טיול מאורגן לאינדונזיה

טיולים לאינדונזיה

אינדונזיה מורכבת מ-14,000 איים המפוזרים משני צדי קו המשווה. היא שופעת יערות טרופיים, לגונות כחולות, מפלים, הרי געש וטרסות אורז תלולות. טיול לאינדונזיה חושף את המטייל לא רק לנופים מרהיבים, אלא גם לשילוב מעניין של דתות שונות. אינדונזיה היא המדינה המוסלמית הגדולה ביותר בעולם, שגם נושאת סמלים הינדיים, והיא מקום מושבה של המקדש הבודהיסטי הגדול ביותר בעולם. השילוב המוזר הזה, שנוצר מהגירתם של מתיישבים הודים, סינים וערבים, מביא לכך שאינדונזי אדוק יניח מנחה לריצוי הרוחות הרעות בפתח ביתו, ידליק קטורת, ויתפלל במסגד.

טיול לאינדונזיה עם אקו טיולי שטח

אינדונזיה מתאימה למטיילים שמחפשים טיולים מלאים ביופי ונופי גן עדן, ולא יהססו לטוס עד לקצה העולם לשם כך. הטיולים לאינדונזיה מתחילים בבאלי, שער הכניסה לאינדונזיה. היא ידועה גם כ'ארץ האלים' בזכות נופיה הקסומים. נצא לטיולי טבע באזור מונדוק, כולל אגם טאמבלינגאן והמפלים הסמוכים. נשוט בראפטינג בנהר האיונג, נפגוש כהן מקומי ונלמד ממנו על הדת והמסורת של המקום. נבקר במקדשים שונים ומשונים שלכל אחד אופיו ומיקומו המיוחד, נצפה במופעי פולקלור באלינזיים, ונכיר את הטקסים המקומיים. נבקר בג'קארטה, בירתו התרבותית של האי ג'אווה. שם נחזה במופע בלט המתאר את המיתולוגיה של הרמיאנה, סיפור מוסר שמקורו בהינדואיזם ההודי. נבקר במקדש בורבודור, המקדש הבודהיסטי הגדול בעולם הבנוי בצורת מנדלה ונחשב לאחד מפלאי העולם. טיול לאינדונזיה כולל הגעה לאזורים הכפריים של ג'אווה, שם נצפה במופע לגירוש רוחות רעות הכולל כניסה לטראנס. נצפה בזריחה מעל הר ברומו, נעפיל לפסגתו על גבי סוסים ונציץ לתוך לוע הר הגעש. נבקר באי סולוואסי, שם נראה עיירות דייגים ונופים קרסטיים. נבקר בארץ הטורג'ה, קבוצה אתנית הידועה בטקסי הלוויה הראוותניים שלה, כפריה שבתיהם דמויי סירה, ותפיסתם המעניינת אודות החיים והמוות.

טיולים נוספים לאינדונזיה

למעוניינים להעמיק את היכרותם עם אינדונזיה, אקו מציעה את הטיול המקיף הכולל יותר פנינות טבע ושמורות. כאן נשוט לתוך הג'ונגלים של קלימנטן ונפגוש את קופי האורנג אוטנג. נצא לשנורקלינג ורפטינג, נפליג בים עם דולפינים ונפגוש את לטאות הדרקון המרשימות באיי קומודו. טיול לאינדונזיה – עם אקו טיולי שטח.

טיולים מאורגנים לאסיה והפסיפיק