דרום אמריקה

טיול לדרום אמריקה

דרום אמריקה היא היעד האהוב על מי שחשקה נפשו לברוח מהחורף הקר, ליבשת שבה העונות הפוכות, מזג האוויר נעים, והטבע נדיר ביופיו. טיול לדרום אמריקה הוא מסע חווייתי בין המדינות והחברות השונות שנוצרו מהאינדיאנים, ילידי המקום, והאפריקאים, הספרדים והפורטוגזים שבאו מעבר לים. כולם הותירו את אותותיהם בנופים, בתרבות, במוסיקה ובאומנות, המאופיינים ביופיים ובצבעיהם העזים. טיול לדרום אמריקה עם חברת אקו טיולי שטח מבטיח חוויה בלתי נשכחת!

מקסיקו וגואטמלה בחגיגות דצמבר בהדרכת עמיר ראש

טיולי תרבות וטבע

כולל חגיגות הבתולה מגואדלופה במקסיקו סיטי, חגיגות הכריסטמס בליווינגסטון וחגיגות הקדוש סנטו תומס בצ'יצ'יקסטננגו שבגואטמלה

חודש דצמבר במרכז אמריקה הוא חודש רווי פיאסטות (חגיגות). בטיול זה נבקר בחגיגות הבתולה מגואדלופה במקסיקו סיטי, […]

19 יום

מועדי יציאה: 10.12.18

16 יום

מועדי יציאה: 24.06.19

טיול בדרום אמריקה: אטרקציות

להרים המושלגים והיערות של רכסי האנדים, לאירועים מיוחדים כמו הפייסטה לכבוד הבתולה כרמן והקרנבל בברזיל, לציביליזציות של שבטי המאיה, האינקה והאצטקים, לטיולי טבע בפרו, בוליביה וצ'ילה, לסיורים ביערות הגשם של האמזונס, לביקור באיי גלפגוס, לטיולי ג'יפים במישורי המלח של סלאר, וגם לאזורים שעד כה היו מתוירים פחות- קולומביה, אליה התיירים מתחילים להגיע, ושלושת הגויאנות- ההולנדית, הבריטית והצרפתית, אותן התייר הישראלי טרם גילה.
היבשת המגוונת הזו, שבינה לבין שאר העולם מפריד האוקיינוס, היתה מאז ומתמיד אבן שואבת לכל סוגי המטיילים- אוהבי היסטוריה, אומנים, רקדנים, זמרים, הרפתקנים, צעירים, מבוגרים, אוהבי ים, וגם אוהבי מסיבות. בין אם אתה כזה או אחר טיול לדרום אמריקה הוא טיול מושלם עבורך!, את הקשר שלך לדרום אמריקה אתה תמצא מיד וכמו רבים אחרים, לא תוכל לשכוח אותה.

טיול לדרום אמריקה עם אקו טיולי שטח

טיול לדרום אמריקה עם חברת אקו טיולי שטח מבטיח חוויה בלתי נשכחת לכל המשפחה. אקו טיולי שטח, היא חברה המתמחה שנים רבות ביבשת, אנו מכירים את התרבויות המקומיות, השפה המקומית ושלל אטרקציות ואתרים מעניינים.אנו באקו טיולי שטח עובדים עם מדריכי הטיולים המובילים ביותר עם ניסיון עשיר שאין שני לו.