זאב פוקס

מדריך

מדריך טיולים זאב פוקס

קצת על זאב פוקס

מטייל מינקות ומדריך טיולים משנת 1985, התגורר עם אשתו בטאיוואן 9 שנים, והיה מראשוני המדריכים לסין. דובר סינית ומדריך ליעדי דרום מזרח אסיה, סין, טיבט, טאיוואן, פיליפינים ובורמה. מדריך גם לירדן, ומחכה ש"יפתחו את סיני מחדש". עורך ומוציא לאור מגזין בעבר, מורה לאומנויות לחימה סיניות, ובשנים האחרונות עוסק בעיקר בשיווק באינטרנט, בפיתוח עסקי ובטיולים רגליים במזרח התיכון. גר עם משפחתו בכפר חיים, יחד עם שלושה ילדים, 8 תרנגולות, כלבים, חמוס, חולדה, 4 חתולים, שרקנים, דגים, ותולעי משי (בעונה)…

 

"הסיבה היחידה שאני צריך את הכפפות האלו היא הידיים שלי!" לורנס פטר

מאמרים

מנזר שאולין בסין

אחת מהאסמכתאות לעובדה כי אומנות הלחימה הינה חלק בלתי נפרד ממנזר שאולין, כמו גם הסבר היסטורי לגבי […]

המלצות

זאב פוקס טיול לצפון קוריאה / מאת דליה וילר

טיול לצפון קוריאה 31.10.18


מצוין, סבלני ובעל ידע

זאב פוקס טיול לצפון קוריאה / מאת עדנה רודריג

טיול לצפון קוריאה 31.10.18


מעולה , בעל ידע, ניהל את הטיול בשלווה , בסמכותיות והשרה אווירה טובה במהלך הטיול

זאב פוקס טיול לצפון קוריאה / מאת אלון שוגר

טיול לצפון קוריאה 31.10.18


מעולה,מקצועי ביותר,נעים ואנושי.רק מילים טובות.

זאב פוקס טיול לצפון קוריאה / מאת בתיה יציב

טיול לצפון קוריאה 31.10.18


זאב הוא מדריך מעולה מכל הבחינות. בעל ידע רב וכושר ביטוי מעולה.בעל נועם הליכות וגישה אנושית לכל אחד מאיתנו.הייתי שמחה לצאת איתו לטיולים נוספים.

זאב פוקס טיול לצפון קוריאה / מאת ויצמן דליה ויצחק

טיול לצפון קוריאה 31.10.18
הלוואי ולכל הטיולים שלי הבאים יהיו לי מדריכים כמו זאב אין עליו.

זאב פוקס טיול לצפון קוריאה / מאת מרגלית בן צבי

טיול לצפון קוריאה 31.10.18


אי אפשר לבקש יותר טוב

טיול לטאיוואן בפסטיבל הפנסים 24.02.18 בהדרכת זאב פוקס / מאת כספי שושנה ומאיר

מקצועי, חברי ובעיקר אנושי.

טיול לטאיוואן בפסטיבל הפנסים 24.02.18 בהדרכת זאב פוקס / מאת אהובה ושלמה בר ציון

זאב פוקס הוא מדריך יוצא מין הכלל, נבון נעים הליכות, בעל ידע רחב מכל הבחינות, אוהב את המקום, דובר את השפה, יודע את מנהגי המקום ותרבותם. יודע ומכיר היטב את הפוליטיקה וחיי התושבים .סיפר לנו על ההסטוריה, גאוגרפיה, דמוגרפיה,וכל מידע אפשרי על המדינה. זאב אדם ורגוע ושולט בכל מצב, מאורגן היטב ושולט בלוח זמנים. עוזר מאד לכולם ובמיוחד לאנשים בעלי צרכים מיוחדים. שלמה ואני מאד מרוצים . היינו בוחרים לטייל איתו שוב. וממליצים לכל המעוניינים.אחרי הכל המדריך הוא זה שיקבע את ההנאה מהטיול. זאב עשה זאת להפליא. תודה לו ותודה לחברת אקו וכל הצוות.

דרך המשי 10.9.2018 בהדרכת זאב פוקס / מאת סמדר ולך

הסיכום שכתבנו לזאב בערב הסיום. על פי לאו דזה "להיות אנושי פרושו לאהוב בני אדם, להיות חכם פרושו להכירם" ואני תוהה האם החכם הסיני מהמאה הששית לפני הספירה הכיר אותך? או שזהו גלגול נשמות שכזה. כי אכן אהבת אנשים היא לדעתי המאפיין העיקרי שלך ומכאן נובע השאר. הידע הרב, הרצון הטוב, הסקרנות, תשומת הלב, הרגישות לכל אחת ואחד כל אלה ויותר הם אשר תרמו להצלחת המסע. ליצירתיות ולתושיה צריך להקדיש פרק נפרד ואציין רק סצנה אחת בה הגענו לאתר הדיונות לרכיבה על הדו דבשתיים והסתבר למדריכה המקומית שהאתר נסגר... נצרבה בזכרוני ריצה מטורפת שלך אל רוכבי הגמלים נפנוף בשטרות הכסף ולנוכח פניה חסרות האונים והאמונה של המדריכה עלינו כולנו על הגמלים ורכבנו לאור זריחת הירח. דרך המשי על אנשיה, נופיה ומראותיה נחוותה כמרשימה ביותר דרך הסברייך. תודה מכל חברי הקבוצה להתראות בסיורים הבאים בהצלחה בהמשך הדרך מטיילי דרך המשי ספטמבר 2018

דרך המשי 10.9.2018 בהדרכת זאב פוקס / מאת דליה גורדון

מצויין! זאב פוקס בעל ידע רב ורחב בתחומים שונים, גאולוגיה, גאוגרפיה, תרבות, פוליטיקה מקומית וכדומה, ושמח לחלוק עמנו את ידיעותיו. מדריך הקשוב לבקשות המטיילים, דואג כל הזמן לרווחת כולם, עוזר בכל נושא ונעים הליכות בכל מצב. פינק אותנו בכל מקום באוכל המקומי, פירות ומאכלים מיוחדים, ושליטתו בשפה הסינית היתה בעלת חשיבות רבה.