רונן רגב

מדריך

מדריך טיולים רונן רגב

קצת על רונן רגב

איש טבע וטייל וותיק בכל נשמתו והווייתו, איש חינוך ומורה לביולוגיה וזואולוגיה בעברו, מילא שורת תפקידים בכירים בחברות הייטק מובילות ובעברו מנכ"ל אקו טיולי שטח. בן קיבוץ יחיעם, בוגר תואר ראשון בביולוגיה ותואר שני במנהל עסקים.גר כיום בפרדס חנה. מדריך טיולים וותיק עם ידע מקיף ורב תחומי, טייל והיה בארצות רבות על פני הגלובוס. דובר פורטוגזית ,ספרדית, ערבית והונגרית  מדריך לברזיל ארצות הצפון איסלנד, לפלנד וקמצ'טקה.

המוטו שלי: טיול טוב מורכב מאוסף של חוויות ייחודיות, מקומות שנוגעים בך אישית, טעימה ממשית מהטבע – רצוי דרך הרגליים, מפגש בלתי אמצעי עם תושבים מקומיים ותרבותם, חיבורים בין העבר והווה, רגעים קסומים שנוצרים תוך כדי, חברה נעימה וכמובן גם מדריך שיודע לחבר את כל זה למצרף שנותן את התמונה המלאה.

 

בסוף זה לא ישנה כמה נשימות נשמת, אלא כמה רגעים עצרו לך את הנשימה - שינג שיונג

הטיולים הבאים בהדרכתו/תה

המלצות

המדריך- אני מאד מרוצה מרונן. ניכר שהוא מכיר את המסלול והאזורים שטיילנו בהם, בקי בחומר ומינון ההדרכה מאד מתאים לאופי הטיול. רונן מאד מסור ואחראי, דואג לרווחת הקבוצה. יחסי אנוש מצויינים. ביצוע הטיול היה נעים וחלק. הייתי שמח לנסוע איתו לטיולים נוספים.


הצוות המקומי – ארטיום מעולה. מאורגן. יחסי אנוש מצוינים. איכפתי, דואג שהכל "ידפוק", מכיר היטב את המסלולים ומספק הסברים מענינים משלו. נדיה  - אין מילים לשבח אותה על מסירותה והארוחות שהכינה לנו והכל בצנעה.


יוסף קליין

המלצה על המדריך רונן רגב / מאת מיכל וגדעון הרמלין, מושב בית חנן
לרונן רגב המדריך העניו, נעים השיחה וההליכות, בעל הידע הנרחב הנשמה היתרה והחן, הצלם המעולה שהפתיע את כולנו בהכנת מצגת יפיפיה, מלווה בהסברים ובצילומים יפיפיים שהוכנה עבור כולנו ונתנה לכל אחד מאיתנו, כהפתעה נעימה, ביום הטיול האחרון - תודה מיוחדת שזכינו בנוכחותך בטיולנו.

אכן חברת "אקו טיולי שטח" בכללה והמנכ"ל החדש במיוחד, ראויים לכל התודות והערכה מלאה על הדרך בה אתם מארגנים טיולים ומתייחסים למטיילים - על כל אלה יישר כוח ובהצלחה בעתיד. כל טוב ושוב תודה מקרב לב.