טיול לטנזניה

טנזניה נמצאת במזרח אפריקה ונושקת לאוקיינוס ההודי, מספקת למטיילים מגוון אדיר של חוויות מסוגים שונים, החל במפגשים עם בעלי חיים, דרך היכרות עם אורח החיים של שבטים מסורתיים ועד לטבע פראי ולא מקולקל. יש בה אגמים רבים, מישורי סוואנות, עמקים ומכתשים, אזורים צחיחים ויערות סבוכים וגם את הפסגה הגבוהה ביותר באפריקה, הר הקילימנג'רו. בין השמורות המפורסמות של טנזניה ניתן למנות את שמורת הסרנגטי, מכתש הנגורונגורו, פארק ארושה ועוד. בשמורות אפשר לראות כמויות גדולות של בעלי חיים – אריות, פילים, נמרים, קרנפים, ברדלסים, זברות, גנו, ג'ירפות, היפופוטמים, צבועים, יענים, נשרים ועופות דורסים נוספים, והרשימה ממשיכה עוד ועוד. אבל טנזניה מציעה יותר מטבע מופלא, אינספור בעלי חיים ונופים קסומים, היא גם ערש האנושות, המקום שבו האדם הקדמון עשה את צעדיו הראשונים בגב זקוף.
10 ימים

מועדי יציאה: 08.10.19

11 יום

מועדי יציאה: 06.04.20

טיול לטנזניה האחרת

טיולי תרבות וטבע

טבע פראי בשמורות המיוחדות של דרום טנזניה וביקור בשמורת גומבה בעקבות ג'יין גודול והשימפנזים בהדרכת רונן רז

טיול לטנזניה בנוף אפריקאי בראשיתי, היוצא אל שמורות הטבע הפחות מוכרות של דרום טנזניה עד לגדות אגם […]

13 יום

אין תאריכים כעת

טיול עצמאי לטנזניה וזנזיבר

אקו עצמאי בשטח

ספארי במיטב שמורות הטבע של טנזניה בעונת ההמלטות והמשך לנופש באי זנזיבר

טיול בן 10 ימים שתחילתו ספארי במרחבי הסוואנות הגדולות של אפריקה והמשכו בנופש באי התבלינים – טיול […]

10 ימים

אין תאריכים כעת

10 ימים

אין תאריכים כעת

למי מתאים טיול בטנזניה?

טיול בטנזניה מתאים לכל סוגי המטיילים: משפחות המחפשות טיול בר מצווה חוויתי במיוחד וגם   משפחות עם ילדים בוגרים יותר שיעריכו את הנוף ואת המפגשים האנושיים המרתקים, צעירים שוחרי הרפתקאות, מבוגרים שרוצים לטייל בנוחות ויחד עם זאת לשהות בקרבה גדולה לטבע ולבעלי החיים. גם מי שכבר טייל בטנזניה בעבר ורוצה להכיר צדדים חדשים שלה, ישמח לגלות טיולים מיוחדים, מחוץ למסלול המוכר. כל אחד יכול לבחור את האופציה המתאימה לו ביותר, בין אם זה טיול משפחות בטיסה ישירה וביקור בשמורות מרכזיות שאינן מצריכות נסיעות ארוכות, טיול עומק בדגש על נושאים זואולוגיים ותרבותיים, טיול ליערות השימפנזים בדרום המדינה בעקבות החוקרת הנודעת ג’יין גודול, טיול בקרבה מקסימלית לטבע עם לינה באוהלים בתוך השמורות ועוד.

טיולים עם “אקו טיולי שטח”

בטנזניה נערכים בקבוצות קטנות ומלווים במדריכים בעלי ידע רב וניסיון רב שנים. הם כוללים לינה בלודג’ים מצוינים במיקומים יפים במיוחד ונסיעה ברכבי שטח ארוכים ומרווחים בעלי גג נפתח, המיוחד לטיולי ספארי. בכל רכב ספארי יש ערכת מכשירי קשר איכותיים לקשר רציף בין הרכבים, המטיילים והמדריך. המשתתפים בטיולי הספארי של אקו בטנזניה מקבלים מפת טנזניה עם מגדיר בעלי חיים בשמורות ומשקפת ספארי מתנה לכל זוג עד שלושה מטיילים.