אורי רמון

מדריך

מדריך טיולים אורי רמון

קצת על אורי רמון

מנהל את מכון דש"א (דמותה של ארץ), אבל מתעקש כבר 30 שנה לצאת להדריך בהודו, בירדן ובמקומות נוספים.  בעל תארים בלימודים הודיים, היסטוריה כללית, גיאוגרפיה סביבתית, מנהל עסקים וניהול נדל"ן. מתגורר עם משפחתו בצור הדסה, והולך כל יום שישי לשיעור יוגה במושב השכן.

הכלל בהודו הוא שאין כללים...

המלצות

המלצה על המדריך אורי רמון / מאת יאיר וסימה אלטושלר
המדריך העמיק לנו חוויה יוצאת מן הכלל בדרך העברת המידע וההתייחסות לכל השאלות שנשאלו במהלך הטיול והכול בצורה נעימה עם חיוך וחוש הומור.
המלצה על המדריך אורי רמון / מאת חן כדורי נעמן
התמזל מזלנו וזכינו במדריך מעולה שניהל את הטיול בצורה שקטה ורגועה. בנוסף העביר לנו חלק מהידע העצום של על הודו.
שלום לברק,
ברצוננו לציין שנית שנהנינו מאד מארגון הטיול ובעיקר מהמדריך הנפלא. החלטנו אל טיול נוסף לדרום הודו, בתקווה שאתם גם חושבים על כך, וביחוד בהדרכת אורי רמון. מחכים לשמוע מכם.
בוקר טוב ברק,
אתמול חזרנו בשלום. היה אדיר. שכחתי לכתוב במשוב שלי את העיקר - כמה מילים חמות על אורי רמון, שהוביל את הטיול בשקט נפשי מעורר השתאות. עם המון ידע רחב ומעמיק, שאותו הוא ידע לטפטף במקומות הנכונים, בהדרגה, באמירות נקודתיות ותמציתיות, באופן מרתק. סגנון הניסוח שלו, העושר המחשבתי והמילולי, והיכולת שלו להכליל מעבר לפרטים ולסיפורים, העלו את ההדרכה שלו לרמה שמעבר לציפיותיי. וחשוב אוליי אפילו יותר - האנושיות שלו כלפי כל הסובב - הסבלנות שלו לאנשי הקבוצה, הכבוד שלו לכל ההודים שעבדו איתנו, ולמקומיים, ממש מרגש... ומעבר לכל זה - הצניעות שלו...מעוררת הערכה !
המשרד ההודי שטיפל בנו היה טוב, כולל המדריכים המקומיים שמעבר להשתדלות האינסופית שלהם, הוסיפו המון מידע. תודה על הכל, על הטיפול הנעים שלך ושל דבי במהלך ההרשמה, על הספר המצוין שקיבלנו במתנה מ"אקו" וכמובן על המסלול, בתי המלון הטובים, וכל השאר. להתראות בטיולים הבאים.
המלצה על המדריך אורי רמון / מאת אביטל וישראל הרשקוביץ
לברק שלום,
חיכינו שזיכרונות הודו ישקעו מעט ועתה התפנינו לכתוב לכם כמה מילים על הטיול. הטיול היה נפלא, המסלול מתוכנן היטב עם לוח זמנים נכון ויעיל. הארגון היה למופת (דבר לא פשוט בהודו המבורדקת) והחברה עמדה בכל ההתחייבויות שלקחה על עצמה. שאו ברכה על הכל.
החשוב מכול - המדריך אורי רמון - היהלום שבכתר - ידען, חכם סבלני וקשוב. איש שמרגיש את הקבוצה ויודע לווסת את הקצב שלה באופן האופטימאלי. אין מתאים ממנו להדריך טיול בהודו. בזכותו הפך הטיול להודו לחוויה בלתי נשכחת ואנחנו מודים לו על כך מכל הלב. תשמרו עליו מכול משמר, אין הרבה אנשים (ומדריכים) כמוהו.