טיול מאורגן לאיטליה

טיולים לאיטליה

איטליה היא המקום בו התפתחה התרבות הרומית שלימים הפכה לאימפריה, ואחר כך למרכז הנצרות העולמית, ובהמשך למרכז האומנות, האדריכלות, הקולינריה, האופנה ועוד. מדינה כה קטנה, שפנים רבות לה – נופים מגוונים, יופי רב, ותרבויות עתיקות ומתחדשות, שהותירו את שרידיהן בערים המסוגננות ובכפרים הציוריים. הטיולים לאיטליה רבים ומגוונים, מכיוון שקשה להכיר אותה לעומק מטיול אחד בלבד. איטליה כוללת כ-20 איים, ביניהם סיציליה המפורסמת. בירתה היא רומא, אחת הערים העתיקות, העשירות והיפות ביותר בעולם עוד מימי קדם. העיר השנייה בגודלה, מילאנו, היא בירת האופנה והעיצוב העולמית. פנינת הנופש שלה היא עיר התעלות המיוחדת ונציה, וכן הנופים השופעים של טוסקנה ועיר הבירה שלה פירנצה, מרכז התרבות והאומנות של הרנסאנס.

סמינר אמנות בונציה

טיולי תרבות וטבע

הביאנלה מס' 60 Stranieri Ovunque - זרים בכל מקום (Foreigners Everywhere) בהדרכת ד"ר ורדה רוטשטיין מאייר

הביאנלה של ונציה הינה תערוכת אמנות עכשווית הנערכת מדי שנתיים (בשנים לא זוגיות) בונציה. הביאנלה הראשונה התקיימה […]

6 ימים

מועדי יציאה: 19.09.24

טיול לאיטליה, חבל אומבריה

טיולי תרבות וטבע

כולל את פסטיבל השוקולד בפרוג'ה, הרים ועמקים, גסטרונומיה משובחת והיסטוריה מאלפת, בהדרכת ד"ר ורדה רוטשטיין מאייר

אומבריה (Umbria) היא חבל ארץ קטן במרכז איטליה, למרגלות רכס הרי  האפנינים, ללא מוצא אל הים אך […]

9 ימים

מועדי יציאה: 18.10.24

9 ימים

מועדי יציאה: 25.02.25

9 ימים

אין תאריכים כעת

טיולים מאורגנים לאיטליה עם אקו טיולי שטח

עם אקו תוכלו לחוות את הקרנבלים המסורתיים והמתחדשים של ערי איטליה המתקיימים בחורף. בוונציה תוכלו לחגוג את קרנבל המסכות המפורסם, הנחשב לתיאטרון הרחוב הגדול בעולם ואף המפואר מבין הקרנבלים. בוויארג'ו נראה בובות ענק גרוטסקיות הנישאות על גבי במות ושמות ללעג אישי ציבור ופוליטיקאים מאיטליה ומהעולם, בליווי מוסיקה ומאות רקדנים. בוורונה נמליך את מלך הניוקי יחד עם אזרחי איטליה ונאכל את הניוקי האיטלקי, בליווי פמליה צבעונית. באיבראה נחווה את קרנבל התפוזים העממי, בו משליכים תפוזים אחד על השני עוד מהמאה ה-19, באקט המסמל חופש וניצחון.

טיול אל הרי איטליה

דרך אחרת לחוות את איטליה היא טיול מאורגן אל ההרים האלפים האיטלקיים, ובהם המון בלאן, היושב בין צרפת, איטליה ושווייץ. כאן קמה תרבות הבקתות הידועה בעולם, בהם מטיילים עצרו עוד מימי מלחמת העולם השנייה, בדרכם לחצות את הקרחונים האדירים והעמקים הירוקים. נרד בואל פרט, ונאכל ארוחות ערב איטלקיות משובחות בבקתת בונטי הידועה, הקרויה על שם מטפס ההרים האיטלקי וולטר בונטי. נבקר בעיירת הנופש האיטלקית קורמיור, שם נטעם פיצות וגלידה איטלקית מעולות.
בטיול אחר נוכל לבקר בסרדיניה, וליהנות מהשילוב שובה הלב של חופיה התכולים עם הנופים הים תיכוניים ובתיה האירופאים אדומי הגגות. שם נראה את אתרי הקבורה הקדומים – קברי הענקים, בתי הפיות ועוד. נלמד על התרבות הנוראגית המסתורית שהותירה יותר מ-7000 אתרים היסטוריים ברחבי האי, ועל שאר התרבויות של מדינה מרתקת זו.

טיולים מאורגנים לאירופה והמזרח התיכון