טיול מאורגן לאוסטרליה

טיולים לאוסטרליה

אוסטרליה המודרנית החלה ממושבות העונשין, אליהן נשלחו אסירים מאנגליה בתנאים קשים. מושבות העונשין הכושלות הפכו בהדרגה למדינה אירופאית שדחקה את מקומם של האבוריג'ינים, תושביו המקוריים של האי.

טיול לאוסטרליה עם אקו טיולי שטח

הטיול לאוסטרליה ינדוד בין הציביליזציה החדשה שהוקמה, למקורות האבוריג'יניים שלה, תרבות בת כ-50 אלף שנה.
נבקר בבית האופרה המפורסם של סידני, ונשוט בנמל. נטייל ברכס ההרים הכחולים, המכיל פארקים לאומיים ועיירות נופש. נרד ברכבת כורים ליער של עמק ג'יימיסון ונטייל שם. נבקר במרכז המורשת האבוריג'ינית ורדה, ובמרכז בעלי החיים האוסטרליים פד'רדייל, שם נוכל לראות קונגרואים, קואלות ועוד. נבקר באי קנגורו ששימר את עולם החי העשיר שלו, לרבות כלבי הים, החיים בשלום לצד התושבים המקומיים. נבקר בשמורת מפרץ הנסון, שם נחפש בינות עצי האקליפטוס את הקואלות היושבות על ענפיהם. בפארק פלינדרס צ'ייס נראה את הקנגרו, הוולבי וחיות נוספות המוצאות מקלט במקום זה.

נבקר בעיירה אליס ספרינגס, שלידה נמצאים מעיינות אליס. נבקר במוזיאון הרופאים המוטסים, המספק שירותים רפואיים לאזורי הספר האוסטרליים, ובבית הספר המשודר המשרת את תלמידי האזור. לפני עידן האינטרנט, רוב השיעורים באזור נלמדו דרך הרדיו. נלך לאורך תהום סטנדלי עם בריכותיו הטבעיות, ונטייל בסימפסונס גאפ. נלך על גבי הצוק של קניון המלכים, שגובהו 150 מטר. נצפה בשקיעה מעל סלע איירס תוך לגימת יין מבעבע אוסטרלי, ונראה את ציורי הקיר האבוריג'יניים שבמקום. בשמורת קקדו נלמד על עולם הטבע העשיר של הביצות ועל תניני הים האוסטרליים. נראה גם את שרידיהם של האבוריג'ינים, לרבות ציורי קיר ובתי מחסה קדומים. נשוט בביצות קקדו, ונלמד איך שבט הביניניג' המקומי חי מהטבע הקשוח.

נטייל בנאת המדבר קתרין, ונשוט בקניון קתרין. נבקר בפארק המפלים ליצ'יפלד, הנמצא ביער המונסון האוסטרלי, ונלמד על שבט הוואגאייט המקומי ואתריו הקדושים בסביבה. נחצה את נהר דיינטרי במעבורת, ונטייל בלגונת המנגרובים. נטייל בנחל הטרופי של קניון מוסמן, נשוט לאיים של שונית המחסום הגדולה, ונטייל בגרין איילנד, שם ניהנה משנרקול ושייט בצוללת הקטנה של האתר. ניסע ברכבת פנורמית להרים המיוערים הסובבים את העיירה קורנדה, דרך יער גשם צפוף ומפלים, ונצא להליכות באזור. נסייר בדרך האוקיינוס הגדולה, אחד מכבישי החוף המרהיבים בעולם, נבקר בשמורות הטבע של הסביבה, ונצפה בתהלוכת הפינגווינים המשעשעת.

טיולים מאורגנים לאסיה והפסיפיק