רכבת דרך-המשי המערבית

רכבת פרטית נוחה, בטוחה, ממוזגת ומאובזרת

מידע כללי

הרכבת הפרטית של Lernidee נוסעת על המסילה לאורכה של דרך המשי המערבית האגדית ועוצרת במספר אתרים בעלי משמעות היסטורית, ביניהם לא פחות מכ- 7 אתרי מורשת עולמית של אונסק״ו (UNESCO World Heritage Sites).
הרכבת הפרטית בטוחה, נקייה ומתוחזקת למשעי, כל הקרונות ממוזגים כאשר הרכבת בתנועה וכל הכבודה שלכם נשארת על הרכבת לאורך כל המסע. אוכל מצויין בסטנדרטים היגיינים גבוהים מוגש בקרונות המסעדה, ולאחר ארוחת הערב קרונות המסעדה משמשים כבר משקאות.
ברכבת מערכת הדרכה מקצועית: מנהל סיורים בעל ידע רב ומסירות, מדריך קבוצתי מוכשר לרכבת, מדריכים מקומיים, לכולם ידע ברמת מומחים של האזור. כמו כן ישנו רופא על הרכבת.

סוגי החדרים

סופריור: תא לשניים

בכל קרון ישנם 8 תאים. בכל תא 2 אורחים.
הלינה בשני דרגשי שינה תחתונים (כ- 67 על 184 ס״מ). במרכז התא, מתחת לחלון נמצא שולחן.
שירותים וכיור נמצאים בשתי הקצוות של כל קרון.
בנוסף, ישנה מקלחת אחת בקצה הקרון. בכל תאי הלינה ישנם שקעים של 110/220 ופינת עישון בקצה אחד של כל קרון.

קטגוריית סולטאן (SULTAN): תא לשניים

בכל קרון בקטגורית סולטן ישנם שישה תאים בלבד. מקסימום של 12 אורחים בלבד חולקים את הקרון כולו. שטחו של כל תא הינו כ-5.5 מ"ר. בכל תא ישנה מיטת קומותיים: גודלה של המיטה התחתונה (מיטה וחצי) הינו כ- 112 ס"מ * 184 ס"מ. גודלה של המיטה העליונה (מיטת יחיד) הינו כ- 80 ס"מ * 174 ס"מ. תא זה מציע אזור ישיבה עם כורסה נוחה, אשר ממנה ניתן להשקיף בנוחות על הנוף החולף במהלך הנסיעה ברכבת, שולחן וארונית קטנה לבגדים. בכל תא ישנם שירותים ומקלחת פרטיים.

קטגורית קאליף (Kalif): תא לשניים

בכל קרון בקטגורית קאליף ישנם שישה תאים בלבד. מקסימום של 12 אורחים בלבד חולקים את הקרון כולו בכל תא ישנה מיטת קומותיים : גודלה של המיטה התחתונה (מיטה וחצי) הינו כ- 112 ס"מ * 184 ס"מ. גודלה של המיטה העליונה (מיטת יחיד) הינו כ- 80 ס"מ * 174 ס"מ. בנוסף, בתא ישנה כורסת ישיבה נוחה, שולחן רחב וארון, המשמש מקום לאחסון החפצים האישיים שלכם וכספת. בתא שירותים פרטיים, כיור ומקלחת נפרדת עם וילון. קטגוריה זו הינה הגבוהה ביותר האפשרית ברכבת.

תוכניות מתאר

רכבת דרך-המשי המערבית

רכבת פרטית נוחה, בטוחה, ממוזגת ומאובזרת