ליאור מורג

מדריך

מדריכת טיולים ליאור מורג

קצת על ליאור מורג

בעלת נסיון של מעל 15 שנה באסיה, חייתה שנים בג'ונגלים של דרום מזרח אסיה, בהודו וביפן, דוברת שפות המזרח, סטודנטית תמידית ומחוברת לאסיה בנפשה. מדריכה ללאוס, יפן, צפון קוריאה, הודו ויעדים נוספים באסיה.  

אין מה לצאת מהקופסא כי אין קופסא

מאמרים

טיול ללאוס פימאי לאו – מי שלא ראה את חגיגות השנה הבודהיסטית החדשה בלאוס לא ראה שמחה מימיו

אפריל הוא הזמן הכי חם של השנה בלאוס והחודש שבו לואנג פרבאנג (השלווה בדרך כלל) יוצאת מגדרה […]

המלצות

טיול ללאוס – ליאור מורג / מאת אהוד מלמד

אם אתם רוצים להגיע אל מקומות שמעבר למסלול הטיולים המוכר, אם אתם מחפשים מגע ישיר
ובלתי אמצעי עם המקום בו אתם מטיילים, ואם אתם מוכנים להתאים את עצמכם לתנאי הסביבה,אז תגיעו ללאוס.
הטיול נערך עם ליאור מורג המדהימה ואקו טיולי שטח .
לאוס, המדינה הפחות ידועה והיותר מסתורית, מבין שלוש המושבות הצרפתיות לשעבר בהודו-סין, מאפשרת הצצה חד פעמית ומרתקת אל אורח החיים המסורתי בדרום-מזרח אסיה הסמויה מן העין, באזורי השפלה הפוריים ובעומקו של נהר המקונג. בעת העתיקה נקראה לאוס "לאן סאנג" - ארץ מיליון הפילים. טיול לאורכה משלב ביקורים באזורים נידחים, הליכות ביערות טרופיים בראשיתיים מהאחרונים שנותרו באזור שבהם
מתגוררים עשרות קבוצות אתניות אזוטריות, ביקור בשכיות חמדה, מפלים מרהיבים, נוף קרסטי ומערות
נטיפים, ערים עתיקות ואתרי מורשת עולם בשילוב פעילויות אקטיביות כרכיבת אופניים ושייט ראפטינג
טיול העומק המתרכז במדינה הנחבאת אל הכלים. לא עוד ריצה בין נקודות תיירות מוכרות. בין שבטים עתיקים החיים בהרים למערות ענק שהתגלו רק לאחרונה. טקסים דתיים ורוחניים וחיים על גדות נהר אחד עצום ומשתנה.
לאוס עומדת במרכז, כפסל שמזכיר לנו מאין הכל התחיל. מהו הבסיס האמיתי ומאיפה באנו.

לליאור מורג טיול לצפון קוריאה / מאת בן ציון דניאל

טיול ללאוס 12.11.2018


ואו....ליאור היא מהות הטיול.היא הלב והנשמה.שבתה את ליבנו  החל מהרגע שראינו אותה. אין מספיק מקום לתאר את הידע..התשוקה שלה להדריך ..להראות..לסקור.. לגבש..אורך רוח.. סבלנות..
לליאור מורג טיול ללאוס / מאת אהוד מלמד

טיול ללאוס 12.11.2018


 ליאור מדריכה מעולה, אדם מקסים, בעלת ידע רב, יחס אנושי מעולה, תקשורת מצויינת עם המקומיים, חלקה הפתעות קטנות דבר ששימח את כולם, דאגה לעניין שוטף ומידע על כל מה שנשאלה. עם מדריכה כמו ליאור הרבה מטיילים ירצו להמשיך איתה, כמו לדוג' אינדונזיה, קוריאה.

לליאור מורג טיול ללאוס / מאת לנדסמן ציפי

טיול ללאוס 12.11.2018


ליאור היא אחת ויחידה כל כולה למען הקבוצה עוד לא פגשתי מדריכה כמוה מקצועית מעניינת מרתקת כל אחד זכה ממנה לתשומת לבה ולאוזן קשבת אשמח להצטרף אליה לטיולים הבאים שלי

לליאור מורג טיול ללאוס / מאת חנה יגר

ליאור מורג, טיול ללאוס 12.11.18


"ליאור המדריכה..ניהלה את הטיול בצורה הטובה והיעילה ביותר..לכל פנייה ובקשה נעננו בסבלנות ..בסובלנות עם חיוך רחב..השפה והשהייה של ליאור בלאוס תרמו רבות.. הידע הרב בנושאים השונים... ההסברים..ההדרכה..השליטה בכל ..היו מרתקים ומעניינים.. הטיול היה מרתק...מעניין..מאתגר..בזכות ליאור..ליאור פשוט אלופה..."

טרק לאוס בהדרכת ליאור מורג / מאת אירית היימן

אחראית,נעימה,ידע נרחב לגבי המדינה,מפנקת בטעימות על חשבון הקופה, דואגת לאנשי הקבוצה עד הפריט האחרון ואח'כ לעצמהבחורה מדהימה ומיוחדת.

טרק לאוס בהדרכת ליאור מורג / מאת רונית ספיר

ליאור מורג היתה מצויינת. פצצת אנרגיה צהובה עם המון סבלנות ואמא אווזה שדאגה לכולם.

טרק לאוס בהדרכת ליאור מורג / מאת לאה שטרן

מי שלא יסע עם ליאור מורג לא ידע חוויה טיולית מרוממת מהי: ליאור מנהיגה נמרצת, מאורגנת, איטליגנטית, בעלת ידע מקיף ורלבנטי, בעלת אינטליגנציה רגשית גבוהה ביותר: חמה, מכילה, אוהבת אדם, אוהבת את מטיילים, את מלוויה , את עבודתה, משקיענית ורצינית. צעירה יפה וחיונית.

טרק לאוס בהדרכת ליאור מורג / מאת נילי לבלנק

ליאור נהדרת איכפתית ודואגת. מלאה בידע ושמחה לשתף אותנו הנוסעים. דיפלומתית כנראה מלידה ומצליחה לתת לכל הנוסעים הרגשה שאיכפת לה מהם. מצליחה לפתור בעיות מבלי שאנחנו הנוסעים היינו מודעים לכך. הכל זרם כאילו שזה לא הצריך ארגון מקדים.... אפילו ארוחות בסוף העולם וימינה......היא נעימה ועם חוש הומור..... בקיצור כבשה את ליבות כולנו.....

טרק לאוס בהדרכת ליאור מורג / מאת יעל שביט
ליאור מדריכה נפלאה ואיכפתית , היא עשתה את כל הטיול !!! אין מדריכים כמו ליאור ביחוד ברמת הנכונות וההקשבה לכל אחד בקבוצה והרצון היום יומי לתת ולעשות הכי טוב ושכולם יהיוו מרוצים...כמובן ש הידע המקצועי שלה ,ידיעתה את השפה ואת המנטליות המקומית תרמו רבות ...אם אקו רוצה להצליח , תאמצו אותה כמדריכה לעוד ארצות....