חיפוש באתר אקו
סרטון מהשטח
להנאתכם הפקנו סרטונים מקוריים שצילמו מדריכים ומטיילים במהלך טיולי אקו ברחבי העולם. צפו ותיהנ
לצפיה בערוץ אקו ב- YouTube
 
למידע נוסף על טיול זה
Skip Navigation Linksאקו טיולי שטח > טיול לאנטארקטיקה והחוג הארקטי > טיול להחוג הארקטי > טיול לחוג הארקטי בהדרכת ספי בן יוסף

צור קשר למידע נוסף על טיול זה

מסע ברכבת הטרנס-סיבירית בקבוצות בינלאומיות הדרכה באנגלית

טיול ברכבת פרטית ממוסקבה דרך מונגוליה לאגם באיקאל (Baikal) ועד לבייג׳ינג (או בכיוון ההפוך) - 16 יום של טיול קסום - הדרכה באנגלית

המסע ברכבת טרנס סיבירית ממוסקבה דרך מונגוליה לבייג׳ינג הינו הרפתקאה קסומה ומיוחדת. בדרך ההיסטורית חוצים שלוש מהמדינות הגדולות במסע של פעם בחיים עם רכבת פרטית, הכולל צוות בעל ידע רב ומסירות ומדריכים מומחים. הלינה ברכבת בתאים ברמות שונות, והארוחות מוגשות בקרונות המסעדה. ההדרכה תינתן באנגלית ע"י מדריכיה המקצועיים של הרכבת.

עולים על  הפסים, כל מה שרציתם לדעת על טיולי רכבות בעולם (לחץ כאן)

המסלול: הגעה וסיור במוסקבה, קאזאן (Kazan), ייקאטרינבורג (Yekaterinburg), נובוסיבירסק (Novosibirsk), אירקוטסק (Irkutsk), אגם באיקאל (Lake Baikal), אולאן אודה (Ulan Ude) , מונגוליה (Mongolia), אולאן באטור (Ulan Bator) והאלפים המונגולים (Mongolian Alps), מדבר גובי (Gobi Desert) ושני ימי סיור בבייג'ינג.

יום 1: ברוכים הבאים למוסקבה

בשדה התעופה נזכה לקבלת פנים בידי מנהל הסיור שלנו שילווה אותנו לבית המלון. סיור ״עיר האורות״ שלנו יציג בפניכם את הבירה הרוסית המוארת להפליא. נראה במו עיננו שמוסקבה היא מטרופולין ברמה של בירות אירופאיות גדולות כמו מדריד ופריז. נפסע לאורכה של הכיכר האדומה המפורסמת עם מנהל הסיור שלנו ונצא לנסיעה קצרה על הרכבת התחתית בכדי לבקר בחלק מתחנות המטרו היפות במיוחד של מוסקבה. לאחר מכן, נשוב לנוחות של מלון ארבעה כוכבים. נבלה את הלילה במלון במוסקבה. ארוחת ערב כלולה. (ארוחת ערב)

יום 2: הצד היפה ביותר של מוסקבה

בבוקר נצא לסיור מעשיר במוסקבה, הכולל את השטח המרשים של הקרמלין ושם גם נבקר בקתדרלה מפוארת מימי הצאר. לקראת הערב, תזכו לקבלת פנים על הרכבת הפרטית שלכם לפני היציאה לדרך.מפגש נינוח בקרון המסעדה יאפשר לכם לפגוש את שותפכם למסע ולגלות עוד פרטים על הרכבת הפרטית שלכם. תבלו את הלילה על הרכבת. ארוחת בוקר, צהריים וערב כלולות. (ארוחת בוקר, צהריים וערב).

יום 3: קאזאן (Kazan)

בבוקר נגיע לקאזאן(Kazan),בירתה של טטארסטאן (Tatarstan). נצא לסיור בקרמלין הקאזאני (Kazan Kremlin), אתר מורשת עולמית של אונסקו (UNESCO) עם נוף פנורמי נפלא מעל נהר הוולגה (Volga), שם נלמד על ההיסטוריה הסוערת של מערכת היחסים בין הטארטארים (Tartars), הקוזאקים (Cossacks) והרוסים.לקראת הערב, הרכבת שלנו תמשיך במסעה מזרחה. נבלה את הלילה על הרכבת. (ארוחת בוקר, צהריים וערב)

יום 4: ייקאטרינבורג (Yekaterinburg)

הרכבת שלנו תעצור לקראת צהריים בייקאטרינבורג (Yekaterinburg), הבירה ההיסטורית של האוראלים (Urals). רוב האנשים זוכרים את העיר כמקום שבו נרצחו הצאר הרוסי ניקולאס השני ומשפחתו ב 1918. במהלך סיור קצר נראה את הקתדרלה של ״המושיע על הדם שנשפך״ (Cathedral of the Saviour on the Spilled Blood), אשר נבנתה ב 2003 לזכר האירוע ההיסטורי הטרגי הזה, ומרכז העיר שוחזר ב 2009 באופן אטרקטיבי. שוב על הרכבת, נמשיך במסענו דרך הערבות העצומות של מערב סיביר. נבלה את הלילה על הרכבת. (ארוחת בוקר, צהריים וערב)

יום 5: נובוסיבירסק (Novosibirsk)

אנחנו נגיע לנובוסיבירסק (Novosibirsk), ליבה של סיביר, היכן שיקבלו את פנינו באופן הרוסי המסורתי עם לחם ומלח. במהלך סיור עירוני קצר, נחווה את העיר הסובייטית ביותר בכל המסע. נראה את האנדרטה הטרנס-סיבירית העצומה ונהר אוב (Ob River) העוצמתי. נבלה את הלילה על הרכבת. (ארוחת בוקר, צהריים וערב)

יום 6: טרנס- סיביר (Trans-Siberia)

הרכבת שלנו תחצה את נהר ייניסאי (Yenisei River) ותמשיך להתגלגל דרך סיביר. השפים של הרכבת שוב ידגימו את הכישרון שלהם ויגישו מטעמים רוסים בסעודת "הצאר". נזכה לשילוב של עונג ואירוח רוסי עם טעימות וודקה בליווי לחם טוסט. הרכבת שלנו תעבור ליד כפרים בעלי בתי עץ טיפוסיים ודרך יערות שדר על רקע של נוף הררי מרשים, ובתקווה גם לשמש מרובה. נבלה את הלילה על הרכבת. (ארוחת בוקר, צהריים וערב)

יום 7: אירקוטסק (Irkutsk)

ביום זה הרכבת שלנו תגיע לאירקוטסק (Irkutsk), הבירה של מזרח סיביר בתקופת הצארים. במהלך הסיור העירוני שלנו נראה את בתי העץ הסיבירים הציוריים ואת האנדרטה לזכר צאר אלכסנדר השלישי (המייסד של המסילה הטרנס סיבירית, אשר הוקמה ב 2003 במקום שבו פעם עמד האובליסק הטרנס- סיב (Trans-Sib Obelisk)). לאחר ארוחת הצהריים נצא לביקור במוזיאון פתוח אשר מתמקד בחיים ובעבודה בסיביר ההיסטורית. נבלה את הלילה במלון 4 כוכבים באירקוטסק. (ארוחת בוקר, צהריים וערב).

יום 8: אגם באיקאל (Lake Baikal)

ביום זה ניסע באוטובוס לליסטוויאנקה (Listvyanka), כפר סיבירי על גדותיו של אגם באיקאל (Lake Baikal), מאגר המים המתוקים המופשרים הגדול ביותר בעולם. סירה תיקח אותנו מהכפר לעברו השני של האגם אל נמל באיקאל (Port Baikal), שם תחכה הרכבת הפרטית שלנו. משם ניסע למשך מספר שעות לצידו של אגם באיקאל, לאורך המסלול המקורי של המסילה הטרנס סיבירית. הרכבת שלנו תעצור למשך מספר שעות בנקודת נוף מיוחדת במינה, שם נוכל להינות באמת מהשלווה המלכותית של אוצר הטבע היוצא דופן הזה. ארוחת הערב תוגש כפיקניק על גדותיו של נהר באיקאל, אם מזג האוויר ייאפשר. נבלה את הלילה על הרכבת. (ארוחת בוקר, צהריים וערב).

יום 9: מאגם באיקאל לאולאן אודה (Ulan Ude) ומשם למונגוליה (Mongolia)

מסענו ממשיך לאורך גדותיו של אגם באיקאל הנדמים כאין סופיים, ומשם דרך עמק סלנגה (Selenga Valley) הנפלא ודרך השממה הפראית של הערבה ההררית הסיבירית המזרחית. נצא לסיור באולאן אודה (Ulan Ude)במהלך עצירת הביניים שם. נוהלי מעבר הגבול הם עניין פשוט אשר נעשה על הרכבת. נבלה את הלילה על הרכבת. (ארוחת בוקר, צהריים וערב)

יום 10: אולאן באטור (Ulan Bator)

ביום זה, אלו הששים לקום מוקדם יזכו לתפאורה המרהיבה של מונגוליה המרכזית, עטופה בנוף הררי, מנוקדת במחנות אוהלי יורט (yurt)צבעוניים ומיושבת בידי רוכבי סוסים בודדים.בבוקר נגיע לאולאן באטור (Ulan Bator), בירתה של מונגוליה. כמו תמיד, ניתן להשאיר את הכבודה שלכם בביטחה בקרון הרכבת שלכם. במהלך הסיור העירוני נראה, בין היתר, את מנזר גאנדאן הבודהיסטי המרשים (Gandan Buddhist Monastery) ואת מקדש שויז׳ין לאמה המשונה (Choijin Lama Temple). הערב שלנו כולל ביקור באחת מחצרות הבירה הטובות ביותר בעיר, החצרות הללו מאוד פופולאריות במונגוליה. לאחר מכן, תהיה לנו הזדמנות נדירה להשתתף בהופעה של אומנות עממית מונגולית מסורתית, הכוללת שירה גרונית, כנרות של ראש סוס (horse-headed fiddle playing), לבוש לאומי וריקודים. נבלה את הלילה במלון ארבעה כוכבים באולאנבאטאר (Ulaanbaatar).

ע"פ בקשה, ניתן יהיה לארגן שהייה חלופית באוהלי יורט (yurt)בנופים היפים של האלפים המונגולים (Mongolian Alps). זוהי חוויה נדירה וחלום שמתגשם עבור חובבי טבע. (ארוחת בוקר, צהריים וערב)

יום 11: אולאן באטור (Ulan Bator) והאלפים המונגולים (Mongolian Alps)

לאחר ארוחת הבוקר ניסע באוטובוסים לפארק הלאומי טרלג׳ (Terelj National Park), מזרחית לאולאן באטור. כאן ניתן לראות את ההתיישבות האקזוטית של הרועים הנוודים באוהלים מסורתיים, עדרי סוסים, יאקים שעירים (scraggly yaks), מין של בהמה טיבטית פראית. מופע רכיבת סוסים מונגולי קטן נערך רק עבורנו ונהנה מפיקניק צהריים המוגש בתפאורה הנהדרת הזו. בערב נמשיך במסענו על הרכבת לכיוון סין. נבלה את הלילה על הרכבת. (ארוחת בוקר, צהריים וערב).

יום 12: חוצים את מדבר גובי (Gobi Desert)

לקראת הצהריים, נגיע לגבול הסיני-מונגולי, שם תחכה לנו הרכבת הסינית שלנו.הרכבת הרוסית הפרטית איננה יכולה להמשיך משם לבייג׳ינג משום שיש הבדל בין מרווח המסילה הרוסי והסיני. נגיע לעיר הבירה הסינית, בייג׳ינג, תוך כ- 16 שעות בערך. (ברכבת הסינית אין קרונות בקטגורית נוחות מסוג נוסטלגי קומפורט (Nostalgic Comfort)או בולשוי (Bolshoi)). נבלה את הלילה על הרכבת. (ארוחת בוקר, צהריים וערב)

יום 13: בייג׳ינג (Beijing)

אנחנו נגיע להמולה של בייג׳ינג בשעות הבוקר. אתם תועברו לבית המלון שלכם בבייג׳ינג (ברמת ארבעה כוכבים). יש לכם יום חופשי לטייל בעיר ותוכלו לבלות אותו בכל דרך שתבחרו. נבלה את הלילה במלון (ארוחת בוקר וצהריים).

יום 14: מקדש גן עדן (Temple of Heaven) וכיכר טיאננמן (Tiananmen Square)

נצא לסיור בן מספר שעות לאתרים היפים והחשובים ביותר בבייג׳ינג, כולל את מקדש גן עדן (Temple of Heaven) הפוטוגני עם הפארק שלו, כיכר טיאננמן (Tiananmen Square) העצומה, ולפנינים האדריכלים העכשויים של העיר, כמו אצטדיון ״קן הציפור״ האולימפי החדש ומספר גורדי שחקים עתידנים. אחר הצהריים ניתן להיכנס לעיר האסורה (Forbidden City), הארמון האימפריאלי לשעבר, ולראות את המקדשים והאולמות המרובים שבו. נבלה את הלילה בבית המלון שלנו בבייג׳ינג. (ארוחת בוקר וצהריים).               

יום 15: חומת סין (The Great Wall of China)וברווז בנוסח פקינג (Peking Duck)

ביום זה הסיור שלנו ייקח אותנו לחומת סין האדירה, הפלא השמיני של העולם. הקיר האדיר משתרע למשך יותר מ -6000 קילומטר לאורך הנוף הכפרי. בדרך נבקר בקברי מינג (Ming Tombs), אתר הקבורה של 13 קיסרים משושלת מינג (Ming Dynasty), ובמסלול הנשמות (Spirit Way) המרשים. בערב נהנה מארוחת פרידה עם ברווז בנוסח פקינג, מנה המפורסמת ברחבי העולם. נבלה את הלילה בבית המלון שלנו בבייג׳ינג. (ארוחת בוקר, צהריים וערב)

יום 16: פרידה מבייג׳ינג לקראת החזרה הביתה

ארוחת בוקר במלון.

בהתאם לשעת הטיסה, ניסע לשדה התעופה לטיסה בחזרה לת"א.

הרכבת:

הרכבת הפרטית של  Lernideeהיא הרכבת היחידה הנוסעת על המסילה הטרנס-סיבירית, אשר זכתה בסימן ההיכר TUV, תו איכות מסמכות הפיקוח הטכנית הגרמנית הרשמית(German Technical Inspection Authority) , אשר מבקרת בכל עת את איכות השירות. ברכבת מערכת הדרכה מקצועית: מנהל סיורים בעל ידע רב ומסירות, מדריך קבוצתי מוכשר לרכבת (מקסימום 26 אורחים לכל מדריך קבוצתי) כמו כן מדריכים מקומיים, לכולם ידע ברמת מומחים של האזור.

לתשומת לבכם:

המסע המפורט לעיל יוצא גם במסלול המתחיל בבייג׳ינג דרך מונגוליה ועד למוסקבה - אנא ראה פירוט בלשונית "תאריכי יציאה ומחירים".

לאור הלוגיסטיקה המורכבת של הטיול הזה לעיתים ישנם שינויים בלתי נמנעים.

* התמונות הינן להמחשה בלבד והן באדיבות Lernidee.

 

יציאה חזרה מחיר טיול מיסי נמל אשרה סה"כ מדריך/ה הערות

06/05/2017 21/05/2017 - - - - מדריך מקומי

14/05/2017 28/05/2017 - - - - מדריך מקומי

03/06/2017 18/06/2017 - - - - מדריך מקומי

11/06/2017 25/06/2017 - - - - מדריך מקומי

29/06/2017 14/07/2017 - - - - מדריך מקומי

07/07/2017 21/07/2017 - - - - מדריך מקומי

22/07/2017 06/08/2017 - - - - מדריך מקומי

30/07/2017 13/08/2017 - - - - מדריך מקומי

17/08/2017 01/09/2017 - - - - מדריך מקומי

25/08/2017 08/09/2017 - - - - מדריך מקומי

09/09/2017 24/09/2017 - - - - מדריך מקומי

17/09/2017 01/10/2017 - - - - מדריך מקומי ראה מחיר והערות מטה

מועדים נוספים לטיול: 

מסלול מבייג׳ינג למוסקבה (15 יום) מסלול ממוסקבה לבייג׳ינג (16 יום)
14-28/5/17 6-21/5/17
11-25/6/17 3-18/6/16
7-21/7/17 29/6-14/7/17
30/7-13/8/17 22/7-6/8/17
25/8-8/9/17 17/8-1/9/17
17/9-1/10/17 9-24/9/17

 

 מחיר הטיול ברכבת טרנסיבירית:  

המחירים נקובים בטבלה בהתאם לתא הנבחר.

ליוצאים במאי יש הנחה של 200 דולר לאדם על המחיר הנקוב מטה!

 

התא הנבחר

תמונת התא 

המחירים לאדם בדולר$

תוספת ליחיד בתא בדולר$

תא קלאסיק בהרכב של שניים

 6,950$

2,780$+

4 בתא קלאסיק

 4,600$

 

3 בתא קלאסיק

 

 6,350$

 

לאדם בחדר זוגי סופריור

7,300$

3,100$+

לאדם בחדר זוגי סופריור פלוס

7,874$

2,991$+

לאדם בתא נוסטלגי קומפורט

 9,800$

5,070$+

לאדם בתא בולשויי

 13,120$

7,700$+

לאדם בתא בולשויי פלטיניום

 

 15,490$

 

8,860$+

 

 * יובהר כי המחירים הנקובים לעיל נכונים ליום ההרשמה. במידה ותחול עלייה הגבוהה מ -3% בשערי המטבע  יעודכנו מחירי הטיול בהתאם ותחול התוספת על הנוסע. 

מחיר הטיול כולל:

לינה ברכבת ובבתי המלון בהתאם למפורט במסלול הטיול.

הסעות והעברות בהתאם למפורט במסלול הטיול.

כניסה לכל הסיורים והמקומות כמפורט במסלול הטיול.

סיורים מאורגנים כמפורט במסלול הטיול.

כלכלה מלאה לכל אורך הטיול כמפורט במסלול הטיול (42 ארוחות כלולות. הארוחות מוגשות ע"י מלצרים בקרונות המסעדה.

תוכנית הפעלות מתוחכמות בזמן הנסיעה: הרצאות מעניינות על תרבות מקומית, היסטוריה, וחיי היומיום.

שירותי מזוודות בכל תחנות הרכבת.

רופא על הרכבת (ממוסקבה ועד הגבול הסיני(.

דמי רישום וטיפול.

 

מחיר הטיול לא כולל:

טיסות בינלאומיות מוסקבה-ת"א, בייג'ינג - ת"א. ניתן להזמין דרכינו את הטיסות במחירים אטרקטיבים.

עלויות דרכון ואשרות כניסה (ויזה לסין(.

מיסים ממשלתיים בכניסה או ביציאה.

ביטוח נסיעות- כבודה, ביטול  ואישי. הביטוח הוא חובה.

עלויות כבודה עודפת וכן הוצאות אישיות כגון-כביסה, בר, משקאות ותקשורת.

תשר לאנשי השירות (כ-6 דולר לאדם ליום(.

 

 


אירופה והמזרח התיכון 
טיול לאיסלנד 
טיול ליוון 
 
 
 
 
 
 
 
 
אסיה והפסיפיק
טרק בנפאל
טיול ליפן
טיול לסרי לנקה
טיול מאורגן לסין
טיול להודו
טיול לבורמה
טיול לאוזבקיסטן
טיול לאינדונזיה
טיול ללאוס
טיול לנפאל
טיול לאמריקה
טיול לדרום אמריקה
טיול לפרו
טרקים
טיול לאלסקה
טיול לאקוודור
טיול לארגנטינה
טיול למקסיקו
טיול לקובה
 
 
אנטארקטיקה והחוג הארקטי
טיול לאנטרקטיקה
טיול לקוטב הצפוני
טיול לחוג הארקטי
טיולי משפחות
 
 
 
 
 
 
אפריקה
טיול למרוקו
טיול לטנזניה
טיול לאוגנדה
טיול לאתיופיה
טיול לקניה
ספארי בטנזניה
טיול לקמרון
 
 
 
כלים.
אתרים מומלצים
מפת אתר
צור קשר