רוני ינובסקי


רוני ינובסקי

מאת

 

לרוני,

כבר בפגישה המקדימה לפני הטיול בביתה של דרורה התרשמנו לטובה מרוני. הוא הבטיח שהכל יתנהל בניחותא, שלא נתאמץ יותר מדי, שנאכל לעיתים תכופות והעצירות לשירותים יהיו ביחס ישיר לגיל ולבקשות החריגות.

ואכן, כן היה. לדעתו של רוני, באמת לא עשינו כמעט כלום מלבד לאכול ולנמנם באוטובוס. האמת היא שביקרנו במספר לא מועט של עיירות וערים, שכל אחת הייתה קסומה מהקודמת לה. הגענו אפילו לסוף העולם.

האמת היא שרוני אפילו התייעץ מדי פעם, בעיקר עם יוסי, כמה זמן נראה לו שצריך להקדיש לעיירה או לאתר מסוימים. אם יוסי אמר שעתיים, רוני מיד הודיע- בעוד שעה בדיוק באוטובוס. האמת שהיה טעם להחלטה – לוח זמנים. הדבר בלט במיוחד ביום הטיול למאונט סאן מישל – מזל שהגענו מוקדם, כיוון שיכולנו לצעוד בנחת,לאכול בניחותא ולטילל בשלווה בין הסמטאות. שעתיים אחר כך כבר גדשו את האתר מאות אם לא אלפי מבקרים. ההליכה הפכה למלחמה ממש.

ובכן רוני, תודה רוני, על הדרכ מעולה בהיסטוריה, ארכיטקטורה,אמנות, גסטרונומיה ועוד.

תודה על הדאגה כשהדבר תלוי בך, תודה על הענות לבקשות ככל שהנסיבות מאפשרות. תוה על היין על חשבון הברון, תודה על שהמטייל נמצא, לשיטתך, במקום הראשון.

אז המשך לעסוק במה שאתה אוהב ולהדריך טיולים, המשך להקנות ידע למטיילים, שלא יהיה לך לא נעים להחמיא לקבוצה ולהגיד שבחברתם אתה נהנה.

תודה ענקית,

ואולי נתראה בעתיד,

"החברה זה אנחנו"

יוני 2019


טיולים נוספים שיכולים לעניין אתכם