המלצות על טיול לסיציליה – אי השמש בשיא פריחתו

לא נגענו, אתם אמרתם

 
המלצה על המדריך רמי סימסולו / מאת אורנה ויעקב פלוטקין
המסלול לארצות הבלקן מעניין ומאתגר ורמי סימסולו המדריך - מתמצא בו היטב: בהיסטוריה המקומית והרחוקה, ענייני דת ותרבות ועוד ועוד. רמי פותר בעיות בצורה נעימה ותכליתית, עונה על שאלות באופן מיידי , יסודי וברור. גם מפגש ההכנה לטיול עימו היה טוב מאד.

אנו ממליצים מאד לטייל בהדרכתו!

אורנה ויעקב פלוטקין
המלצה על המדריך רמי סימסולו / מאת הזוג רוזנר
מסלול הטיול שתוכנן לארצות הבלקן, כיסה את היעדים - בוסניה, מונטנגרו וקרואטיה - באופן מלא וממצה. פרט לחום המצופה בעונה זו, הכל היה ברמה גבוהה!

רמי סימסולו המדריך - הוא הסיבה האמיתית ליציאתנו לטיול זה, כי הוא זה שהפך את הכל לחוויה נהדרת, עם המון ידע שהנחיל לנו.

בצוות המקומי - המדריך בעל רמת ידע ויכולת ניתוח מעבר לכל המצופה והנהג היה אדיב ושמח להושיט עזרה.

מפגש ההכנה היה מקסים והעשיר אותנו במידע רב וגירה את חושינו לקראת הטיול.

אנו נשמח לנסוע עם אקו - לכל יעד שרמי סימסולו יסע אליו ואשר בריאותנו תאפשר לנו(:

                                                                          בברכה, הזוג רוזנר

המלצה על המדריך רמי סימסולו / מאת גרינוואלד תמר ואריאל, רוט שולה ויעקב וחביבה קובר
מסלול הטיול לבלקן מעניין, מרתק ומעניק תמונה מקיפה הסטורית כמו גם גיאו-פוליטית.

המלונות היו טובים עד טובים מאד!

המדריך רמי סימסולו - מאד מסור לתפקידו עם אינסוף ידע הקשור לטיול, מעולה בארגון, ניהול ופתרון בעיות בלתי צפויות וצפויות, גם בקבוצה גדולה כשלנו - 43 מטיילים!

הצוות המקומי היה מעולה בדרך כלל וההכנה לטיול תוכננה כראוי בזכות אהובה .

הנהג היה מאד אדיב וזהיר ודאג לנקיון הרכב.

גרינוואלד תמר ואריאל

רוט שולה ויעקב

וחביבה קובר
המלצה על המדריך רמי סימסולו / מאת ציפי ויהודה רומנו
אמנם עבר זמן מאז הטיול לסיציליה, אבל הזכרונות אינם נשכחים!!! הספקתי להחליף איתך מס' מילים בחטף, בהמולה של הערב האחרון לסיום הטיול, אבל הרגשתי שלטעמי, זה לא מספיק, ואני מרגיש צורך להגיד שוב, ועוד קצת.
ראשית ציפי ואני נהננו הנאה צרופה מהטיול שטיילנו אתך. החוויות, ההדרכה שלך, וכמובן החברים שהשתתפו בטיול, גרמו לכך שאנחנו ממשיכים ליהנות מהטיול עד היום, ולא מפסיקים לחזור ולהזכיר אותו שוב ושוב. בשיחה הקצרה שהייתה לנו ערב הסיום, אמרתי לך, שציפי ואני, את רב הטיולים בחיינו, עשינו בקבוצות מאורגנות ובהדרכה ולכן יש לנו את הכלים לעשות השוואות. ואם הרגשתי צורך לכתוב לך ולהגיד דברים אלו, זה משום שאני חושב שאתה מדריך יוצא מהכלל, ויוצא דופן. אדם בעל ידע בלתי נדלה, איש נעים הליכות, בעל כושר ניווט של קבוצה בצורה יוצאת מהכלל. ושוב, נהנינו מאד מאד בטיול הזה, מכל הסיבות שהזכרתי מעלה. תמשיך לעסוק במלאכה, משום שזה תפור עליך, תהיה בריא, תיהנה ותן לאחרים ליהנות מכל הכישורים שלך, ובעיקר ובעיקר, אנחנו מקוים מאד שניפגש במהרה באחד הטיולים הבאים שלנו אתך. יישר כח, ובהערכה רבה.
המלצה על המדריך רמי סימסולו / מאת יעל גוריון ואבישי טבת. בשם קבוצת המטיילים, אפריל 2014
לרונן ולחברת הטיולים "אקו",
ב- 15.4.14 יצאנו דרכם עם רמי סימסולו לטיול בסיציליה. אני שולחת לכם מה שכתבו עליו בשיחת הסיכום:
"רמי, כמו בשיר אנחנו אוספים את המילים והאותיות שאתה שם לפנינו. גדוש, מגוון, מלא כרימון, מגרה ומרווה את סקרנותנו. כמו אמן פסיפס אתה מפזר לנו אבני דרך ואנו מצרפים אותן לכלל תמונה מורכבת, שיש בה מרחבי היסטוריה חדשה וישנה ומיתולוגיה השוואתית. מיצר מסינה הופך ממושג מופשט למקום ברוא עם צורה, צבע , נפח ושתי מפלצות גדולות שטות בו ומאיימות על השייטים מאז אודיסאוס ועד ימינו אלה. רמי, אתה הופך את הטיול למסע במקום ובזמן כמו בסיפורים ההומריים ואנו מסיימים את המסע איתך, אחרים מכפי שהתחלנו אותו. הר האתנה האיר פנים אלינו והניח לנו לחוות את ראשוניות הבריאה.
פוסידון לעומת זאת הראה את נחת זרועו וטלטל אותנו כהלכה, ודמטר, צבעה את המרחבים בירוק ונגעה נגיעות של פריחה. רמי, אנחנו יודעים גם אם השתדלת להסתיר מאיתנו, כמה קשה הארגון היום יומי, כמה רגישות נדרשת ממך, כמה אחריות ותמיכה אתה נושא עליך.
רמי, הטיול הזה הוא סיפור של הצלחה, בגלל משה רבנו, ישוע וגם בגללך ועל כך התודה.