טיול להוואי

הוואי, קבוצת איים באוקיינוס השקט, היא המדינה ה-50 של ארצות הברית. גן עדן ירוק זה, המכיל רק מיליון וחצי תושבים, הוא בירת הגלישה העולמית, בזכות גליו הגבוהים. מאפיינים נוספים המושכים תיירים מהעולם הם הרי געש פעילים, נופים טרופיים וחופי טורקיז מרהיבים. הוואי אוכלסה לראשונה על ידי פולינזים, לפני כ-1500 שנה. האירופאי הראשון שביקר שם היה קפטן ג'יימס קוק, במאה ה-18, ומאז, מלחמות שליטה שונות הסתיימו בסיפוחה של הוואי לארצות הברית.
16 יום

אין תאריכים כעת

טיול להוואי עם אקו טילי שטח

בטיול להוואי, נבקר בסמלי התיירות המפורסמים – חופי ווייקיקי, הר הגעש הכבוי דיאמונד הד, בסיס הצי האמריקאי בפרל הארבור וארמון המלוכה הפולינזי לולאן. נבקר בגייזר הימים "Halona Blowhole", ונצפה על האי היפה מנקודת התצפית קאפו פוינט. נסייר בחוף הצפוני של האי, שם נבקר בחוות אננס, ונראה את גלי הענק המפורסמים ב"צינור בנזאי". נסייר במרכז התרבות הפולינזית, שם ניחשף לריקודים, שירים ומוסיקה האופייניים לפולינזיים. נכין מזכרות מעלי קוקוס, נזרוק כידונים, ונסיים בארוחת ערב פולינזית מסורתית.

נבקר בעיירה קילאוואה ומושבת קינון העופות שלצדה. שם נוכל לראות את הנופים היפים ביותר בהוואי – הרים משוננים, חופים מרהיבים וצוקי ים תלולים. נסייר באזורים החקלאיים של הנאליי ופרינסוויל, הידועים בקני הסוכר שלהם.
בחוף הדרומי של האי קוואיי, נבקר במזרקת המים הטבעית Spouting horn, ובחוף בריכת המלח בו הפיקו הפולינזים מלח ממי הים. נטייל בקניון וואימה, שם נראה צוקים ירוקים ועמקים תלולים, ובפארק קוקי, שם נראה את צוקי נפאלי. נצא לטיסה פנורמית בהליקופטרים, משם נראה את מפלי פארק היורה. ניכנס ללוע של הר הגעש הכבוי מאונס וואיילואה, הנחשב למקום הגשום ביותר בעולם. נטייל בחוף הפראי פויפו, עם הצמחייה השופעת בינות לסלעי הבזלת. נשוט בנהר וואיילואה, הנהר הגדול ביותר באי, אל מערת השרכים Fern grotto, ונטייל בשבילי שמורת היינה.

נבקר בעיירת הנופש המפורסמת קונה, אזור יבש ושטוף שמש באי הגדול ביותר של הוואי. נסייר בעיר המקלט העתיקה הונאונאו, המכילה שרידי מקדשים ואתרי מורשת פולינזיים. נבקר בחלקו הטרופי של האי, במפלי אקקה. נלך בין פלגי מים, עצים גדולים ושרכי ענק. נמשיך לשמורת עצי הלבה, בה סלעי לבה התמצקו לצורה של גזעים. נבקר בפארק הוולקנו, שנוצר מלבה הנפלטת ברציפות מהר הגעש הפעיל קילאוואה. ולבסוף, נכיר גם את האי מאווי, דרך טיולים בשמורת הליקאלה ו'עמק הענן השמיימי' הירוק שלאורכו זורם נהר עצום.

טיולים מאורגנים למרכז אמריקה ולצפון אמריקה