גילי שיינר

מדריך

מדריך טיולים גילי שיינר

קצת על גילי שיינר

מגיל צעיר אני מתאמן בקונג פו, אומנות הלחימה הסינית. בשנת 2000 נסעתי לתקופת אימונים אינטנסיבית במהלכה גרתי אצל ראש השיטה בהונג קונג וכך נחשפתי בנוסף לאימונים גם לאורח החיים והחשיבה הסינית שריתקה אותי. מאז, מלבד שלוש שנים של לימודי מזרח אסיה ויחסים בינלאומיים באוניברסיטה העברית בירושלים, ביליתי את רוב זמני במזרח הרחוק ובמיוחד בסין.
לאחרונה חזרתי לישראל לאחר מעל לחמש חמש שנים בהם גרתי בקונמינג, בירת פרובינציית יונאן, שם למדתי סינית, וכן ארגנתי והדרכתי טיולים בדגש על התרבות הסינית המסורתית. בעקבות התעמקות בשפה הסינית ותרבותה הפכו הטיולים ברחבי סין עבורי לחוויה מרתקת ומגוונת.

טיול הוא הזדמנות להכיר טוב יותר את עצמנו

המלצות

רונן וחזי שלום רב,
בהמשך לשיחתי הטל' לפני דקות אחדות, יורשה להעביר לשניכם את תודתי על הטיול המוצלח לסין אשר תוכנן ובוצע ע"י משרדכם, בתאום ועפ"י דרישותיה של מארגנת הטיול מטעמנו (המשתתפים), אירית. תודה מיוחדת והרבה שבחים, אבקש באמצעותכם להעביר למדריך הטיול - גילי, אשר הפגין בקיאות, מקצועיות ואורח רוח, הראויים לשבח והלל. בטוחני כי כל חברי הקבוצה חושבים בצורה זו או אחרת כמוני ועל כך אבקש להעביר אליכם תודה מכל הלב.
המלצה על המדריך גילי שיינר / מאת אירית בן ארי
גילי,
אני רוצה להצטרף לתודתם של כל חברי המגיבים. לצערי הם השתמשו כבר בכל הסופרלטיבים האפשריים ולכן לא נותר לי אלא לאמור שוב - תודה! היית יוצא מן הכלל וזכית להוקרה מקיר אל קיר מחבורה לא פשוטה שטיילה כבר בכל העולם ובכל מתכונת. אין לי ספק כי אנו חבים לך את הצלחת הטיול.
"אקו" בחרה בתבונה רבה מדריך מצטיין!
נשמח לשוב ולטייל איתך בכו ארץ בה תדריך, להמליץ עליך לכול קבוצה שתבחר בסין כיעד ולא פחות חשוב - נשמח לשוב ולהיפגש.
הרבה הצלחה מכולנו!
המלצה על המדריך גילי שיינר / מאת ליאורה גבעון
מצטרפת למילים החמות לקבוצה וכמובן לגילי, במסע לסין הכה ייחודי ומיוחד שהייה לנו וממשיך ללוות אותי במראות, באנשים, בצבעים ובתרבות- הכל נשזר. ושוב, תודה לך אירית על הזכות וההזמנה להצטרף אליכם ובכך לאפשר לנו חוויה כה מיוחדת.
חברת "אקו" שלום,
השתתפתי בטיול שלכם לסין בהדרכת גילי שיינר. גילי, מדריך יוצא דופן, שהפך את הטיול בסין לחווייה של ממש. הוא נטוע בתרבות הסינית, אוהב אותה, מכיר אותה ודובר סינית. בדרכו המיוחדת שיתף אותנו לאורך כל הטיול, במנות קטנות, בידע הנרחב שלו. גילי גרם לנו להרגיש במשך שלושה שבועות חלק מסין. הכול נעשה בסבלנות רבה, בהתחשבות, בדרך אינטליגנטית וביחס אנושי. ממליצה בחום להצטרף לטיול בהדרכתו.
המלצה על המדריך גילי שיינר / מאת ישראל סדן
בהמשך לשיחתי הטלפונית עם מנכ"ל "אקו", רונן רז, יורשה לי להעביר לשניכם (מנכ"ל וסמנכ"ל "אקו"), את תודתי על הטיול המוצלח לסין אשר תוכנן ובוצע ע"י משרדכם, בתאום ועפ"י דרישותיה של מארגנת הטיול - אירית בן ארי. תודה מיוחדת והרבה שבחים, אבקש באמצעותכם להעביר למדריך הטיול, גילי, אשר הפגין בקיאות, מקצועיות ואורך רוח הראויים לשבח והלל. בטוחני כי כל חברי הקבוצה חושבים בצורה זו או אחרת כמוני ועל כך אבקש להעביר אליכם תודה מכל הלב.