שייט לאנטארקטיקה, פוקלנד וג’ורג’יה הדרומית

טיולי שייט בקבוצות

מסע ימי בהדרכת דנדן בולוטין | 21 יום

3 תאים אחרונים! בהדרכת דנדן בולוטין!
צאו עכשיו לשייט יוצא דופן, חוויה חד פעמית שבה תזכו לראות את הקרחונים הצפים במים היוצרים תמונות שנראות כאילו צולמו בכוכב אחר, גן עדן עלי אדמות.
שייט ימי מארץ האש, דרך איי פוקלנד והאי ג'ורג'יה הדרומית, טריטוריות בריטיות בדרום האוקיינוס האטלנטי, וביתם של רבבות רבות של פינגווינים, כלבי ים ופילי ים ומעט בני אדם, לעבר הקוטב הדרומי של כדור הארץ אל אנטארקטיקה, היבשת הרביעית בגודלה שרובה ככולה מכוסה קרח לאורך כל השנה. הנופים האופיינים לאנטארקטיקה הם קרחוני ענק, הרים רמים שפסגותיהם מגיעות מעל לגובה של 3 ק"מ וקרח רב, בעובי ק"מ וחצי ויותר, המכסה את האדמה.
השייט יתבצע באנייה מיוחדת שהוכשרה להפלגות באנטארקטיקה. צוות גדול של מלחים, מדריכים וטבחים ינעימו את זמננו במהלך הטיול. סירות זודיאק ממונעות יורידו את המטיילים לסיורים בחופי האיים והיבשת. הלינה על האנייה בתאים ברמות שונות, והארוחות מוגשות במסעדת האנייה.

מסלול הטיול

יום 1

ת"א - אושוויה

נטוס בטיסה קבוצתית* או באופן עצמאי מת”א לאושוויה, העיירה הארגנטינאית הדרומית בעולם, הנמצאת בקצה ארץ האש.
עם הנחיתה נגיע למלון (לילה במלון באושוויה ב10.11.20 כלול במחיר השייט).

*אנו מציעים חבילת טיסות בינלאומיות קבוצתיות (מותנה במינימום 10 נרשמים) או אישיות במסלול ת”א – בואנוס איירס-אושוויה וחזרה. לפרטים אנא פנו למשרדנו.

יום 2

אושוויה ויציאה לשייט לעבר איי פוקלנד

בשעות אחר הצהריים נעלה על האנייה ונפליג מזרחה בדרום האוקיינוס האטלנטי אל איי פוקלנד.

לפרקים ילוו את האנייה אלבטרוסים ויסעורים בזמן ההפלגה.

יום 3

האוקינוס הדרום אטלנטי

אחרי המעבר בתעלת בייגל, אנו מפליגים לכיוון איי פוקלנד. בהפלגה נהיה דרוכים למקרה שלוויתנים או דולפינים ילוו את אנייתינו.

ימים 4-5

איי פוקלנד

הגעה אל איי פוקלנד. (Falkland Islands או בספרדית: Islas Malvinas) אלו הם ארכיפלג של כ- 200 איים בדרום האוקיינוס האטלנטי המהווים טריטוריה בעלת שלטון עצמי של הממלכה המאוחדת. בירתם היא העיר סטנלי. נרד אל האי קרקס במערב הארכיפלג ונלך אל מושבות הפינגווינים (Magellanic & Gentoo-Penguins). נשייט בקרבת חופי האי סאונדרס ונצפה באלבטרוסים, קורמורנים ופינגוויני רוקפלר. למחרת נעגון באי המרכזי ונרד בסירות זודיאק לבקר בעיירה סטנלי, בירת האי, בה חיים פחות מאלפיים תושבים. נתרשם מהתרבות המקומית שיש בה סממנים דרום אמריקאים מול קסם ויקטוריאני.

ימים 6-7

שיט לעבר האי ג'ורג'יה הדרומית

נמשיך בהפלגה ארוכה אל האי ג’ורג’יה הדרומית. במהלך השיט אנו נכנסים לתחום האוקיינוס האנטארקטי, הטמפרטורה צונחת ואנו נצפה בשפע של ציפורי ים דרומיות.

ימים 8-12

האי ג'ורג'יה הדרומית

המקום התגלה בשנת 1775 על ידי ג’יימס קוק שקרא תחילה לאיים “תגלית חסרת משמעות לחלוטין” ומאוחר יותר קרא להם “האי ג’ורג’יה”, על שמו של המלך ג’ורג’ השלישי. באי הוקמה תחנה ששימשה את ציידי הלווייתנים באזור. כיום זהו ביתם של רבבות פינגווינים, פילי ים, כלבי ים, ועופות ים, עשרות בודדות של חיילי הצי הבריטי וחוקרים ספורים בלבד המתגוררים בתחנות מחקר במקום. נעגון בקרבת האי ונרד לגיחות אל היבשה, לצפות מקרוב בעולם המופלא והבלתי מופרע של חיות הבר. נבקר בחוף מפרץ אלסהול, המושבה המרכזית של כלבי הים. כמו כן נבקר במפרץ הלווייתנים, מישורי סליסבורי, המפרץ המוזהב וחוף קופר. נצפה בעדרי אייל הצפון שהובאו ע”י הנורבגים לבשר, התפראו וחיים כעת כעדרי בר. נבקר במושבות פילי הים, פינגווינים מלכותיים ופינגווינים מקרוני. כמו כן ננחת בחוף האי פריון ונחזה במושבת הקינון הפעילה של האלבטרוס הענק.

ימים 13-14

בדרך אל חצי האי אנטארקטיקה

נפנה בשיט ארוך לכיוון דרום מערב, ונתור באוקיינוס האינסופי אחר פסגות הקרח. בדרכנו נעגון באי אורקני הדרומי ונבקר בתחנת מחקר ארגנטינאי, שם נכיר את אורח החיים של חוקרי אנטארקטיקה המבלים זמנים ארוכים בדרום הקר, וניהנה מנופי הקרחונים המרהיבים. נמשיך בדרכנו אל חצי האי האנטארקטי.

ימים 15-18

איי שטלנד הדרומיים וחצי האי אנטארקטיקה

נגיח מן הים הפתוח אל איי שטלנד הדרומיים וחצי האי אנטארקטיקה שיתגלו לעינינו. אמונדסן, האדם הראשון שהגיע אל הקוטב הדרומי תיאר את הרגשתו בפגישה הראשונה עם אנטארקטיקה, “האדמה נראית כמו לקוחה מן האגדות”. קרחוני ענק הנשקפים ממי האוקיינוס הכהים בצד הרים לבנים וגבוהים. נשוט לאורך חצי האי והאיים, נרד פעמיים או שלוש ביום לגיחות בסירות זודיאק אל החוף, נבקר בתחנות המחקר הפעילות, נטייל אל מרבצי הפינגווינים, ונעלה אל מקומות הקינון של עופות היבשת. נבקר באי פאולט עם מיליוני זוגות של פינגוויני אדלי. נבקר באי הטבעתי דספשן, שהוא לוע שקוע של הר געש ומעיינות חמים. האנייה תעגון במפרץ ואנו נוכל לשחות במי האוקיינוס האנטארקטי החמימים בצד עופות מים כמו יסעורונים, שחפיות, חמסנים ופינגווינים לבני סנטר שהמים החמימים חביבים עליהם. נרד גם בחוף בראון בלאף אל היבשת האנטארקטית, אל האי קוברוויל הצופה אל שרשרת ההרים הלבנים והגבוהים של היבשת האנטארקטית ובו חיה מושבה גדולה של פינגוויני גנטו וחמסנים חומים בחרו לקנן שם. נפליג דרך מפרץ נקו וחוף פרדייז הצופים אל קרחוני ענק, ופיורדים ענקיים חותכים שם את היבשת. – שם ייתכן ונצפה בלווייתני ענק. נשוט בסירות זודיאק בין קרחונים צפים בעומק הפיורדים.

ימים 19-20

חציית מיצרי דרייק אל ארץ האש

נצא לשיט חזרה מחופי אנטארקטיקה דרך מיצרי דרייק (Drake Passage), הים המפריד בין היבשת השישית לבין כף הורן, הקצה הדרומי של יבשת אמריקה. ביום האחרון נשלים את המסלול וניכנס מדרום, אל נמל העיירה אושואייה, העיירה הארגנטינאית הדרומית בעולם הנמצאת בקצה ארץ האש.

יום 21

הגעה לאושוויה, סיום השייט

ביום האחרון נשלים את המסלול וניכנס מדרום, אל הנמל של העיירה אושואייה, העיירה הארגנטינאית הדרומית בעולם הנמצאת בקצה ארץ האש.

לאחר ארוחת הבוקר נרד מהאנייה ונועבר לשדה התעופה באושוויה.

 

צרו עימנו קשר


תאריכי יציאה ומחירים

הציגו לנו רק מבצעים!

תאריך יציאה תאריך חזרה מדריך שם הספינה מחירים וסוגי חדרים הערות מס' ימים מבצע הרשמה
10/11/2020 30/11/2020 דנדן בולוטין Sea Spirit לחצו לפירוט 21

בחרו בסוג התא על מנת לצפות במחירים הרלוונטים:

הרשמה
מחיר לאדם
סוג החדר
$20,995
סוויטה זוגית קלאסית
$19,595
סוויטה זוגית בסיפון המרכזי

דגשים מיוחדים

מחיר הטיול כולל

לילה במלון באושוויה ב- 10.11.19
העברות קבוצתיות משדה התעופה באושוויה למלון ומהמלון לנמל לתחילת השייט. עם סיום השייט, העברה קבוצתית מהאנייה לשדה התעופה באושוויה.
הפלגה לפי התכנית בתא בהתאם לנבחר.
כלכלה: שלוש ארוחות ביום בכל תקופת ההפלגה.
כל ההפלגות בסירות הזודיאק וסיורי החוף.
מעיל פוך במתנה.
מגפים לשימוש בירידה לחופים מהלך השייט (בסיום השייט מוחזרות לאנייה).
כל הפעילויות באוניה (למעט פעילויות קייאקים) כולל הרצאות ע"י צוות מרצים ומדריכי טבע.
כניסה לשמורות הטבע, דמי רישום וטיפול.

מחיר הטיול אינו כולל

טיסות בינלאומיות ופנימיות.
סיורים וארוחות לפני ו/או אחרי השייט.
הוצאות אישיות כגון: כביסה, טיפים, משקאות קלים ואלכוהולים וכו'.
תשר לצוות הספינה והמדריכים.
ביטוחים אישיים.
פעילויות קייאקים באניה (בעלות נוספת של 895 $ למטייל-כפוף לזמינות).

לתשומת לבכם

מסלול ההפלגה, סדר הביקורים, כמות הימים בכל יעד יבשתי, ואף כמות הגיחות אל היבשת והאיים, עלולים להשתנות בהתאם לתנאי השטח ומזג האוויר המשתנה באופן בלתי צפוי באנטארקטיקה.
הטיול בהדרכת דנדן בולוטין מותנה במינימום 15 נרשמים. במידה ויהיו פחות נרשמים, ההדרכה תינתן באנגלית ע"י מדריכיה המנוסים והמקצועיים של האנייה.
אנו מציעים חבילת טיסות בינלאומיות קבוצתיות (מותנה במינימום 10 נרשמים) או אישיות במסלול ת"א - בואנוס איירס- אושוויה וחזרה. לפרטים אנא פנו למשרדנו.
אהבתם את הטיול? הרשמו עכשיו אהבתם את הטיול?

מידע נוסף

אנטארטיקה איי פוקלנד ובריטניה

מול חופי ארגנטינה הדרומית, בערך מול ארץ האש ולא כל כך רחוק מאנטארטיקה, בסה”כ כ-500 ק”מ מהחוף, […]

טיול לאנטארקטיקה

יבשת אנטארקטיקה קשה לאדם. הסלעים והקרחונים גם יחד נמדדים בשטח עצום שהופך אותה ליבשת הרביעית בגודלה בעולם, […]

המלצות המטיילים שלנו

רוצים לשמוע מה המטיילים שלנו חשבו על הטיול? אספנו בשבילכם את כל מכתבי ההמלצה שקיבלנו במקום אחד.

שייט לאנטארקטיקה, פוקלנד וג’ורג’יה הדרומית

טיולי שייט בקבוצות

מסע ימי בהדרכת דנדן בולוטין | 21 יום