טיול מאורגן לדרום קוריאה

טיולים לדרום קוריאה

טיול לדרום קוריאה הוא שילוב של קידמה מאסיבית נוסח המזרח הרחוק, יחד עם תרבות ומסורת עתיקת יומין. יש בה טבע הררי יפהפה, נהרות רחבים, נחלים ואגמים צלולים לצד חופים נקיים ואינספור איים. בדרום קוריאה חיים בהרמוניה הדת הבודהיסטית, הנצרות על זרמיה השונים שחלקם הוא שילוב מעניין בין אוונגליזם אמריקאי לניואנסים מקומיים, מסורות פגאניות עתיקות, וכמובן התרבות החילונית. דרום קוריאה צמחה במהירות תוך ארבעה עשורים, וכיום היא נמנית עם המדינות המפותחות בעולם. בשל כך, דרום קוריאה מתאימה לתיירים המחפשים את השילוב של נופים יפים, תרבות עשירה, ורמת שירותים גבוהה.

דרום קוריאה טיול סתיו

טיולי תרבות וטבע

כולל ארוחה במסעדת שף עטורת כוכב מישלן ויום חוויתי בכפר קוריאני, בהדרכת ג'ו קרון

טיול לדרום קוריאה, המכונה "הנס על נהר האן", הוא שילוב של קידמה מאסיבית נוסח המזרח הרחוק, יחד […]

12 יום

מועדי יציאה: 13.10.24

12 יום

אפריל 2025 (משוער), תאריכים יפורסמו בהמשך

טיול לדרום קוריאה עם אקו טיולי שטח

בטיול לדרום קוריאה נסייר באזור המפורז שבין קוריאה הצפונית לדרומית, ונלמד על ההיסטוריה הסבוכה של שתי המדינות. נבקר בפארק אימג'ינאק ובגשר החירות, ונצפה על העיר גאסאנג שבצפון קוריאה, שם קיים אזור תעשייה המשותף לשתי המדינות. ולבסוף, ניכנס למנהרה שנחפרה על ידי צפון קוריאה בשנות ה-70 כדי לחדור לשכנתה.

נסייר בשמורת הר סאורק, נעלה ברכבל לפסגת הר גואהן גום סהונג, ונבקר במנזר סינאונג סה, השוכן במדרונות ההר. נבקר בעיר גיונגז'ו, הקרוי "מוזיאון ללא קירות". דרך החוף המרהיב של ג'אונגדאונגין, נגיע למנזר בולגוקסה, מהמנזרים היפים במדינה. נעלה לפסגת הר טוהאם, ההר הקדוש, ונבקר במנהרת סאקורם גרוטו, מנהרה חצובה שבתוכה נחצב פסל גרניט של הבודהה. הפסל הוא בן יותר מ-1200 שנה, והוא סמל חשוב בתרבות הקוריאנית.

נסייר בעיר הנמל בוסאן, הידועה באקלים הסובטרופי שלה ובשוק הדגים הענק. נבקר בכיכר פיף, רובע הסרטים של העיר, ונחצה את גשר בוסאן העצום, שאורכו מעל 7 קילומטר. נטייל באי ג'ג'ו, הכלול ברשימת פלאי העולם בזכות נופי גן העדן שבו. נטפס אל פסגת הזריחה ונצפה על הנוף המרהיב של האי והאוקיינוס. נבקר בכפר הפולקלור סהונג אפ ובמערת הלבה מנג'נגול, מערת הלבה הארוכה ביותר בעולם. אולי נוכל לראות שם את ה"האניו", הדייגות שצוללות למעמקי המים ללא בלוני חמצן כדי לשלות צדפים ופירות ים. נטייל בהאלה, ההר הוולקני הגבוה ביותר במדינה, במפל צ'נצ'ייאן, מצוקי ג'וסנגג'אולי, ועוד. נשוט למפרץ סנצ'ן ונבקר באחד מהפארקים האקולוגיים הגדולים בעולם. נטייל בפארק ג'ירסאן, המכיל עשרה סוגים של נופים שונים. נסייר בעיר הנמל מוקפו, ולבסוף- נחווה את סיאול, עיר הבירה הענקית והתוססת.

טיולים מגוונים לדרום קוריאה עם אקו טיולי שטח

באקו, ניתן לחוות את דרום קוריאה בעונות השונות, בהן הטבע עוטה צבעים מיוחדים ומרשימים- בתקופת פריחת הדובדבן, ובתקופת השלכת, המרהיבה לא פחות.

טיולים מאורגנים לאסיה והפסיפיק