המלצות על טרק ביוון

לא נגענו, אתם אמרתם

 
המלצה על המדריך יונה לשץ / מאת יוחנן וסלע חייט
חג שמח לכולם, גם אני מצטרף לדעתה של ורדה. היה נפלא, אין כמו יונה המדריך, "כן יירבו כמותו" אשרינו שזכינו להדרכה, לשיתוף, להסברים ולכל שאר הדברים מיונה. מקווה להיפגש בטיולים הבאים.

 

 
המלצה על צוות אקו / מאת עדי מורן
בורה שלום, כפי שכתבו קודמי, היה לנו טיול נהדר, עם מדריך נפלא וקבוצה מצויינת, היה תענוג לעבוד איתך ועם חב' "אקו" . אין ספק שנרצה להמשיך ולטייל איתכם.

 

 
המלצה על המדריך יונה לשץ / מאת אסתר ופיצי ברקאי
הטיול ליוון היה פשוט מדהים; שילוב מוצלח של מדריך נפלא (כולנו מאוהבים בו), שהטעים אותנו מטעמה של יוון ההררית, קבוצה טובה, נופים מושלגים יפים, אוכל טוב, בתי מלון טובים בד"כ. נשמח לעמוד בקשר. אולי בקשר לטרק בנפאל/הודו בסתיו, בתקופה שבין יום כיפורים וסוכות.
המלצה על המדריך יונה לשץ / מאת רבקה ויוסי רוטשילד
בוקר טוב לצוות "אקו",
זו פעם ראשונה שאנו יוצאים לטיול ג'יפים. זהו אכן טיול אחר ומיוחד!!!. המסלול הינו מסלול יפהפה שלא ציפינו לראות ביוון. הארגון והלוגיסטיקה תקתקו למשעי , ללא כל תקלות. (למעט גשם פה ושם, של"אקו" כנראה אין שליטה עליו!). הקבוצה הומוגנית ויחודית , שהתחברה מיד , ללא חיכוחים כלשהם. נהנינו מההיכרות עם אנשים איכותיים. אני מניח שאין זה מקרי, ואנשים איכותיים כנ"ל הם קהל היעד לטיולים מסוג זה. יונה לשץ המדריך, יסודי, מקצועי, מעניין , ומלא ידע, שבדרכו השלווה והמסורה, תרם תרומה אדירה להצלחת הטיול ולשביעות הרצון וההנאה המלאה של כל הקבוצה. נשמח להמליץ!