טיול לסין

סין, אשר שוכנת במזרח אסיה, היא המדינה הרביעית בגודלה בעולם והמדינה המאוכלסת ביותר בעולם כולו.  אם זה לא מספיק, סין היא גם אחת המעצמות החזקות בעולם והתרבות הסינית היא מהעתיקות בעולם. כל אלה הופכים את סין לאחד מיעדי הטיול המרתקים ביותר שאפשר להעלות על הדעת. ממדיה העצומים של סין הופכים אותה למגוונת מאוד מבחינה גיאוגרפית. יש בה הרים מושלגים, נהרות, אגמים, מפלים, יערות, צוקי גיר, טרסות אורז, מדבריות והרשימה עוד ארוכה. לצד נופי הטבע יש פה גם נופים שיצר האדם - ערי ענק מודרניות להפליא עם גורדי שחקים עצומים, ערים עתיקות ומסורתיות, כפרים ציוריים, מקדשים מרשימים וכאן גם נמצאת החומה הארוכה בעולם.

טיול רכבות חוצה סין

טיולי תרבות וטבע

מסע מרתק לאורך קו החוף המזרחי של סין כולל הונג קונג ומקאו, בשילוב רכבות מהירות בסין

מסע מרתק לאורך קו החוף המזרחי של סין בשילוב הרכבות המהירות בסין כדי לגמוע מרחקים ולהגיע למקומות […]

15 יום

מועדי יציאה: 15.11.18

18 יום

יולי 2019 (משוער), תאריכים יפורסמו בהמשך

טיול לסין הקלאסית והפראית

טיולי תרבות וטבע

כולל שמורת ג'יאנג ג'יא ג'יה עם גשר הזכוכית, אזור המיעוטים גווי ג'ואו וחבל יונאן

הטיול לסין בדגש חבל גווי ג'ואו, חבל יונאן וג'יאנג ג'יא ג'יה לצד אתרים קלאסיים של סין לוקח […]

21 יום

מועדי יציאה: 02.10.19

17 יום

מועדי יציאה: 10.10.19

טיול ייחודי לדרום מזרח סין

טיולי תרבות וטבע

בדגש תרבות ושמורות טבע (כולל גשר הזכוכית המפורסם בפארק ג'אנג ג'יה ג'יה)- בהדרכת יובל לוי

טיול ייחודי מסוגו אל דרום מזרח סין, אל אזורים המוכרים ליודעי דבר כמקומות היפים ביותר בסין. הטיול […]

15 יום

אין תאריכים כעת

למי מתאים טיול בסין?

טיול בסין הוא טיול שמתאים לכל מי שמתעניין בתרבויות ואוהב טבע ונוף. אפשר להתמקד בסין הקלאסית על עריה הגדולות כמו בייג'ין ושנחאי, אתרי התרבות המרתקים שלה כמו אתר חיילי הטרקוטה בשיאן ונופי הטבע היפים שלה, כמו טרסות האורז של לונגשאנג או הצוקים המרשימים של יאנגשו. אוהבי הנופים ימצאו אינספור אפשרויות בסין, למשל בחבל יונאן הגדוש באתרי טבע ונוף מרהיבים כמו ערוץ דילוג הנמר ויער האבן. עבור מי שמתעניין בתרבויות ובשבטים, חבל גוויג'ואו מציע ביקור בכפריהם המסורתיים של בני שבטי המיעוטים כמו שבט בדונג. ואילו מטיילים שאוהבים הרפתקאות ולא מהססים לטייל מחוץ למסלול ייהנו מאוד באזור דרום סין הגדוש בשמורות טבע יפהפיות ובתוליות.

טיולים עם "אקו טיולי שטח"

הטיולים של אקו טיולי שטח לסין מתקיימים בקבוצות קטנות, של 26-12 משתתפים. הטיולים מקיפים במיוחד, וכוללים ביקור באתרים ייחודיים כמו שמורת ז'אנגג'יאג'יה, גשר הזכוכית הארוך בעולם ועיירת המים הציורית ז'וג'יאג'יאו. הטיולים מציעים תמהיל מושלם בין האתרים הקלאסיים והמוכרים בסין לבין מקומות שנמצאים מחוץ למסלול הטיולים הרגיל, שבהם ניתן להכיר את סין ותרבותה באופן בלתי אמצעי. אחד האזורים הללו הוא חבל גוויג'ואו, אזור הררי המשופע בטרסות אורז, שם ניתן לפגוש את בני המיעוטים שמשמרים מסורות עתיקות יומין. המשתתפים בטיולים של אקו לסין זוכים לצפות במופעים ייחודיים שמספקים הצצה לתרבות הסינית, כמו מופע קונג פו בהונג קונג, או מופע פולקלור בחבל גוויג'ואו. בנוסף, הם נהנים מהמעדנים של המטבח הסיני המסורתי בארוחות אותנטיות במסעדות המקומיות.