טיול עצמאי לפיליפינים

מסע אל איי הפיליפינים בפאתי האוקיינוס השקט | 15 יום

האיים הפיליפינים, למעלה מ-7,200 איים הפזורים על פני טבעת האש במערב האוקיינוס השקט. פרדיננד מגלאן פקד אותם במסע הימי הראשון שהקיף את העולם, קרא למקום ע"ש המלך הספרדי פיליפ ומצא את מותו בידי ראש שבט מקומי. מסע זה הינו מסע מקיף אל ארץ הררית טרופית מופלאה עם תרבות אסיאתית שונה. שבטי האיפוגאו והבונטוק המגדלים אורז בטרסות הרריות באי המרכזי והגדול- לוזון, נופים קרסטיים, מנהגי קבורה מפתיעים, הרי געש, נהרות גועשים, תושבים מכניסי אורחים, אוהבי מוסיקה ויודעי נגן. בטיול לפיליפינים – נבקר גם באי בוהול וב"גבעות השוקולד" המרהיבות והמפורסמות שלו וכן בחופיו הטרופיים המהווים גן עדן קיצי תחת כיפת שמיים כחולים, חופים עם שוניות אלמוגים ומים צלולים בצבע טורקיז.

מסלול הטיול

ימים 1-2

ת"א - מנילה

נפגש בשעות הערב בשדה התעופה ונמריא למנילה דרך יעד מקשר. נחיתה במנילה ביום השני בשעות הערב, והעברה אל מלוננו ללינה בטגאיטאי, שעל שפת אגם טאאל.

יום 3

מפלי פגסנחאן

נסיעה אל פגסנחאן ויציאה לשיט מרתק בסירות קאנו עם שייטים מקומיים, לחוות נהר גועש בנוף טרופי קסום. בנהר זה צולמו קטעים רבים מן הסרט "אפוקליסה עכשיו" שעסק במלחמת ויטנאם. השיט מגיע אל מפלי מים במעלה הנהר. אחר הצהרים נשוב לבטגאיטאי. לינה בטגאיטאי.

יום 4

טגאיטאי ואגם טאאל

טגאיטאי, עיירה שלווה אשר ממוקמת על מצוק גבוה מעל אגם טאאל, שבו נמצא הר געש פעיל מהקטנים בעולם. נעלה על סירות קטנות, נצא לשייט מקסים להר הגעש במרכז האגם ונמשיך לטיול שיאפשר לנו להגיע אל נקודת תצפית מהפנטת על הסביבה. איזור זה הוא אזור חקלאי עשיר ובו גידולי קפה ייחודיים. בערב נשוב ללינה במלוננו בטגאיטאי.

יום 5

הרי צפון לוזון

הבוקר נצא בטיסה אל קאואיין, ממנה נמשיך בנסיעה אל בנאווי, נשוטט בשווקים ובבתי הכפר ונהנה מן האווירה המקומית המיוחדת. בערב נהנה ממופע מקומי.

יום 6

יום הליכות בהרי שבט האיפוגאו: הכפר בטאד והכפר בנגה האן

נצטייד בתרמיל קטן ונצא לטיול רגלי בהרים לגלות כפרים מרהיבים באמפיתאטרון של טרסות אורז. שנבנו אט אט במשך אלפי שנים מאפיק הנהר ועד ראשי ההרים. נפגש באופן בלתי אמצעי עם אורח החיים הייחודי של בני השבט, בנופים מרהיבים. בתום הסיור נחזור אל בנאווי. לינה  בנאווי.

יום 7

בונטוק וסגדה

הבוקר נצא בנסיעה דרך נוף מרהיב של טרסות אורז אל עבר העיירה בונטוק לביקור במוזיאון המקומי לשבטי ההרים של צפון לוזון, הסוקר את תרבות האזור ומנהגים שונים כולל צייד ראשים. נמשיך בנסיעה אל העיירה סגדה, העיירה פזורה בבתי פח מפתיעים במראה הייחודי שלהם בלב עמק קארסטי יפה. נצא לטיול רגלי אל מערות קבורה בהם נתלו ארונות העץ על פיגומים. לינה בסגדה.

יום 8

מפלי בומוד-אוק

במיקום מרהיב בצפונה של סגדה, יושבים מפלי בומוד-אוק, הנקראים גם בשם "המפלים הגדולים". למעשה מדובר במפל בגובה עצום של כ-200 מטר, המסתתר מאחורי שדות אורז וכפרים הררים קטנים. היום נסייר באזור יפהפה ומיוחד זה ונהנה מכל הטוב שיש לאזור מיוחד זה להציע. לקראת אחר הצהריים נשוב לסגדה. לינה בסגדה.

יום 9

הדרך לוויגאן

היום נצא בנסיעה מערבה בדרך מתפתלת שעוברת באזורים חקלאיים ובטראסות הרריות, עד אשר נגיע אל אזור החוף הצפון מערבי של האי לוזון והעיירה היפהפייה וויגאן. בהגיענו אל וויגאן נטייל רכובים על כרכרות הרתומות לסוסים ונתוודע לפאר ולהדר של הסגנון הקולוניאלי הספרדי שהשתמר להפליא בעיר זו, שאף זכתה בעקבות זאת להיכלל ברשימת המורשת העולמית של אונסק"ו. לינה בוויגאן.

יום 10

וויגאן, מנילה

היום נמשיך ונסייר בעיירה הקולוניאלית היפיפה, אשר עקפה את ירושלים במועמדות בקטגוריית "הערים המופלאות בעולם" , ונחשבת לעיר השמורה ביותר באסיה בסגנון ספרדי קולוניאלי. נתרשם מן היופי והאדריכלות שלה, המשקפת חיבור ססגוני ויוצא דופן בין תרבויות פיליפיניות וסיניות לבין המסורת האירופית. נמשיך אל עבר שדה התעופה, משם נטוס אל מנילה. לינה במנילה

יום 11

מנילה

הבירה מנילה, עיר של למעלה מ-12 מיליון תושבים, היא המרכז התרבותי והכלכלי של המדינה ואחד ממרכזי המסחר המשמעותיים באסיה.  נטייל ברחובותיה העתיקים של מנילה ונכיר מקרוב את העיר העצומה הזו. אחר הצהרים נצא בטיסה אל עבר האי בוהול. לינה בבוהול.

יום 12

בוהול וגבעות השוקולד

נתחיל את היום בביקור במרכז האי באתר שהוא ללא ספק האטרקציה המפורסמת והמרהיבה ביותר באי בוהול, גבעות השוקולד של בוהול. מדובר בגבעות ענק המתנשאות לגובה של 30-50 מטר ולקראת סוף העונה היבשה הן משנות את צבען מירוק לצבע שוקולד חום, ומכאן שמן הקליט. לאחר עצירה לתצפית על הגבעות נמשיך וניסע לביקור בשמורת חצי האי למנוק, הממוקם בצד המזרחי של האי. השמורה מציעה תצורות סלע גיר, מערות וחופים ומתייחדת במספר הרב של מיני עצי המנגרוב הגדלים בה. אחר הצהרים נצא חזרה לכיוון המלון. לינה בבוהול

יום 13

גן העדן החולי של דרום בוהול ופארק לובוק

נפתח את היום באיילנד הופינג, גן עדן קיצי תחת כיפת שמיים כחולים, חופים לבנים, מי טורקיז ואגוזי קוקוס עם שוניות אלמוגים. נמשיך בשייט על נהר  לובוק, העובר בפארק אקולוגי עם צמחייה עבותה,  בין מורדות הרים, ואם יתמזל מזלנו נפגוש בקופיף הפיליפיני הייחודי לאזורים אלו. לינה בבוהול.

יום 14

הפלגה לאי סבו וטיסה למנילה

הבוקר נסע אל הנמל ונעלה על מעבורת בין האיים והמים הצלולים אל עבר האי סבו, ונגיע אל בירת האי הנושאת את אותו השם. העיר עצמה היא ההתיישבות הספרדית הראשונה בפיליפינים ומכילה שרידים מתקופת הכיבוש הספרדי  ומונומנטים ואתרי מורשת רבים וכמו כן גם מספר מוזיאונים. אנו נעבור אל שדה התעופה בעיר ומשם נמריא למנילה, לקראת טיסת לילה חזרה לארץ דרך יעד ביניים.

יום 15

נחיתה בארץ

ננחת בתל אביב בשעות הבוקר.

  • טיול מקיף לפיליפינים, הכולל גם את האי המרכזי לוזון, האי בוהול וגבהות השוקולד המפורסמות שלו ושחיות חמדה נוספות כמו לה-מנוק, הפארק האקולוגי לובוק, חופי איילנד הופינג וכן מעבר באי סבו.
  • סיור במרכבות הרתומות לסוסים בעיירה הקולוניאלית בסגנון ספרדי וויגאן, שהשתמרה להפליא והוכרזה כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו.
  • ביקור באזור הקפה בקרבת הר הגעש טאאל.
  • מופע פולקלור מקומי בבנאווי.

רוצים לקבל עדכון כשיהיה תאריך?


תאריכי יציאה ומחירים

כרגע אין תאריכי יציאה קרובים לטיול

נשמח לשלוח לכם הודעה כשיקבעו התאריכים ולעניין אתכם בהרשמה.
השאירו לנו את פרטיכם בטופס המצורף וניצור עמכם קשר בהמשך.

רוצים לקבל עדכון כשיהיה תאריך?

שדה חייב להכיל לפחות 2 תווים

שדה חייב להכיל לפחות 2 תווים

כתובת דואר אלקטרוני לא תקינה

טלפון חייב להכיל לפחות 9 ספרות

אנחנו מעוניינים לקבל עדכונים במייל או בSMS על טיולים.אהבתם את הטיול? הרשמו עכשיו אהבתם את הטיול?

מידע נוסף

פטגוניה – המסע לשדה הקרח הדרומי

בכוחות אחרונים העלנו את הקיאק לחוף, והצרות רק מתחילות. אנחנו על רצועת חוף קטנה, בפיורד מוגן מהגלים, […]

אתיופיה – מסע למדבר דנקיל

על שפת לוע הר געש פולט ענני גופרית, הבטתי בזריחה בלב כבד. כבכל בוקר, עת הפציעה השמש […]

המלצות המטיילים שלנו

רוצים לשמוע מה המטיילים שלנו חושבים על הטיולים שלנו? אספנו בשבילכם את כל מכתבי ההמלצה שקיבלנו במקום אחד.

טיול עצמאי לפיליפינים

מסע אל איי הפיליפינים בפאתי האוקיינוס השקט | 15 יום