הר יהלה ואזורי הנוודים צילום: יובל לוי

טרק בטיבט לרמה הטיבטית

טרקים

הר יהלה והנוודים הטיבטים | 15 יום

טרק יחודי מסוגו אל הנופים הנסתרים של מזרח הרמה הטיבטית שבמערב סצ’ואן אשר  עוצרים בחובם נוף פראי מרתק לצד נוף אנושי ייחודי. תרבות הנוודים והבודהיזם הטיבטי נגלים כאן במלוא יופיים והדרם.
אזור קסום זה אשר מתנשא עד לגובה של למעלה מ- 7,000, מטרים מעל פני הים היה שייך לממלכה הטיבטית הגדולה שבמשך מאות שנים הפילה את חיטטה על מעצמות. האזור מיושב  עד היום רובו ככולו בטיבטים, חלקם יושבי קבע וחלקם נוודים.
המסלול ייקח אותנו דרך קבוצות מיעוטים טיבטיות וכפרים עתיקים אל שמורת הר יהלה, שם נתחיל להחשף אל הנוודים הטיבטיים אשר רועים את עדרי היאקים והסוסים למרגלות צוקי האבן, האגמים והמעיינות החמים של ההר הקדוש אשר מאוכלס במגוון רב של בעלי חיים ביניהם עייטים, דובים ואיילים. לאחר כמה ימי התאקלמות בגובה של 3000- 4500 מטרים נטפס עד למעבר ההרים העליון בגובה של 4,800 מטרים מעל פני הים ואשר משקיף על המרחבים האינסופיים של רמת טיבט.
משם נמשיך אל מעמקי המישורים הירוקים והמרחבים העצומים של ממלכת הנוודים, שם נבקר בפסטיבל סוסים נדיר של המקומיים ונגיע לאגמים ומנזרים מבודדים שנסתרים בגובה של למעלה מ-4000 מטר.
במהלך הטיול ילווה אותנו הצוות המקומי ביחד עם אנשי היאקים והפרדות שיעזרו לנו בסחיבת האוהלים והציוד. הלינה תהיה משולבת בין לינה באוהלי שדה, אירוח באוהלי נוודים ובלודג’ טיבטי מקומי.

אופי הטרק בטיבט – מסע רגלי למטיבי לכת בלבד משולב בנופים עצרי נשימה ופסגות הרים מושלגות ומעבר.

למסלול הטיול לפנות למשרדי אקו טיולי שטח 03-6879090

רוצים לקבל עדכון כשיהיה תאריך?


תאריכי יציאה ומחירים

כרגע אין תאריכי יציאה קרובים לטיול

נשמח לשלוח לכם הודעה כשיקבעו התאריכים ולעניין אתכם בהרשמה.
השאירו לנו את פרטיכם בטופס המצורף וניצור עמכם קשר בהמשך.

רוצים לקבל עדכון כשיהיה תאריך?

שדה חייב להכיל לפחות 2 תווים

שדה חייב להכיל לפחות 2 תווים

כתובת דואר אלקטרוני לא תקינה

טלפון חייב להכיל לפחות 9 ספרות

אנחנו מעוניינים לקבל עדכונים במייל או בSMS על טיולים.

תוספת ליחיד החדר  200$ (לשני לילות בצ’אנגדו ו- 6 לילות באוהל )על הלקוח/ה לבחור את מדיניות הביטול המתאים לו/ה. לפרטים לחצו כאן <<

דגשים מיוחדים

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות לסין
כל סידורי הנסיעות (נסיעות אל ומ-צ’נגדו באטובוס תיירים ממוזג ובאזורים האחרים בוואנים מקומיים)
לינה בצ’נגדו כפי שמצויין בתכנית כולל א. בוקר.
לינה במהלך הטרק על בסיס אוהלים, לינה בבתי\ אוהלי מקומיים או גסט האוסים מקומיים כפי שמצויין בתכנית.
ציוד קמפינג: כגון אוהלים ומזרני שטח.
אוהל חדר אוכל עם תאורת פנסים.
כניסה לכל האתרים והשמורות המופיעים במסלול.
צוות מלווה כולל: מלווה מקומי דובר אנגלית, טבח, אנשי סוסים\ יאקים.
יאקים\ פרדות לסחיבת הציוד.
פנסיון מלא כולל א.בוקר, א. צהריים קלה וארוחת ערב.
הדרכה ישראלית מצווות אקו טיולי שטח .
ויזה לסין .
תשר לנותני שירותים מקומיים.

המחיר אינו כולל

מסמכים ואשרות כניסה-הוצאת דרכון, בדיקת תוקפו, הארכת תוקפו והנפקת אשרות כניסה הינן באחריות הנוסע ו/או סוכן הנסיעות ואינה באחריות המארגן. תשלום בגין אגרות, היטלים, ודמי
ביטוח- הנוסעים ומטענם אינם מבוטחים בביטוח כלשהו במסגרת הטיולים. אנו מחייבים את הנוסעים לבטח את עצמם ואת מטענם על מנת לצאת לטיול.
תוספות אלכוהול ושתייה בארוחות
תוספות שלא במסגרת הטיול כגון: אוכל ושתייה שלא צויינו במפורש במסלול, שירותי כביסה וכו’..

לתשומת לבכם

גודל הקבוצה בין 10 ל- 18 מטיילים בלבד
למבקשים חדש ליחיד ניתן לעשות זאת רק בצ'אנגדו ובימים שישנים באוהל.
מסלול הטיול באזור הטרק מתבצע על בסיס שירותים הניתנים ע״י בני המקום לרבות לינה, ליווי, טיפול בחיות המשא, הקמת האוהלים הבישול ועוד.. ולא על ידי חברת טיולים.
המסלול הינו גמיש ויתכנו שינויים בהתאם למזג אויר או בעיות בלתי צפויות אחרות, כל שינוי יתבצע בתיאום מלא עמכם.
פסטיבל הסוסים של שאמלונג הינו אירוע מקומי אשר נקבע בתאריך כל שנה. ייתכנו שינויים בלתי צפויים בתאריך ואף ביטולו. במידה של שינוי של הפסטיבל נעשה את ההתאמות הנדרשות במסלול.
אזור מערב סצ׳ואני מאוכלס ברובו באוכלוסיה טיבטית ולכן בעל רגישות פוליטית גבוה. ייתכן ויהיו שינויים במסלול הטיול ואף ביטולו עקב סיבות פוליטיות שאינן בשליטתנו. במידה של איסור על קיום הטרק עקב מתיחות פוליטית, החלטות ממשלה חדשות או גורמים של כוח עליון ביטול הטיול והעלויות הכרוחות בכך אינן על אחריותנו.
•לינה: הלינה בצ׳נגדו הינה במלון ובמהלך הטרק על בסיס אוהלים, לינה בבתי\ אוהלי מקומיים או גסט האוסים מקומיים כפי שמצויין בתכנית. במהלך הטרק ייתכנו שינויים בסידורי החדרים והלינה עקב סיבות שאינן בשליטתנו.
•במידה וישנה בעיה כלשהי אנא ידעו אותנו מראש טרם היציאה לטיול על מנת שנוכל להתאים מראש את המסלול והשירותים השונים עבור המטיילים. יעשה הכל על מנת שהטיולים יהיו מוצלחים, אך במקביל, ישמור לעצמו את הזכות לבצע שינויים במסלול בהתאם למצב בשטח, גם אם השינויים כוללים ויתור על אתרים שצויינו בתכנית.
במידה ו״מוביל הטיול ״ מתאם חברת לשם ובחזרה יחליט שמטייל כזה או אחר אינו כשיר בריאותית להמשיך את הטיול הוא רשאי להפסיק את המשך השתתפותו בטיול. כל עלות של הסעות, לינה, צוות של מלווה או כל שירות או עלות אחרת שידרוש הפינויֿ המשך הפסקתו יכול על הלקוח בלבד.
בריאות: על כל המטיילים היוצאים לטיול זה להיות בקו הבריאות ובכושר טוב על מנת להתמודד עם הקשיים השונים. יציאה לטיול זה שלא בקו הבריאות יכולה להיות מסכנת חיים עקב תוואי השטח הקשה והגובה הרב בו מתבצע הטיול.
אזור מערב סצ׳ואן הינו אזור מרוחק עם שירותי רפואה מוגבלים. הפינוי עד לבית חולים בחלק מהאזורים יכול לקחת ממספר שעות ועד יומיים ומעלה.
בחלקים רבים ממסלול הטרק אין גישה לרכב לכן פינוי ראשוני יתבצע על בסיס הפרדותֿ, סוסים או יאקים ובשלב ראשוני עם רכב. על המטיילים להיות מודעים ולאשר שלצורך פינוי ייתכן וייצטרכו לעלות או להיות מועמסים על פרדות, סוסים יאקים וכו׳.. המארגן לא יסע באחריות במידה של נזקים שיגרמו למטייל במהלך הפינוי.
מטייל אשר עקב קושי בריאותי או אחר ירצה לעלות על סוס או פרדה במהלך הטרק עושה זאת על דעת עצמו ועל אחריותו הבלעדית. בנוסף במידה והמטייל ירצה להמשיך את הטיול על סוס או פרדה ייתכן וידרש תשלום נוסף.
חובה על המטיילים להצטייד בביטוח רפואי וביטוח נסיעות הכוללים חילוץ והצלה . לאחר שקניתם פוליסת ביטוח, בבקשה שלחו אלינו את הפרטים על מנת שנוכל להתארגן בהתאם במידה ותזדקקו לטיפול רפואי במהלך הטיול.
אנא ידעו אותנו בכל בעיה בריאותית אשר יכולה להשפיע על הטיול כולל אלרגיות, בעיות לב, ניתוחים, רגישות לגבהים, נטילת תרופות באופן קבוע ועוד. זאת על מנת שנוכל להערך בהתאם.
•במהלך הטיול נגיע לגובה של 4770 מטר ונלון ובגובה של 4450 מטרים מעל פני הים. יש להיוועץ ברופא לפני היציאה לטיול ולקחת כדורי גובה במידת הצורך.
תנאי הרישום והביטול בהתאם לטופס הרישום של אקו טיולי שטח
אהבתם את הטיול? הרשמו עכשיו אהבתם את הטיול?

מידע נוסף

מונגוליה – 800 שנה להכתרת ג’ינגס חאן

אזור האצטדיון הגדול של בירת מונגוליה אולאן בטאר (Ulaan Baatar) היה כמרקחה. אלפי אנשים לבושים בחליפות מונגוליות […]

הודו – תעודת זהות

הודו שם רשמי: הרפובליקה של הודו Bhartiya Ganarajya יום העצמאות: 15.08.1947 יום הרפובליקה: 26.01.1950 עיר בירה: ניו […]

המלצות המטיילים שלנו

רוצים לשמוע מה המטיילים שלנו חושבים על הטיולים שלנו? אספנו בשבילכם את כל מכתבי ההמלצה שקיבלנו במקום אחד.

טרק בטיבט לרמה הטיבטית

טרקים

הר יהלה והנוודים הטיבטים | 15 יום