דרום אמריקה

טיול לדרום אמריקה

דרום אמריקה היא היעד האהוב על מי שחשקה נפשו לברוח מהחורף הקר, ליבשת שבה העונות הפוכות, מזג האוויר נעים, והטבע נדיר ביופיו. טיול בדרום אמריקה הוא מסע חווייתי בין המדינות והחברות השונות שנוצרו מהאינדיאנים, ילידי המקום, והאפריקאים, הספרדים והפורטוגזים שבאו מעבר לים. כולם הותירו את אותותיהם בנופים, בתרבות, במוסיקה ובאומנות, המאופיינים ביופיים ובצבעיהם העזים. אקו, המתמחה שנים רבות ביבשת, לוקחת אתכם לשלל המקומות המעניינים והמוזרים של דרום אמריקה

טרק בפרו

טרקים

הסלקנטאי כולל המאצ'ו פיצ'ו משולב באגמים ובפסגות המושלגות של רכס הוואיוואש

הרי האנדים הם רכס ההרים הארוך ביותר בעולם, המשתרע לאורך 8000 ק"מ וחוצה את יבשת אמריקה הדרומית […]

18 יום

מועדי יציאה: 11.09.18

19 יום

מועדי יציאה: 12.09.18

טיול לשלושת הגויאנות -בהדרכת רונן רז וטניה רמניק

טיולי תרבות וטבע

טיול אל האוצרות החבויים של דרום אמריקה- סורינאם "גויאנה ההולנדית", גויאנה "הבריטית" וגיאנה הצרפתית

סורינאם- "גיאנה ההולנדית" , גיאנה- "גיאנה הבריטית" וגיאנה הצרפתית הם שלושה מהיעדים שהתייר הישראלי טרם גילה. שלושת […]

17 יום

מועדי יציאה: 28.10.18

18 יום

מועדי יציאה: 30.10.18

טיול בדרום אמריקה: אטרקציות

להרים המושלגים והיערות של רכסי האנדים, לאירועים מיוחדים כמו הפייסטה לכבוד הבתולה כרמן והקרנבל בברזיל, לציביליזציות של שבטי המאיה, האינקה והאצטקים, לטיולי טבע בפרו, בוליביה וצ'ילה, לסיורים ביערות הגשם של האמזונס, לביקור באיי גלפגוס, לטיולי ג'יפים במישורי המלח של סלאר, וגם לאזורים שעד כה היו מתוירים פחות- קולומביה, אליה התיירים מתחילים להגיע, ושלושת הגויאנות- ההולנדית, הבריטית והצרפתית, אותן התייר הישראלי טרם גילה.
היבשת המגוונת הזו, שבינה לבין שאר העולם מפריד האוקיינוס, היתה מאז ומתמיד אבן שואבת לכל סוגי המטיילים- אוהבי היסטוריה, אומנים, רקדנים, זמרים, הרפתקנים, צעירים, מבוגרים, אוהבי ים, וגם אוהבי מסיבות. בין אם אתה כזה או אחר, את הקשר שלך לדרום אמריקה אתה תמצא, וכמו רבים אחרים, לא תוכל לשכוח אותה.