טיול למרוקו

מרוקו, ששוכנת בקצה הצפון-מערבי של אפריקה, היא מדינה יפהפייה ורבת ניגודים, אשר תדמיתה המדברית מייצגת רק פן אחד מהמגוון האדיר שהיא מציעה. לצד הנופים המדבריים של מדבר הסהרה, עם דיונות החול, נאות המדבר וכפרי הברברים, יש במרוקו גם הרים ירוקים, מפלים שוצפים ואפילו רצועת חוף יפה. הטיול במרוקו הוא לפני הכל חוויה תרבותית מרתקת עם מפגש אנושי יוצא דופן. לצד נופי הטבע יש פה ערים מלכותיות עם ניחוח אקזוטי. מרקש, עם המסגדים המרשימים שלה, הארמונות המפוארים והשוק הססגוני שלה, שבו אפשר למצוא לצד דוכני תבלינים ובדים גם מרפאים עממים ומאלפי נחשים, היא אחת הערים הנהדרות בעולם. פס, אחת מארבע הערים המלכותיות של מרוקו,  היא גם בירתה התרבותית והדתית של מרוקו ואחת מהערים העתיקות במדינה, ואילו שפשוואן, שבתיה צובעים בגוונים שנים של כחול, היא העיר הפוטוגנית ביותר במרוקו. גם כפרי הברברים המסורתיים שבהרי האטלס הם חלק בלתי נפרד מהחוויה התרבותית של מרוקו.
14 יום

מועדי יציאה: 06.10.19, 10.10.19

14 יום

אין תאריכים כעת

19 יום

אין תאריכים כעת

12 יום

אין תאריכים כעת

למי מתאים טיול במרוקו?

טיול במרוקו מתאים לכל מי שאוהב נופים ואנשים. מבוגרים שרוצים להיחשף למדינה יוצאת דופן ועדיין לטייל בתנאים מפנקים שכוללים לינה במלונות מפנקים וארוחות משובחות, מבוגרים וצעירים שיוצאים למסע שורשים ורוצים לשלבו עם טיול במדינה קסומה, מטיילים חובבי הליכה שרוצים לצאת לטרק בהרי האטלס וצעירים שרוצים להכיר את מרוקו שנמצאת מחוץ למסלול.

טיולים עם “אקו טיולי שטח”

הטיולים של אקו טיולי שטח הם טיולים מקיפים שכוללים את כל הטוב שיש למרוקו להציע – מסיור לילי במרקש וביקור בעיר שפשוואן, דרך ביקור במפלי אוזוד המרשימים ועד לחציית הרי האטלס הגבוה. המשתתפים בטיול למרוקו של אקו טיולי שטח ייהנו משלל חוויות ייחודיות – טיולי ג’יפים במדבר הסהרה ובין כפרי הברברים בהרי האטלס הגבוה, רכיבה על גמלים בזריחה, טיול טבע בקניון נהר הטודרה, טיול בערי החוף האטלנטי, השתתפות בארוחות אותנטיות וחוויות נוספות.