טיול ליוון

יוון, הוותיקה במדינות המתוירות, המלאה בתיירים, נופשים, צוללנים וחובבי בטן גב, לעולם לא תפסיק להוציא מאמתחתה עוד ועוד הפתעות. על טרק להרי הפינדוס שמעתם? בהרי הפינדוס נטייל בין צוקים תלולים, פלגי מים זכים, יערות ירוקי עד וטבע עוצר נשימה. נעבור בכפרים מסורתיים של בתי אבן המשולבים בסלעי ההרים, ונבקר בכנסיות וקפלות המשרות את האווירה עתיקת היומין שכה מאפיינת את יוון ההררית.

טיול ליוון ההררית

טיולי תרבות וטבע

מסלוניקי לאתונה בשילוב טבע, ערים עתיקות, מיתולוגיה לצד צלילי הבוזוקי והאוזו

טיול ליוון ההררית, בין ת’סלוניקי ואתונה, הוא טיול המלהיב את כל החושים: את חוש הראייה עם הנופים […]

10 ימים

מועדי יציאה: 11.10.19

שייט בים האדריאטי בהדרכת איציק בשור

טיולי תרבות וטבע

קרואטיה – יוון – מונטנגרו – אלבניה, שמונה ימי שייט משולבים בסיורים מרתקים

טיול שייט מרתק בו נגלה את אוצרות ימי הביניים של דוברובניק ואת האי קורצ’ולה (Korçula) שבקרואטיה; נתרשם […]

8 ימים

אין תאריכים כעת

אטרקציות מרכזיות בזמן הטיול ביוון

ניחשף לחוויות הקולינריות של יוון עם שלל יינות, מאכלי חלב וטברנות תוססות. גם לערי יוון יש מה להציע- אותם ערים עמדו במרכז הציביליזציה היוונית העתיקה, עם המיתולוגיה המרתקת שלה, פריצת הדרך האומנותית והארכיאולוגית שהתפשטה מכאן לשאר העולם, ועולם התרבות העשיר, המרשים והמלא תפיסות ומנהגים שונים ומשונים, המשפיעים על כולנו עד היום. אלה מוצאים את ביטויים בעיר הרומית של סלוניקי, בפלה, ווריה וורגינה המוקדוניים, באקרופוליס של אתונה, ובמוזיאונים השונים האוצרים את ההיסטוריה של המקום.
נכיר גם את התרבות הנוצרית של יוון, דרך המנזרים התלויים של מטאורה ומנזר אוסיוס לוקאס עם פסיפסיו המוזהבים. ניחשף לתולדותיה של הקהילה היהודית הוותיקה שבעבר שגשגה ביוון, דרך ביקור ברובע היהודי של יואנינה ובאתרים יהודיים אחרים.
וכמובן, איך לא, האיים- איי יוון, שהם רבים ומגוונים, ומהווים טיול בפני עצמם- חצי האי פולופנסוס, תעלת קורינתוס המפורסמת, ושייט לאי זקינתוס עם מערותיו הכחולות.
עם שפע של פינות חמד, לא פלא שמדינה עתיקה זו משכה מבקרים רבים לאורך הדורות.