מטיילים ממליצים עלינו

המלצות המטיילים שלנו על הצוות

תודה על כל ההמלצות שלכם

המלצה על צוות אקו / מאת
המלצה על צוות אקו / מאת גלעד קרלן
יעד הטיול : גרינלנד      תאריכי הטיול :18/9/2017 הערות על מסלול הטיול: מסלול מדהים תנאי הטיול: תנאים מעולים מדריך הטיול: צוות סופר מקצועי הצוות המקומי: יצאו מגדרם לטובת האורחים תהליך ההכנה לטיול (איכות המידע והשרות): מעולה כל דבר נוסף שחשוב לכם לומר לנו: טיול חוויתי גם למי שראה הרבה מקומות לפני    
המלצה על צוות אקו / מאת מנחם נחמה
תאריכי הטיול: 20-30.6.17 הערות על מסלול הטיול: המסע לקוטב הצפוני: הנוף לא דומה לשום דבר שדומה לכדור הארץ המוכר לנו : אוקיאנוס מלא קרחונים צפים, כשאתה על שוברת קרח המפלסת את דרכה ביניהם ודרכם, דובי קוטב, לווייתנים , ניבתנים, כלבי ים ושפע של עופות ים צפוניים. חלום. תנאי הטיול: הספינה לא גדולה (כ – 110 מטיילים) והכל “מתקתק” כמו שעון שוייצרי. תחזוקת הספינה ברמה גבוהה מאד. באולם ההרצאות יש תמיד קפה, תה, מרק ונישנושים. אולם ההרצאות מוקף חלונות ומאפשר תצפית בתנאים נוחים בלבוש קל לחוששים מעמידה על הסיפונים. בדרך כלל יש 2 הפלגות עם זודיאק כל יום. (הירידה מהספינה לזודיאק היא עם מדרגות נוחות !) האוכל והתנאים בספינה טובים מאוד ומספקים בהחלט. מדריך הטיול: נסענו ללא מדריך מלווה. אנגלית ברמה בינונית מספיקה להבין את מדריכי הספינה. הצוות המקומי: המדריכים הם בני לאומים שונים והשפה היא אנגלית. כל המדריכים צעירים ומסורים. רובם בעלי תואר אקדמאי (שני או שלישי)באחד ממדעי הטבע.הם לא מפונקים ועושים כל דבר :נוהגים בזודיאק בים, מדריכים בצעידה בקרחונים ובאיים, נושאים נשק וקשר להגנה, מסייעים בסחיבת המזוודות ועוד. באמת חבורה מעולה. תהליך ההכנה לטיול (איכות המידע והשרות): המידע שניתן היה מספק והבהיר את הנדרש לטיול. טיפ לצלמים: ב – Longyearbien העיירה הקטנה והיחידה בשפיצברגן אפשר למצוא כל דבר הנדרש למטיילים. אני מצאתי כפפות מיוחדות לצלמים שיש להם פתח במרכז כף היד, המאפשר שליפת האצבעות בקלות וסגירה מהירה לאחר הצילום. כל דבר נוסף שחשוב לכם לומר לנו: לטלי, אתם יכולים להפיץ את הסרט שלי לכל מי שמהסס להשתכנע…. בברכה, מנחם נחמה הסרט שצילם וערך המטייל מנחם נחמה:
המלצה על צוות אקו / מאת אמרי בן גרא
חזרתי לפני שבוע וחצי מטיול בטהיטי והאיים המרקיזיים. אני עדיין נפעם ממה שעברתי. מסתבר שאין סוף להפתעות. גיליתי עולם רחוק ומרתק. נופים מדהימים ,אנשים מרתקים, מסבירי פנים ושמחים לשוחח איתך. הטיול התבצע בהפלגה של שבועיים, בין שישה איים המכונים האיים המרקיזיים. הארגון התנהל ללא דופי . היו מפגשים מאוד מעניינים בין קהל המשתתפים. זו הייתה חוויה יוצאת דופן. ברצוני לציין את הטיפול המסור שנעשה על ידי טלי מצוות אקו. להתראות בטיול הבא. אמרי בן גרא
המלצה על צוות אקו / מאת רינה שפיר ובשם קבוצת קובי ואילנה ירדני
איילה,בחורה בלונדינית בעלת עיניים ירוקות גדולות מגיעה לפגוש קבוצה מגובשת שמרבה במסעות בעולם. איילה מסבירה נלהבת, מספרת סיפורים מלאי מיסתורין. איילה הבאת אותנו למקומות קסומים מלאי הוד קדומים, מפלי מים ונהרות שוצפים וקוצפים. תופעות טבע של נחל שמצדו השמאלי שחור ומצדו הימני לבן.. או ההיפך.. בשמי ובשם כל הקבוצה אנו מודים לך על הידע. חושבת שהצלחת במשימתך, הצלחת לגרום לנו להתאהב בגאורגיה וארמניה היפיפיות. כשמך כן את – עשית את המיטב.
המלצה על צוות אקו / מאת ענת אשרוב
שלום לכם אלי וצוות “אקו”, יצאנו לטיול בשמחה (זה הטיול השני שלנו איתכם. היינו לפני 4 שנים במרוקו עם מקסי קציר, אחד הטיולים המדהימים שהיינו). היה ממש ממש מצוין. סיגל מתוקה להפליא, נעימה, יודעת וסבלנית. רוסטם המדריך המקומי היה נפלא. מסור לנו להפליא. המלונות היו מצוינים האוכל סבבה. לי ולבן זוגי שמעון נעמת אין שום תלונה. ואם פעם המים לא היו ממש חמים – בקטנה. תודה לכם ונשמח לקבל מידע לעוד טיולים שיתאימו לנו.
המלצה על צוות אקו / מאת נילי ודני
לכו צוות “אקו”, לקראת חג החרות חזרנו מאחד הטיולים המעניינים ויוצאי הדופן שחווינו בשנים האחרונות. הטיול זכה לציון הגבוה הן בזכות האופי המיוחד, ההיסטוריה, המסורת והקדמה של ארץ השמש העולה ואופי תושביה ובזכות המדריך שתרם הרבה מאד לחוויה המיוחדת שלה זכינו. יחד עם האמור לעיל, ברצוני לציין שכל מה שהובטח לנו לקראת הטיול התממש ומעבר לזה, הארגון, בתי המלון, המסעדות והמדריך המקומי ענו על הציפיות. האירוח הכפרי בבתי התושבים הייתה חוויה מרנינה ומיוחדת במינה.
המלצה על צוות אקו / מאת יונה פלד
שלום לך ברק, הטיול לבאלי היה לעילא ולעילא מכל היבט. מאד מאד נהניתי , התרגשתי, הופתעתי, ולמדתי. התכנון של הטיול היה מצוין ואיפשר לעכל את הדברים שחווינו. הימים לא היו דחוסים ואפשר היה להנות מהמקומות בהם שהינו. המדריך דווי מצוין. איש טוב ונדיב. העניק לנו מהמסורות, הדת ואורח החיים בבאלי בנדיבות. שקד להביא אותנו לטקסים מרתקים ומרגשים. המלונות היו טובים וכך גם התחבורה. תודה לך ברק על טיול מיוחד שלא ישכח.
המלצה על צוות אקו / מאת עופר מנדלוביץ'
דורון, “אקו”, אהלן, תוך כדי ה”שוק” האדיר של השיבה לשגרה, ברצוני להודות לך ולצוות אקו על טיול מדהים שהפקתם עבורנו. ה”תפירה” לפרטים של מהלכי הטיול, הקשר עם חלאד האחד והיחיד והצ’ופרים הקטנים “עשו” לנו את הטיול… תודה מיוחדת לשייקה טחנאי על אווירה נעימה שהשרה על הקבוצה, אווירה נינוחה הראויה לטיול מדברי הרווי בחוויות נופיות.
המלצה על צוות אקו / מאת איה ורפי
לרונן והצוות שלומות, הטיול לנורבגיה עם גיל יניב היה מדהים וכל המחמאות לגיל, זהו הטיול השני שלנו עם “אקו” (הראשון היה עם זאביק רילסקי לאיסלנד לפני שנתיים). רצינו רק לציין את הארגון למופת וההרגשה שדאגו להכל. אנחנו יודעים שזה לא קל והרבה בלבול מח, אך הארגון בשני הטיולים היה למופת. הכל בזכות אילו העושים מאחורי הקלעים. ד.א אילו 2 הפעמים היחידות שיצאנו בטיול מאורגן. צריך כמובן גם להחמיא למדריכים על הידע הנרחב בהמון תחומים, על אופן העברת הידע, על היחס, האמפטיה והרגישות, על התושייה במקרה של בעיות ועל האנושיות, ההומור וכל מה שנדרש ממדריך. גם גודל הקבוצה קובע והרכב הקבוצה חשוב, ולמזלנו היו לנו קבוצות נהדרות. יישר כח!!
המלצה על צוות אקו / מאת דני מלינק
לעינת ודבי, ברצוני לסכם בפניכם את טיול ” דרום-אפריקה ” מה – 30 למרץ 2014. התכוננתי לטיול מספר שנים, בחנתי היטב את כל האופציות הקיימות, בין הצעות החברות השונות ובין ההצעות לטיול עצמאי. הבחירה נפלה עליכם – ” א ק ו ” כי לכם ההצעה המקיפה והשלמה ביותר. כעת אני מסכם את הטיול ורוצה להביע בפניכן, כי הטיול שהורכב מ- 3 חלקים חשובים עיקריים, קיפטאון – דרך היין, החוף עד העיר אדסהורן, קטע זה היה מקיף מעמיק וגם מרשים בהחלט. המרכיב השני של הטיול, שבטי הזולו, כפר הזולו בשאקאלנד, השמורות: שלושאי, קרוגר ושמורה פרטית, היו מאתגרות, מלמדות ומרשימות מאוד. גם הטיול בנהר השמחה ה BLAYED ונהר הצער/העצב TYEUR, התצפיות הנופיות על נופים מהממים בקניון הבלייד, היו בלתי נשכחות וכה יפות ,שאני מקווה לשומרם בזיכרון. הביקור בעיר יוהנסבורג, לדעתי היה שיגרתי ומיותר, אך לעומתו, הביקור בפרבר סווטו ובמוזיאון האפרטהייד, היה עבורי מלמד, והסביר לי היטב, את תהליך המיזוג וההשלמה שדרום – אפריקה עוברת בשני העשורים האחרונים. והמרכיב השלישי – ה ד ו ב ד ב ן של הטיול, הביקור במפלי ויקטוריה. ראיתי בשנותי מפלים רבים, אכן ציפיתי לחוויה חזקה. אנוכי ועוד 3 מטיילים לקחנו את הטיסה במסוק מעל למפלים ונהר הזמבזי והיתה לי צפייה מדהימה, נהדרת ומרשימה שלא אשכחה לעולם. ולסיכום : תודה מקרב לב לד”ר אבי שפיר, על הדרכה מעמיקה ומקיפה, ברוח חיובית ואסרטיבית להפליא. אני מודה גם לכן ול”אקו” על ההזדמנות הנהדרת שהענקתם לי בטיול דרום אפריקה.
המלצה על צוות אקו / מאת מירי ואבישי רביב
הי רונן, קמצ’טקה מעניינת ומרתקת ובגדול מאוד נהנינו. צוות הטיול כלל מדריך ראשי דובר אנגלית מושלמת, מדריך משנה, טבחית, ונהג ומשאית 6X6 מצוינת ונוחה. הצוות היה מצוין!!!!! מעולם לא פגשתי בטיולים מאורגנים בחו”ל בצוות כה מסור ואכפתי אשר עשה ככל יכולתו לעזור, לתת ולתרום ככל הניתן לנוחיות המטיילים ולהצלחת הטיול. מגיע לצוות זה מלוא התשבחות. תנאי הלינה היו כצפוי. 4 לילות בבתי מלון 3 כוכבים בסדר גמור. לילה אחד ב”מלון” בקתות עץ – בסדר. 2 לילות בבקתות – לא משהו אך בהחלט על פי אופי הטיול. 8 לילות באוהלים כצפוי, אוהל זה אוהל. יש להדגיש שעל יד האוהלים הוקם אוהל מטבח שכלל חדר אוכל גדול ומספיק והארוחות בשטח היו מעולות וענו אף לדרישות החריגות (צמחוינים, רגישי חלב, רגישי פירות ים). גנרטור צמוד וזמין ככל שנדרש להטענת בטריות.
המלצה על צוות אקו / מאת אווה צורף, קיבוץ גבת
לצוות “אקו” שלום רב, אחרי שהשתדלתי להתאפס מהטיול הנהדר למדגסקר הגיע הזמן לתודות. לרונן, עדי ודבי המון תודה על העזרה המהירה שהגשתם לי, למרות שהייתי במרחק אלפי קילומטרים מכאן. בכל טיול יש לי סיפור, אבל יש לציין שהפעם התעליתי על עצמי. אמרתי שמסעות גוליבר היו כלום לעומת שלי. מהירות העזרה שלכם פשוט השאירה אותי המומה, ואת זה לא סתם אני אומרת. חברה כל הכבוד. באמת אין לי מילים לבטא את הכרת תודתי. הטיול בהדרכת דנדן היה נהדר. נהניתי מכל רגע, אפילו שבגילי המופלג לא תמיד היה קל. אבל עמדתי באתגרים בכבוד. הכל היה מאורגן טיפ טופ, בתי המלון, המיני-בוסים עם הנהגים הנהדרים, המזון , המדריכים המקומיים הטובים ואפילו בעלי החיים שהצלחנו לראות שהפתיעו אפילו את דנדן. בקיצור היה כיף לא רגיל. תודה על הטיפול המסור. אני מקווה שעוד יהיה לי הזדמנות לצאת עם “אקו”, לתור את העולם המופלא שלנו. בתודה מכל הלב ובברכה.
המלצה על צוות אקו / מאת אילנה כהן
רונן, מרגלית רוב שלומות, תודה מקרב לב על רשימת המטיילים והתמונות שלך רונן שהגיעו במהירות כזו אלינו. שוב תודה על טיול נפלא ומהנה ושרות מאד מהימן ויעיל מעובדות “אקו”. מבטיחה להמשיך ולהנות אתכם. תודה לכל הבנות העושות במלאכת הקודש. מידע, ארגון, טלפונים, תשובות למנדנדים ולכאלה שלא, ברכות לפני הטיול וכמובן אחריו… בקיצור רואים ומרגישים שאכפת לכולכם/ן וכך גם נראים הטיולים – נעימים, מוצלחים, מרחיבי ידע ודעת ומהנים.  
המלצה על צוות אקו / מאת גרשון וזמירה פרח
שלום בורה ושבוע טוב, אתה כבר מזמן בעינייני טיולי הקיץ הנמצא בעיצומו, אבל אנחנו עדיין בחוויות ובזכרונות המרשימים שהותירו 11 הימים שהיינו עם רמי ביוון ההררית. עבורנו גם הימים ששהינו בכפר בחברת מכרינו. רוצים להודות לך על הסיוע במידע בנושא טיסת הפנים מסלוניקי, אותו לא יכולנו להשיג בכל דרך אחרת. על הזמנת המלון באתונה. אקרופוליס סלקט היתה בחירה מוצלחת ומיקום נהדר, מחיר המונית מהמלון לשדה התעופה היה 35 יורו בדיוק כמו שציינת, לזה הוספנו כמובן טיפ לנהג. לסיכום: זכינו לחוויה מענגת, הדברים נכתבו גם במשוב שהעברנו באמצעות רמי. תודה לך על הכל, ולרמי על 11 הימים שזכינו לשהות במחיצתו ולהנות מכל מה ששפע עלינו בידע רחב היריעה, באהבה ליוון ולמורשתה ואיך לא …לצליליה. בברכת קיץ נעים ובתקוה לטיולים נוספים בעתיד.
המלצה על צוות אקו / מאת רינה כהן
שלום הדס, הטיול לטנזניה היה מדהים, מעניין מאורגן היטב, צוות המדריכים נהגים היה מעולה ועל עדין המדריך אין מילים. מזג האויר שיחק לנו, המלונות היו טובים, היחס היה מצויין, הקבוצה היתה טובה, חזרתי בעננים.
המלצה על צוות אקו / מאת עדי מורן
בורה שלום, כפי שכתבו קודמי, היה לנו טיול נהדר, עם מדריך נפלא וקבוצה מצויינת, היה תענוג לעבוד איתך ועם חב’ “אקו” . אין ספק שנרצה להמשיך ולטייל איתכם.    
המלצה על צוות אקו / מאת דב אקשטיין
טלי שלום, אין בפי מילים על המסע הקסום, ולמרות שטיילתי לא מעט זה היה המסע המרתק והמיוחד ביותר במינו, הארגון היה מעולה, ההנאה מושלמת. מאחר וצילמתי הרבה, ואני אוהב צילום, אני נמצא במיון התמונות ומתכוון להעלות תערוכה מהמסע. ברור שתהיו חלק ואודיע לכם בהקדם שוב תודה על הסדר והארגון, וכמובן האישיות המקסימה של צור. טיילתי רבות, זה היה הטיול המרתק ביותר מבחינתי.
המלצה על צוות אקו / מאת מרים ואיציק רמתי
כמטיילים ותיקים, שעברו כבר עשרות טיולים מאורגנים, מעולם לא היה לנו טיול כה מושלם כשל טיולנו לטאיוואן עם חברת “אקו”. המדריך הישראלי, המדריך המקומי, המקומות המלונות והאוכל כמובן. גם תרמו לכך שאר אנשי הקבוצה אותם לא הכרנו קודם והיו נפלאים אחד אחד. הקבוצה היתה במינון הנכון, 15 איש. תודה על חוויה אדירה ובמיוחד תודה לאלי על ארגון נפלא. הכל עבד מצויין. אנו פעם ראשונה נסענו עם חברת “אקו” אך בוודאי זו לא הפעם האחרונה. תמיד נקפיד לנסוע עם חברה כה אמינה ולא קמצנית שיודעת לברור היטב את המדריכים שלה, את המלונות והמאכלים. המשיכו כך.
המלצה על צוות אקו / מאת Yael (Joanne) Lavi-Gefel

Shalom Debbie I filled out your questionaire about the trip to India but haven’t got to the post office to send it. I think it would be quicker for me to write you now so that is what I am doing. It was a wonderful trip. I feel that I got every penny’s worth and maybe more. It was varied and interesting and there was never a dull moment.

With her quiet, calm nature Pnina, our guide,was able to keep everything running smoothly and on time. She was an unlimited source of information and stories about the various cultures and attractions. She knows her stuff and one can see that she lives and breathes India. The hotels were excellent . The guest house in Varanase, Temple on the Ganges, was basic but clean and comfortable, similar to kibbutz rooms (at least a few years ago). Most importantly, it was close to all the action and we didn’t need to get on a bus every time we wanted to go out.

I will surely consider Eco again when planning a trip. Please thank Pnina again and all of you at Eco for a memorable trip.

המלצה על צוות אקו / מאת אהובה מינס, חיפה
שלום תמר, חזרנו מפורטוגל. הטיול היה נפלא בגלל האתרים, ההסברים המאלפים של רמי סימסולו. הוא מדריך יחיד ומיוחד, וכמו שאמרה אחת החברות – “בזכות ההסברים החום מתגמד”. אני רוצה לומר לך תודה, על הארגון ועל הסבלנות לקבל את כל השינויים והבקשות שהיו הפעם רבות מהרגיל. תודה על הנכונות להקשיב ולבצע במהירות האפשרית. כל טיול מצליח בזכות ההכנות המדויקות שלפניו. מסרי תודה לרונן על הצ’ופרים הרבים שהפתיעו ושימחו אותנו במהלך הטיול ותודה על בחירת המלונות ותכניית “הפדו” המרגשת… אני בטוחה שנמשיך לטייל איתכם שוב.
המלצה על צוות אקו / מאת נורמה וגדי חורב
לעינת ורונן, הטיול לגרינלנד בסה”כ היה מדהים ביופיו ושווה כל רגע. היה לנו מזל עם שמש 6 מתוך 8 הימים, כך שספארי הקרחונים היה מושלם. הצילומים מוכיחים זאת ! תודה על היחס והטיפול.
המלצה על צוות אקו / מאת דגנית ונפתלי
תאריכי הטיול 24/7/15. שם המדריך: הדרכה מקומית באנגלית. הערות על מסלול הטיול: מסלול מרתק וחוויתי. תנאי הטיול: נוחים ומפנקים מאוד. הצוות המקומי: צוות הרכבת ומדריכת הקבוצה בחו”ל גילו יחס אישי, אכפתי, מפנק מאוד לאורך כל הטיול! אוירה שמחה, המדריכה העבירה מידע מפורט בכל מקום אליו הגענו. תהליך ההכנה לטיול (איכות המידע והשרות): אשת הקשר שלנו בחברת “אקו” היתה טלי גפן, קיבלנו ממנה מידע מפורט על הטיול, ממש לפרטי פרטים, יחסה היה לבבי, אדיב, מענה מהיר לכל שאלה. כל דבר נוסף שחשוב לכם לומר לנו: אכן טיול של פעם בחיים. חברת “אקו” מארגנת את כל הנדרש טרם הנסיעה, לנו לא נותר אלא רק לשלם….
המלצה על צוות אקו / מאת ניצה
השירות ברכבת היה לעילא ולעילא. המדריכים המקומיים שפעו ידע. המדריכות הצמודות בסין וברוסיה – נעימות וידעניות. מאוד שרותיות. הרכבת והשירות שקבלנו היה נפלא אדיב ויעיל. החומר שניתן, ההסברים בעל פה ובכתב, היענותה של טלי וחביבותה – סיבה לנסיעה נוספת אתכם. זו פעם ראשונה שאני נוסעת בקבוצה מאורגנת ויש לי רק מילים טובות לומר על הארגון ההדרכה והשירות.
המלצה על צוות אקו / מאת אראלה שטריינמן
צור בעל ידע רב וניתוח מעמיק של האזור. היה מעניין לשמוע אותו ולקחת “צידה” לדרך לגבי השפעת האזורים על העולם ובכלל. צוות הרכבת היה מעולה, דאגו לנו לאורך כל הדרך, הסבירו וליוו. ארגון מעולה של הטיול. החוברת שקיבלנו טרם היציאה לטיול המתורגמת לעברית, נתנה לנו הכנה לקראת מה הולכים ומה הולך להיות.
המלצה על צוות אקו / מאת Ruth Ritterband

My Hebrew writing skills are weak, at best, and so I am writing to you in English, following our return from Montenegro,Bosnia-Herzegovina on July 16. ————————————- The trip was superb, for many reasons. Lior Bear, with whom I have traveled to Vietnam-Cambodia and Burma-Laos, is one of the very finest tour guides ever. On all levels, he was superb.Knowledge and presentation—excellent, clear, historically, accurate, well presented. Organization – always clear, always available and helpful Human qualities – extremely positive, gracious, generous Leadership – first class. We felt like participants in a “grand experience” and not like sheep who were following a leader. Even with a variety of personalities, likes and dislikes, the level of “good feeling” was pervasive throughout the 8 days. Lior has personal qualities which rise above the mundane and silly or negative issues which can emerge in any trip and it is very obvious, FROM ALL OF US, that we shared a first class learning and exciting trip. Even when it was possible that plans needed to be changed, he made the necessary arrangements quickly and thoughtfrully and we just moved along to the next part of the trip.

Elisha Shemer, who “forms the group” is to be complimented as usual for organizing a group of relatively compatible travelers. His commitment (and friendship) are an important ingredient in the group dynamic and its success. An unexpected asset was the driver, known as Marco, whose driving skills were matched with fine human skills.

I joined this group because of my long friendship with the Shemers AND because of my feeling about having Lior Bear as the tour guide who adds so much to the fine experience in so many different ways.. When he is available again, I will consider strongly the option of traveling with him.

Ruth Ritterband

המלצה על צוות אקו / מאת ברוך ומירית
לגולן וברק – חברת “אקו” שלום, לוקח זמן לחזור לשיגרת היום לאחר טיול כזה. מינאמר נכנסת לנשמה. עם כל קשיי התקשורת, עשינו מאמץ להעביר לכם טלפונית ובאימייל עוד במהלך הטיול את שביעות רצוננו המלאה על דעת הקבוצה כולה. למן ההתקשרות הראשונית עם חברת “אקו” היה יחס רציני ואמין, פתיחות ונכונות לבדוק דברים, לייעץ, להיענות לבקשות מיוחדות ולבנות עבורנו תוכנית מותאמת לקבוצה סגורה. התכנון והארגון היו מיטביים. הלוגיסטיקה ועמידה בלו”ז פעלו בצורה מירבית לאורך כל הטיול. רמת השירותים שקיבלנו היתה גבוהה, הבטחות שניתנו קויימו וצ’ופרים שהיו בשטח תרמו לאוירה של הנאה רבה. ההדרכה של גיא נוימן היא סיפור הצלחה בפני עצמו. זכינו למיטב שבמיטב. תקצר היריעה מלתאר את כישוריו כמדריך רב תחומי ואת תרומתו המשמעותית להצלחת הטיול. השילוב של גיא עם המדריכה המקומית המוכשרת נו-נו היה שילוב מנצח! עבודת צוות מעולה, שהתעשרנו ונתרמנו ממנה לאורך כל הטיול. עבודתו של גיא היתה מושקעת ומבורכת בכל הפרמטרים של הדרכה. הוא גילה פתיחות לאירועים וסיטואציות שהתרחשו בשטח, הזניק אותנו החוצה לתוך טקסים מקומיים, גילה יוזמה ויכולת אילתור בהתאם לצורך והוסיף מעבר לכתוב. יצאנו לטיול עומק – חזרנו עם חוויה נהדרת של הגשמת חלום וטעם של עוד! מודים לכם על הכל. עם חזרתנו לארץ זכיתם אתם בשגרירים של רצון טוב , שימליצו על “אקו” מכל הלב. נשמח לשוחח שיחה ראשונית על היעד הבא.
המלצה על צוות אקו / מאת אליהו נבון
הנדון: הפקת הטיול לבלקן אפריל 2016 שלום, ברצוני להביע אתת הערכתי לגברות (הצעירות) ליאת וקרן שעמלו בשקדנות ואחריות למען הצלחת הטיול לבלקן באפריל 2016. וכמו באימרה הידועה: “מאחרי כל גבר מצליח יש אשה טובה”. כך במקרה זה הטיול הנ”ל הצליח בגלל שתי נשים טובות. אליהו נבון ירושלים
המלצה על צוות אקו / מאת סימה ודליה
לדבי ורונן שלום רב, הטיול לסנגל היה נפלא בשילוב שבין חוויה אנושית הכוללת מפגש עם תושבי המקום בסביבתם הטבעית מגורים ונוף מוסיקה ובעקר קבלת פנים חמה ומחויכת לבין האמנות והאומנויות. הרבה תודה להקשבה לבקשותינו. תודה מיוחדת גם לצוות הנהדר שהציג לנו באהבה את פניה המגוונים של סנגל. בברכה סימה ודליה
המלצה על צוות אקו / מאת יונה פלד

שלום לך ברק, הטיול לבאלי היה לעילא ולעילא מכל היבט. מאד מאד נהניתי, התרגשתי, הופתעתי, ולמדתי. התכנון של הטיול היה מצוין ואפשר לעכל את הדברים שחווינו. הימים לא היו דחוסים ואפשר היה ליהנות מהמקומות בהם שהינו. המדריך המקומי דווי מצוין. איש טוב ונדיב. העניק לנו מהמסורות, הדת ואורח החיים בבאלי בנדיבות שקד להביא אותנו לטקסים מרתקים ומרגשים. המלונות היו טובים וכך גם התחבורה. תודה לך ברק על טיול מיוחד שלא ישכח. שנה טובה לך,

יונה פלד.

המלצה על צוות אקו / מאת אמנון מדר מקבוצת רחל לוין
עם שובנו לארץ מטיול יוצא דופן מלא חוויות וריגושים במסגרת קבוצת החברים של רחל לוין, אני חש חובה נעימה להודות לך באופן אישי על המאמצים הרבים ותשומת הלב לכל פרט ופרט שאפיינו את צוות אקו בהנהגתך. התכנון,התדרוכים,הביצוע ,ההדרכה ,מתן המענה בזמן אמת לכל אירוע חריג במהלך הטיול ומעורבותך האישית הביאו להצלחה ולשביעות רצון ראויים לציון. תודה מיוחדת לדניאל על הידע הרב ועל שגרמה לנו להתאהב באנשים ובחבלי הארץ המיוחדים של קובה וגואטמלה ולאיילה על היענותה ומאמציה בכל דבר ועניין. תודה והצלחה בהמשך פעילותכם, אמנון מדר