טיול מאורגן לאלסקה

כאשר חושבים על אלסקה מיד עולה קונוטציה שאלסקה היא מקום רחוק עם הרבה שלג ושניתן לראות בה דובים. כל זה אמת לאמיתה אך יש עוד הרבה דברים שלא יודעים על אלסקה. דבר ראשון, אלסקה היא ארץ פראית עם מקומות רבים שיד אדם לא נגעה בו מעולם. אלסקה פופולרית בעיקר בזכות העובדה שניתן לראות בה דובים רבים הצדים דגי סלמון. כמו כן, ניתן להתרשם מהקרחונים העצומים הגולשים אל פרצים שונים, ניתן לטוס, במטוס קל, מעל לרכס הרים התפרס על טרטוריה גדולה ומרשימה, לטייל בעיר הבירה, שהתפרסמה בזכות העובדה שאין לה גישה יבשתית ועו מגוון אטרקציות בלתי נשכחות. טיול  באלסקה חושף את המטיילים לנופים מרשימים, טבע אותנטי ותרבויות ייחודיות.
17 יום

אין תאריכים כעת

מה רואים בזמן טיול באלסקה

אלסקה היא אחת מ- 50 מדינות ש ארה"ב, היא מנותקת מהרצף היבשתי ונמצאת בצפון הרחוק ביבשת אמריקה. אלסקה היא המדינה הגדולה ביותר בארה"ב וגם הכי פחות צפופה. אחת האטרקציות הידועות ביותר באלסקה הוא הר דנאלי, ההר הגבוה ביותר בצפון אמריקה. אלסקה ידועה בעיקר בשמורות טבע פראיות, קרחוני ענק, תרבויות מרתקות ועולם חי עשיר המעורר את הסקרנות של המטיילים. בשמורות הטבע באלסקה ניתן לראות דובים, כבשי הרים, איילים, נהרות, נחלים ואפילו לעיתים ניתן לראות לוויתנים בים.

טיול באלסקה עם "אקו טיולי שטח"

טיול באלסקה מבטיח פגישה של יופי ופרא המשתלבים בצורה מושלמת. טיול באלסקה עם אקו טיולי שטח מבטיח ביקורים בשמורות טבע מהיפו ביותר, ביקור בעיירות ציוריות, כפרי דייגים, סיורים מרתקים, טיולים בערים תוססות ומפגשים יוצאי דופן.
את הטיול מלווה מדריך ישראלי מקצועי ומנוסה מטעם חברת אקו. אין ספק שטיול באלסקה הוא חוויה של פעם בחיים, כזאת שלא תישכח עוד זמן רב.

טיולים מאורגנים למרכז אמריקה ולצפון אמריקה