פולר פיוניר Polar Pioneer

ספינת משלחת עמידה לקרח ומותאמת לשייט בקטבים

מידע כללי

הפולר פיוניר נבנתה בפינלנד ב 1982 כספינת מחקר המחוזקת נגד קרח ובמשך שנים רבות היא שטה במים המסוכנים של חופה הצפוני של ברית המועצות. בשנת 2000 היא שופצה בסנט פטרבורג כדי לספק מקום ונוחיות ל 54 נוסעים.
סוג זה של כלי שייט הוא בעל מוניטין חזק עבור משלחות פולריות, בזכות יכולות התמרון והמספר הקטן של הקבינות. לכל הקבינות יש חלונות הפונים לים ומקום רב לאכסון. הצוות הרוסי והקפטן הם מבין הצוותים המנוסים ביותר בניווט קרח בעולם וההתלהבות שלהם היא אגדית. הגשר המרווח תמיד פתוח לנוסעים והסיפונים אידיאליים לצפייה בים. השפים אירופאיים, וחדר האוכל מאויש על ידי דיילות רוסיות.
הפולר פיוניר איננה ספינת תענוגות, אך היא הספינה המושלמת עבור הפלגה לאזורים הפולריים. הדיור הוא פשוט, אך נוח והארוחות הן ממלאות, אך אינם מסובכות. צי קטן של סירות זודיאק מתנפחות בעלות מנוע חיצוני מאפשרות לנו לנוע בין הספינה לחוף.

נתונים טכניים

מפרט

שרותים

לאונג'.
בר.
ספרייה.
תאי הלינה: התאים הינם ברמות שונות, החל מתאים לשלושה, דרך חדרים לשניים עם מיטות נמוכות, ברמות שונות וחדרי מיני סוויטה וסוויטת הקפטן לזוגות מרווחים יותר. חלק מהתאים כוללים שירותים ומקלחות צמודות ובחלק השירותים משותפים.

סוגי החדרים

Quadruple Porthole

תא לארבעה עם שני אשנבים, ממוקם בסיפון 3. שתי מיטות קומותיים, שירותים ומקלחת פרטיים, מכתבה וכיסא, מייבש שיער. ישנם ארבעה תאים כאלה באונייה.

Triple Porthole

תא לשלושה עם צוהר (זהה לתא לארבעה רק עם שלוש מיטות), ממוקם בסיפון 3. מיטת יחיד ומיטת קומותיים, שירותים ומקלחת פרטיים, מכתבה וכיסא, מייבש שיער. ישנם שני תאים כאלה באונייה.

Twin Porthole

תא לשניים עם שני אשנבים, ממוקם בסיפון 3 או 4. שתי מיטות יחיד תחתונות, שירותים ומקלחת פרטיים, מכתבה וכיסא, מייבש שיער. ישנם עשרים ושבעה תאים כאלה באונייה.

Twin Window

תא לשניים עם שני חלונות, ממוקם בסיפון 5. שתי מיטות יחיד תחתונות, ספה קטנה, שירותים ומקלחת פרטיים, מכתבה וכיסא, מייבש שיער. ישנם שנים עשר תאים כאלה באונייה.

SUPERIOR

תא סופריור זוגי עם שני חלונות, ממוקם בסיפון 5. מיטה זוגית וספה, שירותים ומקלחת פרטיים, מכתבה וכיסא, טלויזיה שטוחה, מקרר קטן, קומקום חשמלי להכנת קפה/תה, מייבש שיער. ישנם שישה תאים מסוג זה באונייה.

תוכניות מתאר

פולר פיוניר Polar Pioneer

ספינת משלחת עמידה לקרח ומותאמת לשייט בקטבים