יונה לשץ

מדריך

מדריך טיולים יונה לשץ

קצת על יונה לשץ

יונה לשץ – יליד 1961, כוכב יאיר – צור יגאל, נשוי + 4. בעל תואר שני בהנדסה מהטכניון, עד גיל 50 ניהל קריירה מצליחה בעולם הטכנולוגיה עוד לפני שאומת הסטארטאפ ידעה שהיא כזו. לכבוד היובל השני של החיים למד לימודי הסמכה בבית ברל ומאז עובד בעיקר כמורה דרך של תיירים בישראל ומעל 10 שנים מדריך טיולי איכות ליוון הסמוכה לנו גאוגרפית ותרבותית וכן מדריך טיולים ליפן הרחוקה מאתנו – אותה למד לאהוב ולהכיר במהלך 22 שנות עבודה וטיולים.

 

אוהב להוביל קבוצות בנעימות חיוך ורוגע עם חשיפה עמוקה אל ארצות היעד.

המלצות

המלצה על המדריך יונה לשץ / מאת יוחנן וסלע חייט
חג שמח לכולם, גם אני מצטרף לדעתה של ורדה. היה נפלא, אין כמו יונה המדריך, "כן יירבו כמותו" אשרינו שזכינו להדרכה, לשיתוף, להסברים ולכל שאר הדברים מיונה. מקווה להיפגש בטיולים הבאים.

 

 
שלום,
אני רוצה להודות לכולם על טיול נפלא, מרתק, מהנה, מאתגר. אין מילים בפי לתאר כמה נהניתי. יונה - מדריך כזה קשה למצוא, נעים הליכות, ידע רחב, מנווט את המסלול, מכין חומר ודיסקים לכל יום, מסביר ומספר אגדות מהמיתולוגיה היוונית, שולט בהיסטוריה היוונית והגיאוגרפיה והכל דופק לפי התכנית כמו שעון שוויצרי. צריך להודות לבורא עולם על מזג האוויר הנפלא שנתן לנו וכל זה בזכות הקבוצה המיוחדת שבחרה בטיול זה. לחברת "אקו" שאירגנה את הטיול ובחרה לנו מלונות טובים יפים ובמקום הנכון. האוכל היה טעים והרבה גם במסעדות וגם בפיקניקים המהנים. מצפה לפגוש אתכם בטיולים הבאים אם ירצה השם.
המלצה על המדריך יונה לשץ / מאת אסתר ופיצי ברקאי
הטיול ליוון היה פשוט מדהים; שילוב מוצלח של מדריך נפלא (כולנו מאוהבים בו), שהטעים אותנו מטעמה של יוון ההררית, קבוצה טובה, נופים מושלגים יפים, אוכל טוב, בתי מלון טובים בד"כ. נשמח לעמוד בקשר. אולי בקשר לטרק בנפאל/הודו בסתיו, בתקופה שבין יום כיפורים וסוכות.
המלצה על המדריך יונה לשץ / מאת רבקה ויוסי רוטשילד
בוקר טוב לצוות "אקו",
זו פעם ראשונה שאנו יוצאים לטיול ג'יפים. זהו אכן טיול אחר ומיוחד!!!. המסלול הינו מסלול יפהפה שלא ציפינו לראות ביוון. הארגון והלוגיסטיקה תקתקו למשעי , ללא כל תקלות. (למעט גשם פה ושם, של"אקו" כנראה אין שליטה עליו!). הקבוצה הומוגנית ויחודית , שהתחברה מיד , ללא חיכוחים כלשהם. נהנינו מההיכרות עם אנשים איכותיים. אני מניח שאין זה מקרי, ואנשים איכותיים כנ"ל הם קהל היעד לטיולים מסוג זה. יונה לשץ המדריך, יסודי, מקצועי, מעניין , ומלא ידע, שבדרכו השלווה והמסורה, תרם תרומה אדירה להצלחת הטיול ולשביעות הרצון וההנאה המלאה של כל הקבוצה. נשמח להמליץ!
המלצה על המדריך יונה לשץ / מאת עדי וברוך מורן
אין עליך יונה,
איזה סיכום, איזה טיול, מאד נהנינו וחווינו, התרגשנו ועדיין חולמים על יפן.
תודה על הכל! מחכים לטיול הבא.