טיול מאורגן לטאיוואן

טיולים לטאיוואן

טאיוואן, אי ירוק ממזרח לחופי סין, מהווה יעד מושלם לכל מי שאוהב טבע ומתעניין בתרבויות המזרח. טיול בטאיוואן משלב באופן מושלם בין קדמה למסורת, בין עבר להווה, עם המבט קדימה, אל העתיד. בערים הגדולות המודרניוּת משתלבת בנוחות עם מסורת עתיקת יומין, ובמרחק קצרצר מגורדי השחקים והכבישים הטובים מגיעים לכפרים קטנים ופוגשים שבטים אבוריג'ינים שמשמרים תרבויות ייחודיות ממש כמו אבות אבותיהם. במהלך הטיול נחשפים לנופים נפלאים של רכסי הרים, ערוצים דרמטיים, אגמים ונהרות, חופים וצמחייה טרופית שופעת, וכן לסממנים מסורתיים כמו מקדשים, פסטיבלים וחגיגות צבעוניות. ואיך אפשר בלי אוכל? המטבח הטאיוואני נחשב לאחד הטובים בדרום-מזרח אסיה והוא מספק חוויות קולינריות מגוונות ומוצלחות מאוד - בשווקי הלילה שבהם מטגנים, מאדים, צולים ומקפיצים מאכלי רחוב נהדרים לצד משקאות מקומיים כמו באבל טי ושייבד אייס, בבתי אוכל מקומיים ובמסעדות שף נחשבות. מה פלא, אם כן, שבמהלך הטיול תגלו יותר מפעם אחת שהגעתם לאחד מיעדי הטיול המרתקים במזרח.
12 יום

אין תאריכים כעת

למי מתאים טיול בטאיוואן?

טיול בטאיוואן מתאים למי שכבר טייל במזרח ורוצה להכיר יעד חדש, מרתק ויפהפה, וגם למי שתמיד חלם לטייל באזור, אבל חשש מהפערים בשפה ובתפיסת העולם. טאיוואן מספקת בשפע את התרבות והמסורות יחד עם תשתיות נוחות, סביבה נקייה ובטוחה, מלונות איכותיים ואפילו שלטים שבהם לצד הסינית יש גם הסברים באנגלית.

טיול בטאיוואן עם "אקו טיולי שטח"

טיול בטאיוואן עם אקו טיול שטח נערך בקבוצות קטנות ואיכותיות עם מדריכים מקצועיים המומחים לטאיוואן ומכירים את היעד על בוריו. הטיול כולל, בין השאר, סיור בהר הגעש יאנג מינג, ביקור באי הצב – אי וולקני מרהיב מול חופיה המזרחיים של טאיוואן ובאי הדייגים צ'יג'ין, סיור בשלל שווקים מקומיים מיוחדים: שוק האיכרים בטאיפיי, שוק הפרחים, שוק הדגים וסיור טעימות בשוק הלילה חואה שי. ואם כבר הזכרנו טעימות וקולינריה, הביקור אינו שלם בלי התנסות בארוחות מקומיות ובמסעדות שף, כולל במסעדה המעוטרת בכוכב מישלן.

גולת הכותרת, בעיני רבים, היא שמורת טארוקו, השמורה היפה בטאיוואן, שם מטיילים לאורך ערוץ דרמטי, שחבוק משני עבריו בקירות שיש עצומים. להעצמת חווית הטיול במקום הקסום הזה, לנים במלון בלב השמורה, כשהצמחייה הטרופית והמצוקים האדירים מקיפים אתכם מכל עבר. עוד בטיול: חגיגות השנה האזרחית החדשה בנוסח טאיוואן, השתתפות בפסטיבל הפנסים המסורתי של פינגשי ובמוקד פסטיבל הפנסים בעיר ג'יאיי, ביקור בטאינאן, העיר החשובה ביותר באי, המהווה מרכז דת, תרבות, כלכלה והיסטוריה של טאיוואן ובשמורה אבוריג'ינית של בני הרוקאי.

* הכתוב כאן מותנה במסלול הטיול ובעונה בשנה.

טיולים מאורגנים לאסיה והפסיפיק