המלצות – ד"ר רפי נצר


המלצות – ד"ר רפי נצר

מאת

טיול לפרו ובוליביה – קבוצת חיה קוטף, מאי 2019. מדריך – רפי נצר

תמצית חלק ממכתבי התודה מהמטיילים:

רפי,

יצאנו יחד לפני שלושה שבועות ופגשנו בתקופה הזאת אדם מיוחד עם ידע יוצא דופן בתחומים שונים. הענקת את המידע במקצועיות, ותמיד היה מעניין לשמוע אותך בכל תחום ובכל מקום.

לכך מתווספת יכולת אירגונית יוצאת מהכלל, יכולת תקשורת מדהימה וכמובן חוש הומור מדויק ומשובח.

תודה רבה, דן אשר.

 

רפי,

תענוג גדול לטייל בהדרכתך ובמחיצתך. הדרכת את הקבוצה בנועם ובהומור תוך תשומת לב לכל אחד ואחד. ניחנת בכושר ארגון, יצירתיות וידע רב אותו הענקת לאורך כל הטיול. אני מודה לך באופן אישי על העידוד ובזכותך טיפסתי בקלות את הר הקשת.

תבורך על העשייה, עמליה.

 

לרפי היקר,

כמו תמיד נהנינו לטייל אתך. רוצים להודות לך על העברת ידע כה רב בסבלנות אין-קץ, על חשיבה והקשבה לאורך כל הטיול וארגון טיול למופת.

אוהבים ומעריכים, ירדנה ולביא.

 

לרפי,

אנחנו מטיילים מפעם לפעם ברחבי העולם עם מדריך כזה או אחר אבל עדיין לא פגשנו מדריך כמוך בעל ידע בלתי נדלה בכל נושא, סבלנות אין-קץ לגחמותיהם של אנשים, נוח לבריות ובעל ניסיון חיים מרתק שמשליך על האווירה בטיול.

תודה רפי, חווה ומייקל.

 

רפי יקר,

רב תודות לך על הדרכה מקצועית עם ידע נרחב מאוד, הסברים מעמיקים ומעשירים, שיקול דעת ואחריות, ויחס אישי חם ודואג. שמענו סיפורים מרתקים ומצחיקים וכמובן הומור בריא ומיוחד לך.

בברכה, צפירה ויהודה

 

לרפי ידידי,

רוב תודות על טיול יפה, מיוחד, מאתגר ומלמד. כל פעם מחדש אני נהנית מההדרכה שלך, מהיכולת שלך לתמצת ולהביא את עיקרי הדברים, לנהל את הקבוצה ולפתור בעיות.

מקווה לעוד טיולים נפלאים, בברכה ובתודה,  חיה.

 

לרפי,

תודה על הטיול לפרו ובוליביה שבזכותך למדתי עליהן המון. תודה על אדיבותך ודאגתך שהפכו טיול טוב לטיול מעולה.

ציונה.


טיולים נוספים שיכולים לעניין אתכם