המלצות על טיול לסין הקלאסית והפראית

לא נגענו, אתם אמרתם

 
המלצה על המדריך יובל דותן / מאת ענתי ועמוסי רביב
ליובל שלום,
רציתי להודות בשם ענת ובשמי על הטיול המדהים שערכת לנו בסין. היה זה הטיול המאורגן הראשון שעשינו בחיינו, לאחר שכל השנים הפלגנו מסביב לעולם במפרשים. הארגון, התכנית וההדרכה היו מצויינים. לך היה חלק גדול באפיון בתמרון ובריצוי כל סוגי האנשים ועשית זאת נפלא.
יש לך ידע עצום בתחומים רבים ומתפילת הבוקר, לה חיכינו ועד לעומקי האמנות והתרבות הסינית בהשוואתה לתרבות המאיה, ידעת לתבל זאת בהומור ובתבונה רבה. גם זכורה לך לזכות היכולת בה טיפלת באופן מקצועי ומהיר באחת המטיילות שנפגעה והחזרת אותה בצורה נעימה ויפה לחבורה ולהמשך הטיול. מכל אלו לקחנו הרבה חוויות חיוביות מסין מהקבוצה וממך באופן אישי.
וכאשר תתכנן טיול לדרום אמריקה אנחנו מראש מעוניינים.
המלצה על המדריך זאב פוקס / מאת נורית וזהר אמפר
אלי שלום,
לפני מס' ימים שבנו מהטיול לסין (27 מרץ -12אפריל 2013) בהדרכתו של זאב פוקס. היה לנו טיול נהדר שהשאיר אצלנו רשמים רבים וזכרונות נעימים. המסלול היה מגוון ומעניין. ניכר שהושקעו בו מחשבה ותכנון. מעל הכל - המדריך זאב, דובר השפה הסינית, עתיר ידע בכל תחום שעלה במהלך הטיול, הדריך וניהל את  הטיול על מי מנוחות, בנועם וללא תקלות. לזאב חלק ניכר בהצלחת הטיול.
נשמח להמליץ לחברינו.
המלצה על המדריך זאב פוקס / מאת משפ' קסל
שלומות,
ביום שישי חזרנו מטיולנו לסין בהדרכתו של זאב פוקס. אני מבקש להביע את הערכתנו הרבה לארגון המצוין של הטיול ועמידת חברת 'אקו' בהבטחותיה. יישר כוח. להערכה רבה ביותר ראוי זאב על הדרכה מקצועית ברמה גבוהה של מיומנות וידע, על נעימות הליכותיו, דאגתו לכל פרט ופרט ומסירותו לקבוצה. השילוב של הדרכה טובה וארגון טוב (יחד עם הקבוצה האיכותית שהתגבשה) הביאו להנאתנו הרבה מהטיול.
המלצה על המדריך זאב פוקס / מאת כרמלה וחיים לינדנבאום, חיפה
יצא לכם פעם לטייל בארץ עם מדריך ותיק של החברה להגנת הטבע שמכיר בשמו כל צמח ושיח וכל פרפר וציפור? לנו יצא לטייל בסין עם זאב פוקס. חוויה נדירה של פעם בחיים. האיש הוא אנציקלופדיה מהלכת - למן תולדות סין, האוכלוסייה, הגיאוגרפיה, הפוליטיקה הנוכחית - למן קטיף של צמח בשדה והסבר איך הוא הופך לצמח תבלין ועד לשיטות גידול האורז או ייבוש הפסטה. פגישות עם מיעוטים שונים ומנהגיהם – זאב לא זקוק לנייר או לגוגל - הוא מלא באינפורמציה. זאב דובר כמובן סינית. אם תחפשו טיול לסין עם מדריך שהמילה מקצועי קטנה עליו בשני מספרים - אל תוותרו על זאב. דאגה אישית לכל מטייל ולכל פרט קטן - הטיול אתו הוא ברמה אחרת!
המלצה על המדריך גילי שיינר / מאת גילה נוימן
חברת "אקו" שלום,
השתתפתי בטיול שלכם לסין בהדרכת גילי שיינר. גילי, מדריך יוצא דופן, שהפך את הטיול בסין לחווייה של ממש. הוא נטוע בתרבות הסינית, אוהב אותה, מכיר אותה ודובר סינית. בדרכו המיוחדת שיתף אותנו לאורך כל הטיול, במנות קטנות, בידע הנרחב שלו. גילי גרם לנו להרגיש במשך שלושה שבועות חלק מסין. הכול נעשה בסבלנות רבה, בהתחשבות, בדרך אינטליגנטית וביחס אנושי. ממליצה בחום להצטרף לטיול בהדרכתו.
המלצה על המדריך גילי שיינר / מאת ישראל סדן
בהמשך לשיחתי הטלפונית עם מנכ"ל "אקו", רונן רז, יורשה לי להעביר לשניכם (מנכ"ל וסמנכ"ל "אקו"), את תודתי על הטיול המוצלח לסין אשר תוכנן ובוצע ע"י משרדכם, בתאום ועפ"י דרישותיה של מארגנת הטיול - אירית בן ארי. תודה מיוחדת והרבה שבחים, אבקש באמצעותכם להעביר למדריך הטיול, גילי, אשר הפגין בקיאות, מקצועיות ואורך רוח הראויים לשבח והלל. בטוחני כי כל חברי הקבוצה חושבים בצורה זו או אחרת כמוני ועל כך אבקש להעביר אליכם תודה מכל הלב.
המלצה על המדריך גילי מרון / מאת ורדה שטרן
היי בורה,
צדקת בכל מה שאמרת. הקבוצה הייתה מיוחדת ונהדרת וגילי הפכה את הטיול לחוויה.
מאוד נהנינו! תודה!
המלצה על המדריך גילי מרון / מאת שרה וארנון כהן
ברצוני לברך את חברת "אקו" על שיש לה מדריכת טיולים כמו גילי. הנסיעה לסין איתה היתה חוויה נהדרת. גם מתמצאת בחומר ומסבירה לפרטי פרטים. גם קשובה לרצונות האנשים. כל אחד מרגיש כאילו מטפלת בו אישית. פשוט מופלאה. עושה זאת כאילו אינה עובדת אלא היא חלק מן הקבוצה. רגועה, אמפטית, שלוה ובוטחת. אנא העבירו לה את תודתנו. אנו נמליץ עליה בחום. גילי תודה מקרב לב.
המלצה על המדריך גילי מרון / מאת מיקי שלח, נגבה.
למי תודה למי ברכה,
לגילי שלנו החביבה.
חיוך גדול, שיער שחור,
טון דיבור החלטי ומידע אין סופי,
מקיסר צ'ין - עד הטאנג,
מצ'ושי – עד העיר שיאן.
דואגת לכל,
מעבירה מזון ממקום למקום,
דוברת סינית, ומסבירה בעברית,
מה ההבדל בין מיאו למאו.
מארגנת ערב שירה,
ומשאירה דף שירים ליד המיטה.
אז למי תודה, למי ברכה,
אם לא לך, גילי חביבה.
תודה על הדרכה יסודית, מלמדת ונעימה,
מכולנו: אבות,אמהות, סבים וסבתות,
היה פשוט נפלא מכל הלב ובאהבה,
מאיתנו עשרים ושניים המופלאים,
חברי שבט המיאו אוהב הקניונים.