יעד הטיול : בהוטן, סיקים תאריכי הטיול : 7.10-20.10.14 שם המדריך: פנינה שררה


יעד הטיול : בהוטן, סיקים תאריכי הטיול : 7.10-20.10.14 שם המדריך: פנינה שררה

מאת אהוד אילן

יעד הטיול :  בהוטן, סיקים  תאריכי הטיול : 7.10-20.10.14 שם המדריך:  פנינה שררה

הערות על מסלול הטיול: מסלול הטיול היה מתוכנן בקפידה. נבחרו אתרים יפים ומיוחדים. המסלול היה מגוון מאוד וכלל בין היתר, דרכים יפות, נופים עוצרי נשימה, מקדשים, גני חיות, בתי מלאכה של אומנים, בתי חווה והזדמנות למגע עם המקומיים.

תנאי הטיול: תנאי הטיול היו טובים ותואמים את סוג הטיול. בתי המלון ברובם הפתיעו לטובה מבחינת הנוחיות וטוב האירוח. האוכל במלונות ובמסעדות היה טוב.

מדריך הטיול: מדריכת הטיול, פנינה שררה, פשוט נהדרת. למרות איחורים ובעיות שקשורים בתנאים המקומיים, היא לא ויתרה על שום דבר שהיה כלול בתוכנית. פתרה בעיות שצצו בשקט ובצורה יעילה. והעיקר הפגינה ידע רב.

הצוות המקומי: הצוות המקומי וגם הנהגים היה יעיל וטוב. המדריכים המקומיים דאגו להעמיק את הידע שלנו בתרבות ובמנהגים המקומיים. המדריך סונם היה פשוט נהדר.

תהליך ההכנה לטיול (איכות מידע והשרות): תהליך ההכנה לטיול שבוצע ע"י דבי, ברק ופנינה המדריכה היה יעיל וממצה כולל מידע מלא על תנאים, ציוד, כספים וכיו"ב. ניתנו גם מפות של האזורים השונים.

כל דבר נוסף שחשוב לכם לומר לנו: ההפתעות שניתנו ולא היו כלולות בתוכנית הטיול שידרגו והעצימו את החוויה. במיוחד הופעות פוקלור ששילבו ריקודים לאומיים, ריקודי מסכות ונגינה בכלים אותנטיים.


טיולים נוספים שיכולים לעניין אתכם