טיול לדרום אמריקה

טיולים מאורגנים לדרום אמריקה

טיול לדרום אמריקה הוא שילוב מנצח בין תרבות, נופים, היסטוריה וטבע. דרום אמריקה היא היעד האהוב על מי שחשקה נפשו לברוח מהחורף הקר, ליבשת שבה העונות הפוכות, מזג האוויר נעים, והטבע נדיר ביופיו. טיול לדרום אמריקה הוא מסע חווייתי בין המדינות והחברות השונות שנוצרו מהאינדיאנים, ילידי המקום, והאפריקאים, הספרדים והפורטוגזים שבאו מעבר לים. כולם הותירו את אותותיהם בנופים, בתרבות, במוסיקה ובאומנות, המאופיינים ביופיים ובצבעיהם העזים. טיול לדרום אמריקה עם אקו טיולי שטח מבטיח חוויה בלתי נשכחת!
20 יום

מועדי יציאה: 09.07.24

טיול לברזיל הפראית

טיולי תרבות וטבע

שמורת הפנטנאל - אזור האגמים, הלגונות והדיונות של לנסויס – חווית ג'ונג'ל אמזוני במנאוס – מפלי האיגוואסו עוצרי הנשימה – ריו דה זנ'יירו בהדרכת דנדן בולוטין

ברזיל, ארץ טרופית יפה, משתרעת על פני שטח עצום של יערות גשם נרחבים באגן האמזונס. יש בה […]

18 יום

מועדי יציאה: 05.09.24

20 יום

מועדי יציאה: 04.10.24

28 יום

מועדי יציאה: 17.11.24

18 יום

מועדי יציאה: 24.11.24

טיול לדרום אמריקה – חוויה בלתי נשכחת

להרים המושלגים והיערות של רכסי האנדים, לאירועים מיוחדים כמו הפייסטה לכבוד הבתולה כרמן והקרנבל בברזיל, לציביליזציות של שבטי המאיה, האינקה והאצטקים, לטיולי טבע בפרו, בוליביה וצ'ילה, לסיורים ביערות הגשם של האמזונס, לביקור באיי גלפגוס, לטיולי ג'יפים במישורי המלח של סלאר, וגם לאזורים שעד כה היו מתוירים פחות- קולומביה, אליה התיירים מתחילים להגיע, ושלושת הגויאנות- ההולנדית, הבריטית והצרפתית, אותן התייר הישראלי טרם גילה.

היבשת המגוונת הזו, שבינה לבין שאר העולם מפריד האוקיינוס, היתה מאז ומתמיד אבן שואבת לכל סוגי המטיילים- אוהבי היסטוריה, אומנים, רקדנים, זמרים, הרפתקנים, צעירים, מבוגרים, אוהבי ים, וגם אוהבי מסיבות. בין אם אתה כזה או אחר טיול לדרום אמריקה הוא טיול מושלם עבורך!, את הקשר שלך לדרום אמריקה אתה תמצא מיד וכמו רבים אחרים, לא תוכל לשכוח אותה.

טיול לדרום אמריקה עם חברת אקו טיולי שטח מבטיח חוויה בלתי נשכחת לכל המשפחה. אקו טיולי שטח, היא חברה המתמחה שנים רבות ביבשת, אנו מכירים את התרבויות המקומיות, השפה המקומית ושלל אטרקציות ואתרים מעניינים.

טיול לדרום אמריקה – אטרקציות מרכזיות

דרום אמריקה היא יבשת שהיתה מבודדת משאר העולם עוד משחר ההיסטוריה, עד שדרכו בה מגלי הארצות של העולם החדש. מאז, דרום אמריקה היא שילוב של תרבויות מעניינות וצבעוניות, תוצאה של כור היתוך בין עמים שונים, שקיבל ביטוי שונה מעט בכל מדינה. היו אלה האינדיאנים של הנהרות, החופים וההרים, מגלי הארצות הספרדים והפורטוגזים, העבדים שהובאו מחופי מערב אפריקה, ומהגרים אירופאיים שהגיעו ליבשת לאורך השנים, שטבעו כל אחד את חותמו. וכך צמחו ביבשת זו ריקודי הסלסה שכבשו את העולם, הקרנבלים הגדולים והצבעוניים ביותר, תעשיית הבשר המשובח והמאכלים החריפים, ומסורת ארוכה ויציבה של תרמילאים, 'מורצ'ילרוס' ו'ארטיזנוס', הנוהרים בהמוניהם מפנים היבשת ומרחבי העולם, לנופים המרהיבים, ולתרבויות המעניינות.

הקרנבל בברזיל

הקרנבל בריו, ברזיל, הוא הקרנבל הגדול ביותר בעולם. הוא החל במקורו מחגיגות עממיות של 'יום שלישי השמן', הנפוצות בעולם המצרי, אך פיתח ממדים ייחודיים משלו. מדובר במופע מרהיב של מוסיקה, ריקודים, פולקלור, שירה, הומור, ועוד, המאופיין בתפאורה היקרה והמושקעת ביותר, ובתשומת לב רבה לפרטים, לתלבושות ולאסתטיקה, מה שמשווה למופע חזות צבעונית ואומנותית שכמוה לא נראתה בשום קרנבל. סביב הקרנבל הזה ואחרים התפתחה גם תרבות ריקודי הסמבה, מועדוני הסמבה, בתי ספר לסמבה, שירים מיוחדים, קבוצות צועדים מאורגנות והמוני מעריצים.

המאצ'ו פיצ'ו

שום טיול לדרום אמריקה אינו שלם ללא ביקור במאצ'ו פיצ'ו, העיר האבודה של תרבות האינקה בשיא פריחתה. המבנים במאצ'ו פיצ'ו מיוחדים בשיטת הבנייה שלהם – אבנים גדולות ומסותתות, שהותאמו בדייקנות זו לזו מבלי להזדקק לשכבת טיט כדי להדביקן למקומן. מקום זה היה מרכזם של טקסי פולחן לשמש, לגשם ולאלים. את האתר חוצות אלפי דרכים, ומדובר באחת ממערכות הדרכים המעניינות ביותר, שכולן נפגשות בקוסקו, בירתה של אימפריית האינקה. גם עולם החי והצומח הסובב את המאצ'ו פיצ'ו ראויים לתשומת לב, ולכן לא פלא שהמקום הוכרז כשמורת טבע.

מדבר המלח בבוליביה

הסלאר, מדבר המלח של בוליביה, הוא מדבר המלח הגדול בעולם. גובהו כ- 3650 מ' מעל פני הים, והוא חלק מרכס הרי האנדים. מידי שנה נוהרים המוני תיירים לטיולי ג'יפים על גבי הלובן המסנוור של מישורי המלח ובריכות המלח, ובנובמבר, להקות פלמינגו מקננות בבריכות. השתקפותן המושלמת במים המלוחים, על רקע השקיעה הדרמטית של האזור, יוצרים מראה מרשים. אין ספק שאסור לחזור מטיול לדרום אמריקה ללא תמונות ממדבר המלח.

גלפגוס

איי גלפגוס, ארכיפלג של איים געשיים באוקיינוס השקט, כבר זכו לתהילת עולם בזכות מגוון החי המיוחד והיוצא דופן של המקום. כאן, בין המינים המשונים של בעלי החיים, צ'ארלס דרווין פיתח את תיאוריית האבולוציה והברירה הטבעית. באיים מבודדים אלה, ללא איום חיצוני, גם החיות הידידותיות והעצלות ביותר התפתחו ללא הפרעה, והן אינן נרתעות מהמוני התיירים שפוקדים את המקום. בין החיות המיוחדות והמפורסמות נמנות איגואנות הענק, הצב הענק, הסולה כחולת הרגל, הפינגווינים, והאיגואנה המצוייצת. אין ספק שזוהי בירתם של אוהבי בעלי החיים מכל העולם.

פנינות הטבע של דרום אמריקה

טיול לדרום אמריקה בהכרח כולל ביקורים בפנינות טבע רבות, אך נמנה רק כמה מהם: מדבר אלטקמה על נופיו האדמדמים והעצומים ושמורת טורס דל פיין, ששניהם נמצאים בגבולותיה של צ'ילה. מפלי איגואסו שבברזיל, ומפלי גרון השטן בארגנטינה, שניהם מפלים עצומים ועוצרי נשימה. קרחון פריטו מורנו שבארגנטינה, והר ריץ רוי בעל פסגת הסכין המושלגת, הנמצא בפטגוניה בין ארגנטינה לצ'ילה. קניון קולקה שבדרום פרו, והר רוריימה, הר שולחן ענק עטור עננים וערפל השוכן בין ונצואלה, ברזיל וגויאנה.

אין ספק שדרום אמריקה היא עולם בפני עצמו שרבים מקדישים את כל חייהם כדי לגלותה, או חוזרים אליה שוב ושוב, לעוד ועוד טעימות. אנו באקו טיולי שטח עובדים עם מדריכי הטיולים המובילים ביותר עם ניסיון עשיר שאין שני לו. טיול לדרום אמריקה – רק עם אקו טיולי שטח!

טיולים מאורגנים לדרום אמריקה