טיול לקובה

קובה, מדינת האי ששוכנת בצפון האיים הקריביים, מדרום לארצות הברית, היא יעד מרתק שנמצא בתהליכי שינוי בשנים האחרונות, וכדאי למהר ולבקר שם לפני שישתנה ללא היכר. למרות שקובה ממוקמת בים הקריבי ויש בה חופים נהדרים, זהו לא עוד אי קריבי טיפוסי שבאים אליו לחופשת בטן-גב. טיול בקובה הוא בראש וראשונה טיול של חוויות תרבותיות ומפגשים אנושיים מרתקים. התרבות המקומית היא תערובת התרבות האינדיאנית המקומית, של העבדים האפריקאים שהובאו לאי ושל הכובשים הספרדים שהותירו אחריהם מבנים קולוניאליים ססגוניים. הערים בקובה הן גולת הכותרת של הטיול, ובראשן עיר הבירה הוואנה, על כיכרותיה היפות, טיילת המאלקון, מפעלי הסיגרים והרום ומועדוני הסלסה. ערים מרתקות נוספות הן סנטיאגו דה קובה, העיר בה החלה המהפכה ומרכז המוזיקה האפרו-קובנית, הסלסה וחיי הלילה, וטרינידד הצבעונית והיפה, המפורסמת באדריכלות הקולוניאלית שלה. לצד הערים הגדולות יש בקובה גם עיירות דייגים וכפרים ציוריים, יערות טרופיים, מטעי קקאו, קוקוס וסוכר, נופי הרים ועמקים ירוקים, שדות טבק ומערות נטיפים.

טיול לקובה וגואטמלה

טיולי תרבות וטבע

כולל חגיגות הקדוש סנטו תומס בצ'יצ'יקסטננגו ומערות קנדלריה, בהדרכת איציק בשור

טיול לקובה הוא מסע אל אי טרופי מנותק ובודד בים הקאריבי. זהו טיול בעקבות המפגש המרתק בין […]

19 יום

מועדי יציאה: 10.12.18

למי מתאים טיול בקובה?

טיול בקובה מתאים לכל מי שמתעניין בתרבות הלטינית. במובנים רבים, זוהי מדינה שכמו קפאה בזמן והיא מאפשרת הצצה לעולם שהולך ונעלם, והדבר מתבטא גם במכוניות האמריקאיות הענקיות משנות החמישים והשישים שמקרטעות בחן בכבישים. במהלך הטיול מומלץ לבקר במזקקות רום ובמפעלי סיגרים, שבהם מגלגלים את הסיגרים המפורסמים ביד, לטייל ברחובות הגדושים במבנים קולוניאליים, לבלות במועדוני סלסה, לשוטט בשווקים ולפגוש את המקומיים. גם חובבי הטבע והנופים ירוו פה נחת. הטיול בקובה עובר דרך עמקים ציוריים ויערות טרופיים, אפשר לטבול בברכות צלולות, לבקר במערות נטיפים ולהתרשם משדות הטבק הנמתחים עד קצה האופק. קובה היא גם יעד נהדר לחובבי צילום, כשנופי הטבע והנופים האנושיים יוצרים פסיפס פוטוגני במיוחד.

טיולים עם "אקו טיולי שטח"

הטיולים של "אקו טיולי שטח" לקובה מקיפים ויצירתיים והם משלבים תרבות, טבע ונוף. הטיולים כוללים את האתרים החשובים של קובה ומציעים מגוון חוויות ייחודיות, כמו סיור במכוניות משנות החמישים ברחובות הוואנה ובילוי במועדונים בהם מתנגנת מוזיקה אפרו-קובנית. הטיולים כוללים לינה במקומות טובים ובמיקום מרכזי, ויזה לקובה כלולה במחיר הטיול.