שייט לאנטארקטיקה, איי פוקלנד וג’ורג’יה הדרומית

טיולי שייט בקבוצות

מסע ימי בהדרכת דנדן בולוטין | 24 יום

הטיול מלא
צאו עכשיו לשייט יוצא דופן, חוויה חד פעמית שבה תזכו לראות את הקרחונים הצפים במים היוצרים תמונות שנראות כאילו צולמו בכוכב אחר, גן עדן עלי אדמות.
שייט ימי מארץ האש, דרך איי פוקלנד והאי ג'ורג'יה הדרומית, טריטוריות בריטיות בדרום האוקיינוס האטלנטי, וביתם של רבבות רבות של פינגווינים, כלבי ים ופילי ים ומעט בני אדם, לעבר הקוטב הדרומי של כדור הארץ אל אנטארקטיקה, היבשת הרביעית בגודלה שרובה ככולה מכוסה קרח לאורך כל השנה. הנופים האופיינים לאנטארקטיקה הם קרחוני ענק, הרים רמים שפסגותיהם מגיעות מעל לגובה של 3 ק"מ וקרח רב, בעובי ק"מ וחצי ויותר, המכסה את האדמה.
השייט יתבצע באנייה מיוחדת שהוכשרה להפלגות באנטארקטיקה. צוות גדול של מלחים, מדריכים וטבחים ינעימו את זמננו במהלך הטיול. סירות זודיאק ממונעות יורידו את המטיילים לסיורים בחופי האיים והיבשת. הלינה על האנייה בתאים ברמות שונות, והארוחות מוגשות במסעדת האנייה.

 

מסלול הטיול

ימים 1-2

ת"א - בואנוס איירס

נטוס בטיסה קבוצתית או באופן עצמאי מת”א לבואנוס איירס. למחרת ננחת ונמשיך בטיסה אל אושואייה, העיירה הארגנטינאית הדרומית בעולם, הנמצאת בקצה ארץ האש. העברה למלון וארוחת ערב במרכז העיירה.

יום 3

אושואייה ויציאה לשייט לעבר איי פוקלנד

סיור בוקר אל שמורת הטבע “ארץ האש”, כולל הליכות קצרות, נופי פיורדים ואגמים, והיכרות עם הטבע של סוף העולם. בשעות אחר הצהריים נעלה על האנייה ונפליג מזרחה בדרום האוקיינוס האטלנטי אל איי פוקלנד. לפרקים ילוו את האנייה אלבטרוסים ויסעורים בזמן ההפלגה.

יום 4

האוקיינוס הדרום אטלנטי

אחרי המעבר בתעלת בייגל, אנו מפליגים לכיוון איי פוקלנד. בהפלגה נהיה דרוכים למקרה שלוויתנים או דולפינים ילוו את אנייתינו.

ימים 5-6

איי פוקלנד

הגעה אל איי פוקלנד. (Falkland Islands או בספרדית: Islas Malvinas) אלו הם ארכיפלג של כ- 200 איים בדרום האוקיינוס האטלנטי המהווים טריטוריה בעלת שלטון עצמי של הממלכה המאוחדת. בירתם היא העיר סטנלי. נרד אל האי קרקס במערב הארכיפלג ונלך אל מושבות הפינגווינים (Magellanic & Gentoo-Penguins). נשייט בקרבת חופי האי סאונדרס ונצפה באלבטרוסים, קורמורנים ופינגוויני רוקפלר. למחרת נעגון באי המרכזי ונרד בסירות זודיאק לבקר בעיירה סטנלי, בירת האי, בה חיים פחות מאלפיים תושבים. נתרשם מהתרבות המקומית שיש בה סממנים דרום אמריקאים מול קסם ויקטוריאני.

ימים 7-8

שייט לעבר האי ג'ורג'יה הדרומית

נמשיך בהפלגה ארוכה אל האי ג’ורג’יה הדרומית. במהלך השייט אנו נכנסים לתחום האוקיינוס האנטארקטי, הטמפרטורה צונחת ואנו נצפה בשפע של ציפורי ים דרומיות.

ימים 9-13

האי ג'ורג'יה הדרומית

המקום התגלה בשנת 1775 על ידי ג’יימס קוק שקרא תחילה לאיים “תגלית חסרת משמעות לחלוטין” ומאוחר יותר קרא להם “האי ג’ורג’יה”, על שמו של המלך ג’ורג’ השלישי. באי הוקמה תחנה ששימשה את ציידי הלווייתנים באזור. כיום זהו ביתם של רבבות פינגווינים, פילי ים, כלבי ים, ועופות ים, עשרות בודדות של חיילי הצי הבריטי וחוקרים ספורים בלבד המתגוררים בתחנות מחקר במקום. נעגון בקרבת האי ונרד לגיחות אל היבשה, לצפות מקרוב בעולם המופלא והבלתי מופרע של חיות הבר. נבקר בחוף מפרץ אלסהול, המושבה המרכזית של כלבי הים.

כמו כן נבקר במפרץ הלווייתנים, מישורי סליסבורי, המפרץ המוזהב וחוף קופר. נבקר במושבות פילי הים, פינגווינים מלכותיים ופינגווינים מקרוני. כמו כן ננחת בחוף האי פריון ונחזה במושבת הקינון הפעילה של האלבטרוס הענק.

ימים 14-15

בדרך אל חצי האי אנטארקטיקה

נפנה בשייט ארוך לכיוון דרום מערב, ונתור באוקיינוס האינסופי אחר פסגות הקרח. בדרכנו נחלוף על פני מספר איים. ככל שנתקרב אל איי שטלנד וחצי האי האנטארקטי כמות חיות הבר והציפורים שנראה סביבנו תתעצם.

ימים 16-19

אנטארקטיקה

נגיח מן הים הפתוח אל איי שטלנד הדרומיים וחצי האי אנטארקטיקה שיתגלו לעינינו. אמונדסן, האדם הראשון שהגיע אל הקוטב הדרומי תיאר את הרגשתו בפגישה הראשונה עם אנטארקטיקה, “האדמה נראית כמו לקוחה מן האגדות”. קרחוני ענק הנשקפים ממי האוקיינוס הכהים בצד הרים לבנים וגבוהים. בימים הבאים נסייר באנטארקטיקה ובאיי שטלנד, נשוט לאורך חצי האי והאיים, נרד פעמיים או שלוש ביום לגיחות בסירות זודיאק אל החוף. המסלול ייקבע בהתאם לתנאי מזג האוויר, ולפי החלטות הקפטיין ומנהל השייט מתוך מגוון האפשרויות לסיורים ונחיתה, ולהלן מספר אפשרויות. נבקר בתחנות המחקר הפעילות, נטייל אל מרבצי הפינגווינים, ונעלה אל מקומות הקינון של עופות היבשת. נבקר באי פאולט עם מיליוני זוגות של פינגוויני אדלי. נבקר באי הטבעתי דספשן, שהוא לוע שקוע של הר געש ומעיינות חמים. האנייה תעגון במפרץ ואנו נוכל לשחות במי האוקיינוס האנטארקטי החמימים בצד עופות מים כמו יסעורונים, שחפיות, חמסנים ופינגווינים לבני סנטר שהמים החמימים חביבים עליהם. נרד גם בחוף בראון בלאף אל היבשת האנטארקטית, אל האי קוברוויל הצופה אל שרשרת ההרים הלבנים והגבוהים של היבשת האנטארקטית ובו חיה מושבה גדולה של פינגוויני גנטו וחמסנים חומים בחרו לקנן שם. נפליג דרך מפרץ נקו וחוף פרדייז הצופים אל קרחוני ענק, ופיורדים ענקיים חותכים שם את היבשת. – שם ייתכן ונצפה בלווייתני ענק. נשוט בסירות זודיאק בין קרחונים צפים בעומק הפיורדים.

ימים 20-21

חציית מיצרי דרייק אל ארץ האש

נצא לשייט חזרה מחופי אנטארקטיקה דרך מיצרי דרייק (Drake Passage), הים המפריד בין היבשת השישית לבין כף הורן, הקצה הדרומי של יבשת אמריקה.

יום 22

הגעה לאושואייה, סיום השייט

ביום האחרון נשלים את המסלול וניכנס מדרום, אל הנמל של העיירה אושואייה, העיירה הארגנטינאית הדרומית בעולם הנמצאת בקצה ארץ האש. לאחר ארוחת הבוקר נרד מהאנייה uנחזור בטיסה לבואנוס איירס. העברה למלון ויציאה לארוחת ערב במועדון טנגו.

ימים 23-24

בואנוס איירס - תל אביב

העברה לשדה התעופה לטיסה מבואנוס איירס דרך יעד ביניים לתל אביב, נחיתה ביום המחרת.

רוצים לקבל עדכון כשיהיה תאריך?


תאריכי יציאה ומחירים

הציגו לנו רק מבצעים!

דגשים מיוחדים

מחיר הטיול כולל

טיסות בינלאומיות תל אביב - בואנוס איירס - תל אביב
2 לילות במלון בבואנוס איירס ובאושואייה וארוחות ערב, טיסות מבואנוס איירס לאושואייה וחזרה, העברות, חצי יום סיור בשמורת "טיארה דל פואגו" .
הפלגה לפי התכנית בתא בהתאם לנבחר.
כלכלה: שלוש ארוחות ביום בכל תקופת ההפלגה.
כל ההפלגות בסירות הזודיאק וסיורי החוף.
כל הפעילויות באוניה כולל הרצאות ע"י צוות מרצים ומדריכי טבע.
דמי רישום וטיפול.

מחיר הטיול אינו כולל

סיורים בבואנוס איירס לפני השייט.
ארוחות לפני ואחרי היציאה לשייט.
הוצאות אישיות כגון: כביסה, טיפים, משקאות קלים ואלכוהולים וכו'.
תשר לצוות הספינה והמדריכים.
ביטוחים אישיים.
מסי נמל והיטל בטחון.

לתשומת לבכם

הטיול בהדרכת דנדן בולוטין מותנה במינימום 15 נרשמים. במידה ויהיו פחות נרשמים, ההדרכה תינתן באנגלית ע"י מדריכיה המנוסים והמקצועיים של האנייה.
אנו מציעים חבילת טיסות בינלאומיות קבוצתיות (מותנה במינימום 10 נרשמים) או אישיות במ סלול ת"א - בואנוס איירס וחזרה.
אנו מציעים חבילת טיסות בינלאומיות קבוצתיות (מותנה במינימום 10 נרשמים) או אישיות במ סלול ת"א - בואנוס איירס וחזרה.
הטיסות וההפלגות יתבצעו בהתאם להנחיות פוסט קורונה בעת הטיול. פרטים אקטואלים יימסרו לנוסעים קרוב יותר למועד ההפלגה
מסלול הטיול עלול להשתנות בהתאם לתנאי השייט, לעיתים תתבצע ההפלגה במסלול הפוך לרשום כאן

הערות מחיר ותנאי הרשמה

מחיר הטיסות הבינלאומיות ייקבע בעת הכירטוס, במידה ותבקשו כירטוס אחר עלול לחול שינוי במחיר
מחיר חבילת פנים מבוסס על מחיר טיסות פנים ושירותי קרקע. במידה ויחול שינוי עד לכירטוס נשנה את המחיר בהתאם
מקדמה בסך 1500$ בעת הרישום
השלמת כל התשלום עד 100 יום לפני מועד ההפלגה

דמי ביטול ותנאים

מרגע ההרשמה ועד 100 ימים לפני היציאה: 750$
פחות ממאה ימים לפני ההפלגה: 100% דמי ביטול
במקרה והשייט יתבטל מסיבות של קורונה ודומיו יידחה מועד ההפלגה לשנה לאחר מכן, אולם לא יתבצעו החזרים כספיים
במידה ונוסע אינו יכול לצאת להפלגה, הוא רשאי להעביר את הזכות לנוסע אחר במידה וניתן לבצע בזמן שנותר את כל הבדיקות וההכנות לקראת הטיול.
אהבתם את הטיול? הרשמו עכשיו אהבתם את הטיול?

מידע נוסף

אנטארטיקה איי פוקלנד ובריטניה

מול חופי ארגנטינה הדרומית, בערך מול ארץ האש ולא כל כך רחוק מאנטארטיקה, בסה”כ כ-500 ק”מ מהחוף, […]

טיול לאנטארקטיקה

יבשת אנטארקטיקה קשה לאדם. הסלעים והקרחונים גם יחד נמדדים בשטח עצום שהופך אותה ליבשת הרביעית בגודלה בעולם, […]

המלצות המטיילים שלנו

רוצים לשמוע מה המטיילים שלנו חשבו על הטיול? אספנו בשבילכם את כל מכתבי ההמלצה שקיבלנו במקום אחד.

שייט לאנטארקטיקה, איי פוקלנד וג’ורג’יה הדרומית

טיולי שייט בקבוצות

מסע ימי בהדרכת דנדן בולוטין | 24 יום