יוחי יעקובי

מדריך

מדריך טיולים יוחי יעקובי

קצת על יוחי יעקובי

את ההכרות עם ארצות העולם רכש בתחילת דרכו כטייל עצמאי וכקצין רדיו באוניות הסוחר של חברת צים. את דרכו כמדריך טיולי קבוצות החל בעת לימודיו בחוג לגיאוגרפיה באוניברסיטת ת"א, ושימש כ- 3 שנים כמדריך בטיולי שטח בארץ ובסיני. לאחר קורס מדריכים יסודי והכשרה מקצועית החל בהדרכת קבוצות ברחבי העולם. עם ותק של למעלה מ-20 שנים, יוחי הוא מדריך מבוקש לארצות דרום מזרח אסיה ואינו מסתיר את אהבתו המיוחדת ליפן. יוחי מתמחה גם במדינות אירופה, כולל האזורים הצפוניים של בריטניה ואירלנד. יוחי מנצל את הידע והנסיון הרב שצבר בדרך מיוחדת לו, ומשלב אוירה סיפורית עם גישה דידקטית רצינית. במהלך הטיול מובאים תחומי עניין רבים ומוגשים בצורה שוטפת זורמת ומתובלת בהומור רב. על כך מעידים מכתבי המשוב של נוסעים רבים הקובעים כי זכו לחוויה שמוגדרת על ידם כחד פעמית.

יוחי בעל אישיות מגוונת, מדריך ומורה דרך מלידה. מפליא לחבר את הידע הרחב שצבר, עם היכולת לספר,לרתק ולרגש להבין ולבסוף לאהוב את היעד המתויר. עושה זאת בנועם והופך כל טיול לחוויה חד פעמית ובלתי נשכחת.

המלצות

המלצה על המדריך יוחי יעקובי / מאת קבוצת יפן 2008
group-japan-yochi-yaacobi
גילה מקצועיות איכותית לשמה, דאג לכל פרטי הטיול וכל נוסע כאדם וכחבר. יוחי סיפק הרבה מידע וידע ובהחלט העשיר את הנוסעים. הוא חלק אתנו ידע כללי ואישי רב מאד ואף הקדיש את זמנו מעבר לכתוב בתכנית. יוחי היה סבלני ובעל אורך רוח. היה מוכן להקשיב ולהיענות במידת האפשר לכל בקשה ורצון במידה שאפשר.