טיול לאיסלנד

טיול עומק מקיף הכולל את חצי האי סנייפלסנס, שייט בין איי בריידפיורדור ושייט לאיי ווסטמן | 16 יום

איסלנד, המכונה "ארץ הקרח והאש" ממוקמת בצפון האוקיינוס האטלנטי בין גרינלנד, נורבגיה וסקוטלנד.
האי שופע בתופעות גיאולוגיות מיוחדות ובאתרי טבע הכוללים הרי געש פעילים, גייזרים, אתרים גיאותרמיים ומעיינות חמים מבעבעים, מפלים גועשים, קרחונים, אגמים בצבע טורקיז, פסגות הרים מושלגות ומדבריות לבה נרחבים – כל אלו משנים באופן תמידי את פני השטח בשילוב מרהיב של ניגודי צבעים וטמפרטורות הנעות בין קרח לאש. אופייה המיוחד של איסלנד ניכר בנופיה, כמו גם בתושביה מסבירי הפנים
הטיול המקיף לאיסלנד מציע חוויה של טיול טבע ייחודי עם נופי בראשית באווירה קסומה ורגועה. נקיף ונתור את האי - תוך נסיעה בדרכי עפר וחציית נחלים לאתרי טבע רחוקים ומופלאים, נשוט בין איי בריידפיורדור ועד לאיי וסטמן ונצא להליכות רגליות בשמורות טבע מרשימות. אופייה המיוחד של איסלנד ניכר בנופיה כמו גם בתושביה מסבירי הפנים.

הצטרפו אלינו למסע מרתק ומופלא בארץ שכולה קרח ואש...

מסלול הטיול

יום 1

רייקיאוויק, בירת איסלנד – אקוריירי

נמריא בטיסת בוקר ישירה וננחת בעיר הבירה של איסלנד; ריקיאוויק (Reykjavík). לאחר הנחיתה נצא לסיור הכרות קצר בעיר. בשעות אחר הצהריים נטוס לבירת הצפון אקוריירי (Akureyri) הממוקמת בצפון איסלנד בקצהו של פיורד אייאפיורד'ור, הפיורד הארוך ביותר באיסלנד. לינה באקוריירי.

יום 2

צפון איסלנד: אגם מיוואטן – גודפוס – רחצה ב"לגונה הכחולה של הצפון"

היום יוקדש לאזור אגם מיוואטן (Mývatn) המכונה "אגם היבחושים". זהו האגם הרביעי בגודלו באיסלנד הממוקם באזור של פעילות געשית בצפון איסלנד ונחשב לאחד הפעילים בעולם. נבקר במפל גודפוס (Goðafoss) העוצמתי, המהווה חלק בלתי נפרד מההיסטוריה המרתקת של העם האיסלנדי. נבקר בדימובורגיר (Dimmuborgir) ובנמסקארד ((Námaskarð, נראה מעיינות חמים, בוץ מבעבע ורותח וסדקי לבה המעלים עשן. נגיע להר הגעש קרפלה שבלועו שוכן אגם קטן ותכול ומסביבו שדה לבה עצום שהתפרץ זה לא מכבר ומשמש כיום כבסיס למפעל גאותרמי ענק. נסיים את היום ב"לגונה הכחולה של הצפון" (Mývatn Nature Baths) שם נרחץ בבריכות גיאותרמיות טבעיות ונצפה אל נוף מרהיב. לינה באזור האגם.

יום 3

שייט ליוויתנים בהוסאביק – מפל דטיפוס – אגם מיוואטן

הבוקר ניסע אל עיירת הדייג הקטנה הוסאוויק (Húsavík) הנחשבת ליפה ביותר בצפון איסלנד. העיר על בתיה הצבעוניים הנושקים לים והפסגות עטורות השלג המשקיפות מכל עבר, היתה בעבר למרכז צייד הלוויתנים באיסלנד. עם ההגעה, נגיע לנמל ונצא לשייט האורך כ- 3 שעות ועם קצת מזל נוכל לתצפת על הלוויתנים, במהלך השייט נלמד אודות הלוויתנים ולאחר מכן נסייר בעיר. ניסע בהמשך דרך חצי האי טיורנס (Tjörnes Peninsula) אל קניון אסבירגי (Ásbyrgi) שצורתו דומה לפרסת ענק הסוגרת על עמק מיוחד (מותנה בזמנים). נסיים את היום עם ביקור במפל דטיפוס (Dettifoss) הפראי והעוצמתי, נחשב למפל בעל כוח הזרימה החזק ביותר בכל אירופה. לקראת ערב נחזור למלוננו.

יום 4

קלדרת אסקיה – אגילסטאדיר, בירת מזרח איסלנד

ניסע בדרכי עפר דרך שדות לבה שוממים אל הר הרדוברייד (Herðubreið) המתנשא בגאון מעל מישורי הלבה של מרכז האי, נעצור בנווה מדבר מרהיב המכונה Herðubreiðarlindir, נחצה נחלים זורמים, נחלוף על פני שרשרת ההרים Dyngjufjöll ונבקר בלוע הדרקון (Drekagil gorge), לבסוף נגיע להר הגעש אסקיה (Askja) הממוקם צפונית לקרחון ואטנאיוקוטל. נצא להליכה מישורית אל לוע הר הגעש, זרוע תלים געשיים קטנים וסלעי בזלת ובתוכו אגם שנוצר והתמלא מים שצבעם טורקיז, נחזה במראה מרהיב של האגם ובסמוך לאגם נוכל לראות מכתש נוסף המכונה "ויטי" (Viti); לוע קטנטן שבתוכו אגם מי גופרית חמים. נסיים את היום בנסיעה בדרך הררית יפה אל אגילסטדיר (Egilsstaroir), בצפון הפיורדים המזרחיים, לרגלות אגם לוגורין (Logurinn). לקראת ערב נגיע למלוננו באזור.

***הערה – הביקור באסקייה מותנה בתנאי מזג האוויר (הליכה במישור לרוב מושלג, של כ- 2.5 שעות לכיוון). באם הביקור לא יתאפשר בשל תנאי מזג אוויר, יערכו סיורים אחרים באזור.

יום 5

הפיורדים המזרחיים: מפל הנגיפוס – מפל ליטליינספוס – הופן

ניסע הבוקר דרומה בכביש המתפתל לאורך חופי הפיורדים המזרחיים המתחתרים בין הרים בעלי מדרונות תלולים ומהעתיקים באיסלנד. נעצור לתצפית באגם לאגארפליוט (Lagarfljót Lake) ונשמע את האגדה הקשורה למקום. נמשיך למפל הנגיפוס (Hengifoss) המכונה "המפל הנטוי"; השני בגובהו על האי ומתנשא לגובה של כ- 120 מטרים. שכבות הלבה השלישוניות שמעטרות את הקירות שמשני צדדי המפל מעניקות לנוף מראה אדמדם ומיוחד. נלך במסלול הליכה שמוביל אל המפל ועובר גם דרך מפל נוסף וקטן יותר, הנקרא ליטליינספוס (Lítlanesfoss). המסלול הינו בדרגת קושי בינונית וייקח כשעתיים להגיע אל המפל וחזרה (לא חובה למתקשים). נעצור בכפרי דייגים קטנים הפזורים לאורך החוף כדוגמת כפר הדייגים היפה דג'ופיווגור (Djupivugur), שם נבקר במוזיאון האבנים והמינרליים של פטרה המציג את אוסף ביצי האבן הייחודי שבו. לקראת ערב נגיע למלוננו שבאזור הופן (Höfn).

 

יום 6

יום של קרחונים: רכיבה על אופנועי שלג ושייט בלגונה הקרחונית –סקאפטפל

בשעות הבוקר, ניסע אל עבר מרחבי הקרח האדירים של הקרחון הענק ואטנאיוקול (Vatnajokull) אליו נגיע באמצעות רכב מיוחד. במרכז ההצטיידות שבמרום הקרחון, נקבל ציוד מיוחד לרכיבה (קסדה, כפפות, סרבל ומגפי גומי). לאחר ההתארגנות, נקבל הסבר קצר מהצוות המקומי ונצא רכובים על גבי אופנועי השלג להרפתקה של כשעה בין שדות השלג האינסופיים. נגיע אל הלגונה הקרחונית יוקולסורלון (Jökulsárlón) הנמצאת בחלקו הדרומי של קרחון ואטנאיוקול כדי להכיר מקרוב את הלגונה המדהימה ביופייה, נשוט ברכב אמפיבי מיוחד בין הקרחונים הצפים, נהנה מהשקט והיופי הנדיר שנשקף לנגד העיניים, נחזה בנציבי קרח המתנתקים מן הקרחון הגדול ומוסעים לאיטם לעבר הים הפתוח. נסיים את היום בשמורת הטבע המיוחדת סקאפטפל ((Skafteffel המציעה נופים מרהיבים של הרים, דיונות בצבעי אפור שחור שנוצרו מסחף של קרחונים ואפר געשי, מפלי מים, תצפיות נוף וקניונים עמוקים. לקראת ערב נגיע למלוננו שבאזור קירקיובאיארקלאוסטור (Kirkjubæjarklaustur).

יום 7

שמורת הר הגעש לאקאגיגאר (Lakagígar)

נקדיש את היום לאזור לאקי (Laki); המכתשים של לאקי הם תוצאה מופלאה של הרס וחורבן עצומים שהתרחשו באיסלנד בשנת 1783; התפרצות וולקנית שנמשכה כ- 8 חודשים. האסון היה בקנה מידה עולמי ותוצאותיו היו הרג רבבות אנשים, בעלי חיים והרס רכוש רב. ההר, שפסגתו בגובה של 818 מטר מספק תצפיות מרהיבות על הסביבה הגעשית שמסביבו ורק כשעומדים פעורי פה מול המכתשים הרבים מבינים את גודל האסון. נטייל בין הלועות ונתרשם ממראות הטבע. במידה והזמן יאפשר נסיים את היום בטיול בקניון פיאד'רארגליופור (Fjardrargljufur) העמוק והמדהים ולאחר מכן נשוב למלוננו.

יום 8

שמורת לנדמנלאוגר – "ארץ הצבעים"

נתחיל את היום בנסיעה בדרך Fjallabak הנחשבת לאחת היפות באיסלנד ושיאה בשמורת ההרים הצבעוניים של לנדמנלאוגר. ניסע דרך בקע אלדג'ה; עמק שנוצר על ידי זרימת לבה ונחשב לתופעה טבעית ייחודית ומרשימה (הקניון הוולקני הגדול בעולם). נמשיך בדרך עפר מרתקת אל מרכז האי לכיוון שמורת לנדמנלאוגר (Landmannalaugar), אזור מרתק ועשיר בניגודים: רכסי הרים עשויים מריאוליט (סלע וולקני הדומה לגרניט) מחורצים בפסים שחורים של אפר וולקני, פסגות ססגוניות בצבעים אדום, ירוק, כתום וצהוב, שדות לבה רחבי ידיים וסילוני קיטור הפורצים מסדקים בקרקע ומפה קיבלה השמורה את הכינוי "ארץ הצבעים". נצא לסיור רגלי בשמורה ונצפה בנופים הגעשיים שעולים מהם אדי קיטור. המסלול עובר דרך מגוון רחב של קניונים, עמקים ורכסי לבה שחורה כאשר מישורי הלבה מוקפים בהרים צבעוניים – מראה שובה לב. לינה באזור העיירה הקלה (Hekla).

יום 9

דרום מערב איסלנד: שייט לאיי ווסטמן, "פומפאי של הצפון"

נקדיש את היום לאיי וסטמאנאאיאר/ווסטמן (Vestmannaejar) – ארכיפלג איים ואיונים הכולל 14 איים געשיים המיתמרים בצורות מרהיבות מתוך האוקיינוס. עם ההגעה לנמל, נצא בשייט לאי המיושב היחידי היימאי (Heimaey) אשר ב- 1973 התפרץ בו הר געש שכיסה חלק מבתי הכפר ואיים להחריב את המפרץ הטבעי ומעגן סירות הדייג. נצא לסיור באתר החפירות "פומפאי של הצפון" המחיש בצורה מדהימה את ממדי ההרס של העיר ובתיה. נבקר במוזיאון הייחודי שבאי המסביר בצורה מופלאה אודות התפרצות הר הגעש באי, נראה בעלי כנף רבים ובניהם מושבות גדולות של תוכוני ים (פאפינים) שמהווים את הסמל של איי ווסטמן. ארוחת ערב תוגש במסעדה מקומית. לינה בווסטמן/הקלה (Hekla).

יום 10

החוף הדרומי: מפלים, מצוקי ים בדירהוליי ושמורת עמק ת'ורסמורק

עם בוקר נעזוב את איי וסטמן וניסע לביקור בשני מפלים יפיפיים הניזונים ממימי הפשרת הקרחונים; מפל סליילנדפוס (Seljalandfoss) סקוגפוס (Skogafoss). נמשיך משם בנסיעה לאורך החוף הדרומי לסיור במצוקי דירהוליי (Dyrhólaey) ובויק (Vik); הנקודה הדרומית ביותר באיסלנד ומקום קינון של מושבות ציפורים רבות. נסיים את היום באחת משמורות הטבע הייחודיות בלב האי; שמורת עמק ת'ורסמורק (Þórsmörk nature reserve); המכונה "היער של תור", על שמו של תור אל הרעם במיתולוגיה הנורדית. השמורה נחשבת לאחת הפנינים של דרום איסלנד בה נפגשים נקרות וקניונים, נחלי מים ומצוקי טוף תחת פסגות הרים וקרחונים מרשימים בהרמוניה של טבע. נשוב למלוננו בהקלה בשעות הערב.

יום 11

"מעגל הזהב": גולפוס – ביקור בחווה אקולוגית – שמורת ת'ינגוואליר

את היום נקדיש לאזור "מעגל הזהב" (Golden Circle). תחילה נבקר במפלי גולפוס (Gullfoss), המכונים "מפלי הזהב", שם צונח נהר Hvita הגועש מגובה של 32 מטרים, לקניון מרשים. נסע לחממות Friðheimar; חווה לגידול עגבניות ומלפפונים, שם נלמד כיצד האיסלנדים מצליחים לגדל ירקות במזג האוויר הארקטי ומשם נעבור לחוות הסוסים הסמוכה המטפחת את הזן הייחודי של הסוס האיסלנדי הבנוי היטב להישרדות בתנאי החורף הקיצוני. נחזה במופע סוסים קצר ובהמשך נגיע אל הגייזר (Geysir) המפורסם שמימיו המתפרצים לגובה כל כמה דקות, הקנו את השם העולמי לתופעה זו. נסיים את יומנו בפארק הלאומי ת'ינגוואליר (Pingvellir); אתר מורשת עולמית והאתר ההיסטורי המשמעותי ביותר באיסלנד, בו נוסד בשנת 930 לספירה האלתינג (Althing), הפרלמנט הראשון בעולם. לקראת ערב נגיע לאזור ריקאוויק ללינה.

יום 12

מחוז בורגרפיורדור; סאגות, מפלים והמעיינות החמים בדיילדארטונגוור

נסייר היום במחוז הירוק והפורה בורגרפיורדור (Borgarfjörður), ערש התרבות האיסלנדית ומקום הולדתן של סאגות איסלנדיות מפורסמות. מריקיאוויק ניסע אל צפון האי דרך מנהרת Hvalfjörður המפורסמת המכונה "פיורד הלוויתנים", אורכה של המנהרה כ- 5.7 ק"מ והיא עוברת בעומק של 165 מטר מתחת לפני הים. נעצור בעיירה רייקהולט (Reykholt) שהיתה למרכז אינטלקטואלי חשוב בהיסטוריה של איסלנד, נראה את ביתו של כותב הסאגות המפורסם סניורי סטורלוסון שנרצח במאה ה-13 על ידי יריב פוליטיקאי. נבקר במפל ברנפוס (Barnafoss) המכונה "מפל הילדים" ונלמד אודות הסיפור הטראגי העומד מאחורי שם זה. את היום נסיים במעיין המים החמים הגדול ביותר באירופה והגדול מסוגו בעולם דיילדארטונגוור (Deildartunguhver). לקראת ערב נגיע למלוננו באזור בורגרפיורדור.

יום 13

מערב איסלנד; חצי האי סנייפלסנס – הר הקרחון הקסום

יומנו יוקדש לחצי האי סנייפלסנס (Snæfellsnes) שבמערב איסלנד. חצי האי מורכב משרשרת הרי געש כבויים, משפכי לבה עתיקים, ממפרצים רבים, מחופים חוליים וממעט מאוד יישובים, המרוכזים בעיקר במפנה הצפוני של חצי האי ואורכו כ- 100 ק"מ. ניסע לאורך חופיו המפורצים והתלולים של חצי האי ונצא למסלול הליכה בשביל מרהיב המתפתל בראש צוקי החוף המשמשים בית גידול לאלפי עופות ים. בדרך נראה מושבות ענק של עופות שונים וביניהם גם את תוכוני הים. ניתן להבחין בקצהו המערבי של סנייפלסנס בהר הגעש סנייפלסיוקול (Snæfellsjökull) שכיפתו מושלגת וקרחון עד מעטר אותה. גובהו כ- 1,446 מטר ובזכות צורתו החרוטית המושלמת – הוא אפוף הילת קסם ומסתורין. לינה באזור סנייפלסנס.

יום 14

שייט באיי בריידפיורדור – סיור עיר בריקאוויק

ניסע הבוקר אל עיירת הדייג היפה סטיקיסהולמור (Stykkishólmur) הממוקמת בחלק הצפון מזרחי של חצי האי סנייפלסנס. עם הגענו לנמל, נצא לשייט של כשעתיים וחצי בין האיים הקטנים של מפרץ בריידפיורדור (Breidafjordur), בו נוכל לצפות ולהתרשם מהטבע הפראי והיפה המאפיין את צפון מערב איסלנד. עם סיום השייט ניסע חזרה לעיר הבירה של איסלנד; רייקיאוויק (Reykjavík). נטייל להנאתנו ברחובות העיר הציורית, נבקר בכנסיית הדלגרים הגדולה ביותר ברייקיאוויק, נערוך תצפית על העיר מגבעת פרלאן המפורסמת, נבקר באגם טיורנין (Tjörnin) ובאתרים נוספים, בהמשך נגיע אל היכל התרבות החדש "הארפה" שהינה התוספת המשמעותית ביותר לנוף של העיר ועוד ככל שהזמן יאפשר. לינה ברייקיאוויק.

יום 15

חצי האי רייקאנס; תחנת הכוח סווארטסנגי ורחצה ב"לגונה הכחולה"

נקדיש את יומנו האחרון באיסלנד לחצי האי רייקאנס (Reykjanes); הכולל את "life of the lucky Bridge"; גשר להולכי רגל המחבר בין שני לוחות טקטוניים; הלוח האירואסיאתי והלוח הצפון אמריקאי, נבנה כסמל לחיבור בין אירופה וצפון אמריקה ומשמש כעדות ברורה לנוכחותם של הלוחות הטקטוניים. נעצור לביקור בתחנת הכוח הגאותרמית סווארטסנגי (Svartsengi); נבנתה בשנת 1976 והייתה לתחנת הכוח הגיאו-תרמית הראשונה בעולם לייצור חשמל וייצור מים חמים לחימום אזורי. נסיים את היום ברחצה באתר הספא הגיאותרמי "הלגונה הכחולה", הנחשב לאחד מעשרת הספא הגדולים בעולם. ארוחת הערב תוגש במסעדה מקומית. לינה בריקאוויק.

יום 16

טיסה חזרה ארצה

נצא בשעות הבוקר המוקדמות אל שדה התעופה לטיסה חזרה ארצה. נחיתה ביום 16.

 • טיסות ישירות לאיסלנד כולל טיסת פנים לאקוריירי – בירת צפון איסלנד.
 • אוטובוס שטח 4X4 המתאים לנסיעה בשטח וחציית נחלים.
 • ביקור בחממות לגידול ירקות כולל ארוחת צהריים קלה.
 • מחוז בורגפיורדור והמעיינות החמים בדיילדארטונגוור.
 • רחצה במרחצאות הגאותרמיים שבמיוואטן ובאתר הספא "הלגונה הכחולה" שליד ריקיאוויק.
 • טיולים לעומק האי כולל ביקור ב- 6 שמורות טבע ייחודיות, 4 סיורי שייט מרתקים.
 • סיור בחצי האי סנייפלסנס ובחצי האי רייקאנס.
 • ארוחת ערב במסעדה מקומית בריקיאוויק.

רוצים לקבל עדכון כשיהיה תאריך?


תאריכי יציאה ומחירים

כרגע אין תאריכי יציאה קרובים לטיול

נשמח לשלוח לכם הודעה כשיקבעו התאריכים ולעניין אתכם בהרשמה.
השאירו לנו את פרטיכם בטופס המצורף וניצור עמכם קשר בהמשך.

רוצים לקבל עדכון כשיהיה תאריך?

שדה חייב להכיל לפחות 2 תווים

שדה חייב להכיל לפחות 2 תווים

כתובת דואר אלקטרוני לא תקינה

טלפון חייב להכיל לפחות 9 ספרות

אנחנו מעוניינים לקבל עדכונים במייל או בSMS על טיולים.

תוספת ליחיד בחדר : 1,520€

מחיר הטיול לאיסלנד ביורו, לאדם בחדר זוגי

תוספת יחיד בחדר:

נחיתה ביום 16 ולכן יש לעשות ביטוח ל- 16 ימים. ניתן לקבל הצעה לביטוח הטיול דרך סוכן הביטוח שלנו שמציע פוליסות ביטוח ללקוחותינו – 4 חודשים (120 ימים) טרם היציאה

 • ניתן להתחיל את התשלומים קודם ולפרוס ליותר תשלומים
 • יש לשים לב לתנאי הביטול המיוחדים
 • לרישום, חיוב וביטוח – אנא פנו לשירות לקוחות (שלוחה 102)

 

>>> לטיולים נוספים לאיסלנד – הקליקו כאן <<<

 דגשים מיוחדים

המחיר כולל

טיסות: הצעת המחיר מבוססת על טיסות ישירות עם חברת התעופה WOW, כולל ארוחה קלה על הטיסה
לינה: מלונות ברמת תיירות טובה, בחייק הטבע, באזורים כפריים. חדרים לשניים עם מקלחות ושירותים צמודים.
מלונות בדרגת תיירות הטובה בנמצא, באזורי טיול זה אינם מקבילים לסטנדרט של מלונות 3/4 כוכבים במדינה מערבית והם בעלי אופי פשוט יותר מן המקובל. יש לקחת זאת בחשבון כחלק מתנאי הטיול.
תחבורה: אוטובוס היילנדר בעל עבירות גבוהה בשטח
שייט: במפרץ בריידפיורדור, בלגונה הקרחונית, באיי ווסטמן ושייט ליוותנים (מותנה במזג האוויר)
כלכלה: חצי פנסיון לאורך כל הטיול
קבוצה: גודל הקבוצה 15-26 מטיילים
מדריך ישראלי: מצוות "אקו" יוביל את הטיול בעזרת צוות מקומי היכן שנדרש
דמי כניסה וסיורים באתרים: כמפורט בתכנית
מיסים מקומיים
תשר לנותני שירות מקומיים
דמי רישום וטיפול
מפגש קבוצה
מזוודה עד 20 ק"ג לאדם ותיק יד לפי המידות 42x35x25 cmלאדם.

המחיר אינו כולל

שירותי סבלות
ביטוח בריאות (וביטוח ביטול), ביטוח מטען וציוד צילום
ארוחות צהריים
שתייה בארוחות/משקאות אלכוהוליים
הוצאות בעלות אופי אישי (כביסה, טלפונים, ארוחות נוספות וכד')
טיפ למדריך הישראלי

לתשומת ליבכם

אופי הטיול: הטיול לאיסלנד שעיקרו טבע מיועד לאוהבי לכת, עם דגש על נסיעה בדרכי עפר בשטח, חציית נחלים וסיורים בשמורות הטבע בלב האי. נגיע אל אזורים שמעבר למסלול הטיול התיירותי הרגיל ונטייל באתרי טבע מרהיבים.
הטיול כולל נסיעות רבות בדרכי עפר בלב האי וכן קטעי הליכה בשטח – מסלולי ההליכה יותאמו לאופי הקבוצה (מדרגת קושי קל – קשה).
למרות היותה מדינה מערבית, איסלנד היא מדינה בעלת אופי כפרי והמלונות הם בהתאם. לחלקם אין מעליות, האוכל פשוט יותר ולא מקובל להעסיק שם סבלים.
למידע בריאותי על הטיול לאיסלנד, יש לפנות ללשכת הבריאות באזור המגורים.
מזג האוויר באיסלנד, בתקופה זו עלול להיות בלתי צפוי; עם גשמים ורוחות חזקות ועקב כך, ייתכן ונידרש לבצע שינויים במסלול הטיול המתוכנן. במידת הצורך מדריך הטיול יידע למצוא את האלטרנטיבה הראויה ביותר לטובת ורווחת הנוסעים.
התוכנית מתארת את האתרים בהם נבקר, אך לא בהכרח את סדר הביקורים באתרים.
יתכן ומקומות הלינה ישתנו בהתאם לזמן האישור הסופי של הקבוצה, רשימת בתי מלון סופית תועבר לנוסעים לפני היציאה.
יובהר כי המחירים הנקובים לעיל נכונים ליום ההרשמה. במידה ותחול עלייה הגבוהה מ -3% בשערי המטבע, במיסי הנמל או במיס הדלק יעודכנו מחירי הטיול בהתאם ותחול התוספת על הנוסע.
טיסות: ע"פ מדיניות חברות התעופה, בטיסות קבוצתיות לא ניתן לבצע הושבה מראש. חלק מחברות התעופה מאפשרות לבצע הליך בידוק אישי (צ'ק אין) באינטרנט 24 שעות לפני הטיסה ובמסגרתו לבחור מושב בטיסה. על המטייל להיכנס לאתר חברת התעופה הרלבנטית ולבצע זאת בעצמו. במקרים בהם אין חברת התעופה מאפשרת זאת 24 שעות לפני הטיסה, על המטייל להגיע לנמל התעופה מוקדם מספיק (כשלוש שעות לפני הטיסה) אם ברצונו להגדיל את אפשרות הבחירה ולבחור לעצמו ולמי שמטייל עמו מושבים סמוכים. יודגש כי כל נושא ההושבה בטיסות אינה באחריות אקו ואקו כפופה למדיניות ההושבה הקבוצתית של חברות התעופה השונות.
כרטוס מוקדם (לא בכל החברות זה אפשרי), שינוי מועד יציאה או חזרה, שדרוג למחלקת עסקים, בחירת מושבים מועדפים ושירותים אישיים נוספים הנוגעים לתעופה, אם וככל שניתן להציעם בטיול זה, יוכלו להתבצע בעלות נוספת ומשתנה הכוללת את מחיר חברת התעופה ודמי הטיפול. לצורך שירותים אלו אנא פנו אל הנציג המטפל בכם ב"אקו טיולי שטח".

שימו לב לתנאי הביטול המיוחדים בטיולנו לאיסלנד

בין 13 שבועות ל- 8 שבועות לפני מועד יציאת הטיול; 20% דמי ביטול של שירותי הקרקע ושל הטיסות ע"פ תנאי הכרטוס.
בין 8 ל- 6 שבועות לפני מועד הטיול יציאת הטיול; 40% דמי ביטול של שירותי הקרקע ושל הטיסות ע"פ תנאי הכרטוס.
בין 6 שבועות ל- 4 שבועות לפני מועד הטיול יציאת הטיול; 50% דמי ביטול של שירותי הקרקע ושל הטיסות ע"פ תנאי הכרטוס
בין 4 שבועות ל- 14 ימים לפני מועד יציאת הטיול; 75% דמי ביטול של שירותי הקרקע ושל הטיסות ע"פ תנאי הכרטוס.
החל מ- 14 ימים לפני מועד יציאת הטיול ועד ליום יציאת הטיול – יחולו דמי ביטול מלאים של הטיול ושל הטיסות ע"פ תנאי הכרטוס.!!!
אהבתם את הטיול? הרשמו עכשיו אהבתם את הטיול?

מידע נוסף

משחקי הכס באיסלנד, כשפנטזיה ומציאות נפגשים

הקשר בין תעשיית הסרטים לתיירות הוא לא דבר חדש. סרט על מקום מסוים יכול להקפיץ את התיירות […]

הסוס האיסלנדי

באיסלנד נהוג לומר שכמו איסלנד, גם הסוס האיסלנדי קטן וחזק. הם שריריים, מוצקים ובחורף הם מגדלים פרווה […]

המלצות המטיילים שלנו

רוצים לשמוע מה המטיילים שלנו חשבו על הטיול? אספנו בשבילכם את כל מכתבי ההמלצה שקיבלנו במקום אחד.

טיול לאיסלנד

טיול עומק מקיף הכולל את חצי האי סנייפלסנס, שייט בין איי בריידפיורדור ושייט לאיי ווסטמן | 16 יום