אודותינו

לכל אחד יש יעדים בחיים

ברוכים הבאים לעולם הטיולים של "אקו טיולי שטח"

"אקו טיולי שטח" היא מהחברות הוותיקות והאיכותיות בארץ בטיולי עומק לכל קצוות הגלובוס. מאז הקמתה בשנת 1996 ועד היום אנו ממשיכים להטביע את חותמנו המיוחד על עולם הטיולים הישראלי עם הטיולים היצירתיים שלנו.
דרכנו פשוטה – הקפדה על תכנון מסלולים מקוריים ויצירתיים מתוך הידע והניסיון שצברנו, קבוצות קטנות שבאות במגע בלתי אמצעי עם אנשים, תרבויות וטבע, בצניעות וברגישות, מבלי להשאיר עקבות בשטח ומבלי לשנות את חיי המקום. אנו ממשיכים לגלות יעדים חדשים, ולהחזיר אלפי מטיילים מרוצים.

מקצועיות באה לידי ביטוי בהיכרות מעמיקה עם היעדים אליהם אנחנו מטיילים, בתכנון וביצוע טיולים עם הקפדה על כל פרט פרט.

הוגנות אין אצלנו פשרות על טיב המסלול ותנאיו. כמו כן אנו גאים בהקפדה על איכות המדריכים שלנו – שהם הטובים והמנוסים ביותר. בטיול עמנו, תקבלו ערך מלא למחיר, גם אם הוא גבוה מעט לעיתים.

חדשנות אנו מקפידים לקבל משובים ממטיילינו ומדריכינו, לעקוב אחרי צרכי המטיילים, לעדכן ולחדש את המסלולים בכל עונה מחדש.

יצירתיות אנו מובילים את שוק טיולי האיכות בישראל, בפתיחת יעדים חדשים ומיוחדים בכל שנה ומתאימים את המסלולים לדרישות ולמאפייני המטיילים.

מטיילים מרוצים כיום חברת "אקו – טיולי שטח" היא שם דבר ומילה נרדפת לטיולים יצירתיים, איכותיים עם מיטב המדריכים. בהתאם לכך – רוב מטיילינו שבים וחוזרים לטייל איתנו כי הם לא מוכנים לוותר על הטוב והאיכותי ביותר.

מי המדריכים?

צוות של אנשים מוכשרים ומובילים בתחומם, ותיקים וצעירים, בעלי נפש סקרנית ומידה של הרפתקנות. שמות ותיקים וידועים בצד חדשים ומבטיחים. כולם אנשים ששהו תקופות ארוכות בארצות היעד שלהם, ומכירים היטב את השטח בו הם מטיילים, החל מן התרבות המקומית, דרך מסלולי הטיול בערים ובחיק הטבע, החוויות הגסטרונומיות ולאן לצאת לבלות. חלקם הגדול דוברים את שפת המקום. רבים מהמדריכים מצאו ב"אקו" את הבית שלהם ועובדים איתנו באופן בלעדי או בעדיפות ראשונה בזכות המסלולים היצירתיים, האיכות והיושרה.  לרשימת המדריכים המליאה לחצו כאן.
אלפי מטיילים יוצאים מידי שנה בשנה בטיולי "אקו". בתחילת דרכנו הם נאספו לאחר ששמעו עלינו מפה לאוזן. סיפרו להם על המסלולים המיוחדים שלנו, המגיעים אל מעבר למסלולי הטיול הרגילים, על האווירה הנעימה בטיולים עם קהל מטיילים מתעניין ושואף הרפתקאות, על המדריכים המניחים לטיול לזרום עם חוויות המקום. היום הם חוזרים לטיולינו שוב ושוב להמשיך ולטעום מניחוח העולם בדרך המיוחדת שלנו.
במועדון הלקוחות שלנו חברים כבר למעלה מעשרים אלף מטיילים, ומידי יום נוספים חדשים.

אנו מציעים סגנונות טיול בדגשים שונים:

טיולי תרבות וטבע

טיולים בקבוצות קטנות (15-26 מטיילים ברוב הטיולים), במסלולים המגיעים גם אל מעבר למסלולים המקובלים, עם דגש מיוחד על מגע חווייתי ובלתי אמצעי עם המקום, עם אנשים, תרבויות וטבע. תנאי לינה ותחבורה טובים וידידותיים לסביבה. חלק מטיולי התרבות והטבע יוצאים אל אזורים נידחים ומיוחדים המשלבים לינה במלונות הטובים בנמצא, מגוון אמצעי תחבורה ומסלולים רגליים.

"טרקים" – מסעות רגליים

מסעות המשלבים מסלולי הליכה ארוכים באזורים הרריים, כחלק עיקרי מהמסלול. על מדריכי הטרקים שלנו נמנים מדריכים מעולים המשלבים הדרכת שטח עם עומק ותכנים. מגוון המסעות הרגליים שלנו חובק עולם ומלואו ומשלב קטעי תרבות ייחודיים. קבוצות קטנות 10-20 מטיילים ברוב הטיולים. לצד זה אנו מובילים גם חוג מטיבי לכת בארץ 'צפונה ונגבה' החורש את פינות החמד הנסתרות בארצנו היפה עם מיטב המדריכים.

טיולי שייט

שייט באניות המותאמות ומסוגלות להגיע לפינות חמד מופלאות וגם נידחות, החל מהקטבים, דרך איים אקזוטיים וכלה בשולי היבשות הגדולות. ההפלגות שלנו כוללות סיורי עומק ומיועדות לכל מי שבאמת אוהב לטייל, רוצה לגלות ולהכיר ומחפש טיול מרתק המשלב שייט או טיול בו השייט מאפשר להגיע למקומות אליהם לא ניתן להגיע בדרך אחרת.

טיולי רכבות

טיולים ברכבות פרטיות ברמה גבוהה במסלולים חוצי יבשות כמו הדרך הטרנס-סיבירית ודרך המשי. טיולים מלאי תוכן ונופים כאשר הקרונות האיכותיים משמשים להובלה ולינה בדרכים הארוכות.

טיולי צילום

טיולים המיועדים לחובבי טבע וצילום, בהדרכת צלמי הטבע המובילים בישראל, אלון קירה ואייל ברטוב, שייקחו אתכם למסע צילום משכר חושים ליעדים המשלבים קרבה אמיתית לטבע, תרבות ונופים. טיול שכזה ישאיר לכם אלבום תמונות ייחודי ומזכרת לשנים רבות.

טיולים "בראש צעיר" לצעירים בגיל וברוח

טיולים המיועדים לצעירים בגיל, בשנות העשרים והשלושים וגם למבוגרים יותר הצעירים ברוחם. למי שמחפש מגע בלתי אמצעי וקרוב לשטח ומוכן להתאים את עצמו לסביבה, גם אם היא מציעה תנאים צנועים. טיולים בסגנון תרמילאות עם חופש פעולה בשטח. חלק מהטיולים הם טיולי קמפינג ובאחרים הלינות הן ב"גסט האוס". גם כאן הטיולים הם בקבוצות קטנות (15-26 מטיילים).

טיולי משפחות

טיולי משפחות בדגש טבע – טיולים מיוחדים להורים ולילדים האוהבים מסלולי טבע ותרבות מרתקים, אטרקציות ופעילויות בעלות עניין למשפחות, בשילוב הליכות רגליות בשבילי יער, רחצה במעיינות חמים וטבעיים, מפגש עם התושבים המקומיים ואורח חייהם, רפטינג וטיולי ג'יפים. קבוצות של 15-26 מטיילים (כ-4 עד 6 משפחות)

טיולים מאורגנים לנוסע העצמאי ולקבוצות סגורות

רוצים להגשים חלום? נוסעים לבד? רק אתם? המשפחה? עם חברים קרובים? חבורת הג'יפאים שלכם? צוות המומחים שלנו, מדריכים ואופרייטורים, יעזרו לכם בייעוץ, תכנון וארגון מסלולי טיול אישיים וקבוצתיים הלוקחים אתכם למקומות רחוקים ומרתקים בתנאים טובים ומפנקים.

עם ניסיון רב בטיולי עומק בעולם ותשוקה בלתי נלאית להמשיך ולהסתובב במקומות מרתקים, תרגמנו את חוויות השטח שצברנו לטיולים שאנו מציעים לקהל המטיילים שלנו – אנשים שאינם יכולים לחיות ללא דברים טבעיים, פראים ובני חורין.

בברכה
רונן רז וצוות "אקו טיולי שטח"