המלצה על טיול לארצות הבלקן ועל המדריך רמי סימסולו


המלצה על טיול לארצות הבלקן ועל המדריך רמי סימסולו

מאת מיכל רוטברג ויעקב מנור

מסלול הטיול היה יפיפה, מקומות קסומים ונופים מרהיבים. לדעתינו, ניתן היה לוותר על סרייבו למרות המלון הנפלא שהיינו בו, אולי אז – יכולנו להגיע מוקדם יותר לטיול ואנים במונטנגרו שכל כך נהנינו בו מהנוף המדהים ומשירות הואנים המצויין והמתוזמן היטב. בכלל, תנאי הטיול היו מצויינים, מתחשבים, בדרך – שפע של שתייה בימים כל כך חמים, מלונות מעולים ומפוארים, התחשבות לאורך כל הדרך, אוכל מעולה וכל דקה נוצלה עד תום – לרווחת המטיילים. פשוט קסום!

רמי המדריך – בעל ידע רב ביותר, בקי בכל נושא, עושה את החיבורים הנכונים בכל תחום ובכל נושא, מעביר כל נושא ביסודיות וחוזר על שמות האתרים ומעביר הכל בכתובים. הוא פנומינל בכל תחום ובכל נושא הסטורי, בעל יכולת ארגון וניצול זמן הטיול עד תום, תוך הקדשת כל מאמץ הנדרש לכך. חשוב לציין שעל אף גודל הקבוצה – רמי שלט בכל במהירות וביעילות.

גם הצוות המקומי היה נפלא: הנהג – מעולה, הוביל אותנו בביטחהבכל סיבוב ועיקול, נגיש, זהיר, נעים הליכות ומסייע בכל דבר. תמיד במורל גבוה וסייע במעברי הגבול. המדריכים המקומיים היו מצויינים גם כן.

תודה ו"שאפו" על טיול מדהים! למרות תנאי מזג האויר הקשים, הגענו למלונות מצויינים, ארוחות טובות מאד ועד הרבה צ'ופרים של אקו- שתמיד באו בזמן ובמקום הנכונים!

מיכל רוטברג ויעקב מנור


טיולים נוספים שיכולים לעניין אתכם