יובל הדר‎

מדריך

קצת על יובל הדר‎

אוהב אדם וטבע, איש חינוך, מדריך ומורה בתחומי הסביבה. מתעניין בחיות בר, צמחים ותרבויות המשולבות בטבע. אוהב לשתף אנשים ביופי, במורכבות ובפליאה שאני מוצא בטבע, לכן מדריך טיולי טבע ותרבות בארץ ובעולם.
מורה דרך מוסמך עם התמחות מדברית. בוגר תואר ראשון בגיאוגרפיה פיזית וביולוגיה, ותאר שני בביולוגיה. מרצה בתחום הזאולוגיה במסגרות להכשרת מדריכים טיולים ומורי דרך. נשוי ואב לשלושה ולילד אומנה. מתגורר במדרשת בן גוריון שבלב הנגב. בימים אלו בעיצומו של דוקטורט החוקר את ההשפעה של עצי האלה האטלנטית בהר הנגב הגבוה על בעלי החיים.
מדריך בקירגיזסטן ,בולגריה , יוון ואתיופיה

גישה היא דבר קטן אשר עושה הבדל גדול

הטיולים הבאים בהדרכתו/תה

המלצות

זו הפעם ה14 באפריקה והרבה מעבר לכל בעולם. היינו באינספור טיולים מאורגנים וזו הפעם הראשונה עם אקו. אנחנו חייבים לציין לשבח והרבה מעבר לכך את יובל. אני שמח מאד לומר שהוא המדריך המוצלח ביותר שטיילתי איתו בחיי. היכולת המדהימה להרגיש את הלך הרוח בקבוצה ולפעול לפיו. הגמישות, היצירתיות ושפע הידע בכל תחומי הטבע מגאולוגיה לאסטרונומיה, דרך בוטניקה וזואולוגיה, מילאו את הטיול באווירה נעימה וכיפית. זכינו לחלוטין במדריך ומקווה בחבר תודה רבה עליו!

מצוין

יובל הדר מדריך מעולה. בחור בעל ידע רב, נעים הליכות , מקצועי, מתחשב, רגוע. אדם מקסים

מעולה. יש לו הרבה ידע שמעביר בצורה מרתקת. דואג לכולם ומנסה להיענות לכל הבקשות. מאוד איכפתי ונעים הליכות. הצליח לגבש קבוצה מאוד מגוונת, בה יש לכל אחד את מקומו המיוחד. בן אדם ומדריך מיוחד.

מצוין - נחמד, אנרגטי ומשקיע. בקי מאד במרבית החומר ומכין היטב את השאר.

המדריך היה בעל ידע ומקצועי. היה קשוב ואכפתי לכל אחד מחברי הקבוצה. עשה שינויים בתכנית בהתאם לאפשרויות שנוצרו במקומות השונים' שהובילו לחויות מיוחדות. עשה מאמצים רבים לעזור בכל דרך כשלא הגיעו מזוודות של חלק מחברי הקבוצה, וניהל את הדברים בצורה מיטבית. בדרכו ובאישיות שלו דאג לזרימה נעימה של טיול אינטנסיבי של קבוצת זרים.

קבוצת טיול לאתיופיה 10.10.2019 בהדרכת יובל הדר