אייל קרן

מדריך

מדריך טיולים אייל קרן

קצת על אייל קרן

אוהב טיולים בארץ ובעולם. טייל ו"חרש" בארצות מזרח אסיה עד ש"נתקע" ביפן חמש שנים. חי נושם דובר ונשוי ליפנית, ובאופן טבעי נחשף לתרבות, למנהגים ולדת גם בדרום קוריאה מדריך מנוסה, מרצה מרתק, וחוקר תרבויות בנשמתו. בטיוליו הוא לוקח את המטיילים עמוק מתחת לפני השטח אל נבכי התרבות המקומית.

פעם בשנה לך למקום שלא היית בו מעולם

המלצות

מעולה מאוד מאוד. ממליצים לאחרים (למעשה כבר המלצנו)

אייל מדריך מבטן ולידה,רציני בעל חוש הומור נדיר,מתחבר בקלות בעל ידע רב בכל התחומים וכבר מתגעגעים

יפן – אייל קרן / מאת שרה ויוסי פריאל
ב-14 לאפריל חזרנו מטיול ליפן בהדרכת אייל קרן. אין לנו נסיון בטיולים מאורגנים וקצת חששנו.
הופתענו לטובה. בתי המלון היו, כמובטח, ברמה טובה מאד, הארוחות היו, לטעמנו בכל אופן, יוצאות מן הכלל. גם הבררנים שבינינו, צמחונים או שונאי "שרצים" הצליחו למלא בטנם לשובע.
יצאנו בבוקר, חזרנו בערב, יום הדרכה מלא, ללא שעות ריקות וללא "אופציות". הכל "תיקתק" כהלכה: כרטיסי כניסה לאתרים, כרטיסים לרכבות, למוזיאונים וכו' תמיד בזמן, לא נאלצנו לחכות.
המדריך – אייל קרן – כל מחמאה אינה מספיק טובה, גם יודע, גם מסביר, גם, תמיד, סבלני וסובלני, מוכן לעזור, אם בבית המלון מול הפקידים היפנים ואם בהסברים על מהות המאכלים, גם המלצות תמיד נתן.
אייל הסביר, כמובן, לגבי כל האתרים, גם מבחינה היסטורית וגם מבחינה דתית (דת השינטו, הדת הבודהיסטית, כת "שלום יפן"-כת יפנית נוצרית). איש ארגון יוצא מן הכלל, בעל הומור עדין, הצליח לגבש קבוצה של אנשים זרים לחלוטין, לקבוצה שהיה נעים להיות חלק ממנה. מיד ביום הראשון, הבהיר, בקשיחות מה, שאיחורים אינם באים בחשבון ומאותו רגע, באמת, הכל היה קל ורגוע.

תודה לכם על שעמדתם מאחורי ההבטחות ועל שהענקתם לנו מדריך, מופלא.

יישר כוח!

 
המלצה על המדריך אייל קרן / מאת אילנה ויאיר מקלר
עופרי,
חזרנו מיפן ביום שישי שעבר ומאז אנחנו מרחפים על עננים...טרם התחברנו למציאות המקומית (ואולי טוב שכך...).
רצינו לשבח את חב' אקו ובפרט אותך על האופרציה המעולה במהלך כל הטיול - הכל תקתק כמו שעון שוויצרי. גם הגיוון והמינון של כל אספקט בטיול היה מדויק: תרבות, מסורת, טבע, עיר וכו'. לא יכולנו לבקש יותר מזה
אני חייבת לציין שה-highlight של הטיול היה המדריך - אייל קרן. הכריזמה שלו בשילוב הידע הרחב שלו בכל אספקט הקשור ביעד מיוחד זה, כשהכל מטובל בהומור ובתוספת אנקדוטות משעשעות, העשיר וריתק אותנו לכל אורך המסלול ובכל הימים. אייל יצא מגדרו להוסיף לנו חוויות מעבר למה שפורט ב"דף המסרים" של החברה, וכולנו הרגשנו ברי מזל שנפל בחלקנו לטייל איתו. הוא בהחלט ראוי לכל שבח ובטוחני שיזכה לאין סוף המלצות מכל חברי הקבוצה.
נראה לי שאת יעדי הטיול הבאים נבחר עפ"י סידור העבודה של אייל...

לסיכום - תודה על חוויה בלתי נשכחת. טיילנו לא מעט ברחבי הגלובוס ובכל זאת הפעם חזרנו עם תחושה ש"כזה עוד לא היה לנו".

להתראות בטיול הבא - אילנה ויאיר מקלר