טיול שייט לגרינלנד והאי באפין, קנדה

טיולי שייט והפלגות

בהדרכת דנדן בולוטין | 16 יום

הדפיסו שלחו שתפו
הצטרפו למסע ייחודי וחלוצי בחוף המערבי הפראי של גרינלנד ובאפין, האי הגדול ביותר בקנדה, בהדרכתו של ותיק  המסעות לקטבים. זהו מסע חדש ומרתק בהדרכתו של דנדן בולוטין, מדריך ותיק ומנוסה במסעות לקטבים. נשוט  בספינה Albatros Ocean ונגלה את גרינלנד המערבית והאי באפין בנונאווט, קנדה. נסייר בערי הבירה ונפגוש את  התושבים החברותיים בעיירות ובכפרים הציוריים. נחקור את הטבע הארקטי המרהיב על קרחוניו והפיורדים שלו.  

נתחיל את המסע בקנגרלוסואק, גרינלנד המערבית. משם נפליג לקאנגאמיוט, התיישבות קטנה ועשירה במסורת  ותרבות. משם נבקר בקרחונים המרהיבים של אוויגהדספיורד, לפני שנמשיך אל נוק, בירת גרינלנד. נחצה את מצר דיוויס  לאיקאלוויט, בירת נונאווט. נפגוש את המקומיים ונחווה את תרבות האינואיט המעניינת. נבקר באיי לואר סאוויג',  מונומנטל וליידי פרנקלין, שם נפגוש את עולם החי הארקטי. נמשיך אל פנגנירטונג, אחת מהקהילות הידועות ביותר של  נונאווט, החיה בליבו של נוף טבעי מרהיב.  

נחזור לגרינלנד. ניסע לעיר השנייה בגודלה, סיסימיוט, ונמשיך צפונה אל מפרץ דיסקו המכוסה בשלג כל השנה. נטייל  בהרים המרשימים של קקרטרסואק, ובפיורד באילוליסאט. נחזור לקנגרלוססואק דרך הכפר סרפנגוויט, שם נלמד על  החיים בהתיישבות גרינלנדית מסורתית. 

רוצים לקבל עוד פרטים על הטיול?


תאריכי יציאה ומחיריםאהבתם את הטיול? הרשמו עכשיו אהבתם את הטיול?

מידע נוסף

טיול לטנזניה – יותר מרק ספארי

בשנים האחרונות עולה קרנה של טנזניה כמדינה המפתחת תיירות איכותית ומיוחדת. הסיבות לכך הן רבות: בעיות בשכנה […]

למה ביפן אוהבים דברים מגעילים?

מיומנה של מורה לאנגלית ביפן אחרי ימים רבים של תהיה בנוגע לשאלה מה גורם ליפנים לאהוב דברים […]

המלצות המטיילים שלנו

רוצים לשמוע מה המטיילים שלנו חושבים על הטיולים שלנו? אספנו בשבילכם את כל מכתבי ההמלצה שקיבלנו במקום אחד.

טיול שייט לגרינלנד והאי באפין, קנדה

טיולי שייט והפלגות

בהדרכת דנדן בולוטין | 16 יום

הדפיסו שלחו שתפו