המלצות על טיול לטאיוואן בפסטיבל הפנסים כולל ביקור בסיאול

לא נגענו, אתם אמרתם

 
המלצה על המדריך זאב פוקס / מאת כספי שושנה ומאיר

מקצועי, חברי ובעיקר אנושי.

המלצה על המדריך זאב פוקס / מאת אהובה ושלמה בר ציון

זאב פוקס הוא מדריך יוצא מין הכלל, נבון נעים הליכות, בעל ידע רחב מכל הבחינות, אוהב את המקום, דובר את השפה, יודע את מנהגי המקום ותרבותם. יודע ומכיר היטב את הפוליטיקה וחיי התושבים .סיפר לנו על ההסטוריה, גאוגרפיה, דמוגרפיה,וכל מידע אפשרי על המדינה. זאב אדם ורגוע ושולט בכל מצב, מאורגן היטב ושולט בלוח זמנים. עוזר מאד לכולם ובמיוחד לאנשים בעלי צרכים מיוחדים. שלמה ואני מאד מרוצים . היינו בוחרים לטייל איתו שוב. וממליצים לכל המעוניינים.אחרי הכל המדריך הוא זה שיקבע את ההנאה מהטיול. זאב עשה זאת להפליא. תודה לו ותודה לחברת אקו וכל הצוות.

המלצה על המדריך ערן כהן / מאת דורית
חזרתי אתמול מהטיול לטאיוואן, ולפני שאשקע שוב בשגרת היום-יום של "אחרי החגים", אני רוצה להודות לכם על הטיול המרתק.

ראשית - תודה על הטיפול היעיל בטיסה שהתעכבה בדרך לשם. זה לא מובן מאליו למצוא שתי טיסות חלופיות ל-16 אנשים, ובמיוחד טיסות שיאפשרו לנו להגיע עוד באותו יום ולא יפגעו במהלך הטיול, וכמה טוב שהתגייסתם לטובת הנוסעים ומצאתם פתרון לבעיה.
אבל בעיקר - מגיעה תודה לערן כהן, מדריך הקבוצה. ערן הוא מקור ידע אדיר לכל מה שקשור בטאיוואן - החל בתרבות, כלכלה, היסטוריה ודת, עבור דרך אוכל ומוזיקה מקומיים, וכלה במיקומם המדויק של השירותים בכל מקום בו עצרנו...
ערן הכניס אותנו לתוך חוויה טאיוואנית כוללת ברוגע ובנעימות, בהקשבה ודאגה לכל אחד, תוך אספקה שוטפת של חטיפים מקומיים והשמעת מוזיקה מקומית באוטובוס.
הודות לערן ולמדריך המקומי אלן הכל היה מאורגן ומתוקתק - אבל ההרגשה בטיול נשארה חופשית וזורמת.

ולבסוף - אמנם הקרדיט על הנופים המופלאים, המקדשים המרהיבים והטאיוואנים החביבים לא שייך לכם, אבל תודה רבה על שהבאתם אותנו אליהם. היה טיול מופלא!