המלצות על טיול מקיף לסרי לנקה

לא נגענו, אתם אמרתם

 
המלצה על המדריך / מאת אהוד אלנתן
יעד הטיול :  סרי לנקה  תאריכי הטיול : 5.2-15.2 שם המדריך:  פנינה שררה

הערות על מסלול הטיול: מסלול הטיול היה מגוון ומעניין בעיקר גם בגלל האופי והאווירה שהובילה המדריכה.

תנאי הטיול: תנאי הטיול היו סבירים ביותר.

מדריך הטיול: מדריכת הטיול הייתה נעימה ושלווה והשרתה מאישיותה על הקבוצה. הידע הרב שלה בנושאים השונים הפך את מסלול הטיול למעניין ומהנה.

הצוות המקומי: הצוות המקומי היה מסביר פנים!

תהליך ההכנה לטיול (איכות מידע והשרות): היו ברמה בהחלט טובה.

כל דבר נוסף שחשוב לכם לומר לנו: כלי הרכב, המלונות ורמת המדריכה היו מצוינים. 

 
המלצה על המדריך סיון גוטמן / מאת קבוצת סרי לנקה 2012
group-sivan-gutman
המלצה על המדריך סיון גוטמן / מאת רינה ואהוד פאר
ברק בוקר טוב,
ברצוננו להודות לך על הטיול הנפלא שעשינו לסרי לנקה. הכל היה מושלם. התכנית, המלונות, הארגון, ובעיקר ההדרכה הנפלאה של סיון. היה זה אחד מהטיולים המוצלחים שעשינו, וטיילנו הרבה מאד. אני עצמי , מדריך קבוצות מזה 20 שנה, מתמחה ב-2 אתרים-פולין ופראג. ניהלתי משלחות, הנחיתי מדריכים. סיון הינה אוצר בלום. ככל שתתנסה יותר, כך תהיה טובה יותר. האהבה שלה לנושא, למקום, לאנשים בא לידי בטוי בכל אשר עשתה. לא יכולנו לצפות לטוב מזה. נדמה לי שכל הקבוצה חושבת כמוני. היא יצרה רף גבוה מאד להדרכה אצלכם. מקוה ששאר המדריכים שלכם הם ברמתה, כי אנו מקוים להמשיך ולטייל אתכם. שמרו עליה. ושוב המון תודות.
המלצה על המדריך סיון גוטמן / מאת דליה גליקסמן
היי ברק ליבוביץ,
חזרתי מהטיול לסרילנקה נפעמת. קודם כל סיון באמת מדהימה, כמו שהבטחת. חוץ מזה הכרתי קבוצה נהדרת שתפקדה נפלא כקבוצה, בזכות סיון. נהניתי מאד מהטיול כי המקום באמת מגוון ומרתק. אני שמחה מאד שהכרתי את חברת "אקו", כי אתם הצלחתם לממש את כל הציפיות שלי והרבה מעבר לזה. אנשים שנסעו אתכם בעבר טוענים שזה מייחד אתכם לאורך כל השנים. כל דבר טוב שקרה לנו במהלך הטיול היה קשור לחברת "אקו": מדריכה נפלאה, קבוצה קטנה ואיכותית, בתי מלון משובחים וכל הזמן הפתעות נוספות מטעם חברת "אקו" . פשוט חוויה. תודה אישית לך על הטיפול שלך בנסיעה שלי. זכיתי בגדול. שיהיו לנו רק חוויות טובות ונהיה עסוקים רק בטיולים. תודה על הכול.
המלצה על המדריך סיון גוטמן / מאת הניה ג מישל ודידי דגן
זה עתה שבנו מהטיול בסרי לנקה עייפים ומרוצים מאוד. הצלחת הטיול היתה במידה רבה הודות לסיון המדריכה שנהגה עם הקבוצה בנעימות ואחריות וכשצריך גם היתה אסרטיבית. ידיעותיה בסרי לנקה כמעט בכל תחום מקיפות ומעמיקות, השכילה לחזור ולהסביר בנושאים היסטוריים ודתות. ידעה להעביר את החומר בצורה עניינית ומעניינת. רצינו לציין את נציג החברה המקומית, מר דדלי פרדיננד. אנו סבורים כי כדאי לידע את הנוסעים על מסלול ההליכה בשמורת הורטון ולאפשר למסוגלים לקחת את המסלול הארוך למפלי בייקר. בטיולנו היינו קרובים מאוד לנקודת "סוף העולם". היה גשם ותנאי מזג אויר קשים. היינו במרחק קצר אך לא הגענו ליעד וכיבדנו את החלטת סיון לשוב. תודה לכם. נדאג לידע חברים ומכרים כדי שגם הם יהנו כמונו.