טיול מאורגן ליוון

טיולים ליוון

יוון, הוותיקה במדינות המתוירות, המלאה בתיירים, נופשים, צוללנים וחובבי בטן גב, לעולם לא תפסיק להוציא מאמתחתה עוד ועוד הפתעות. מחפשים טיול ליוון? על טרק להרי הפינדוס שמעתם? בהרי הפינדוס נטייל בין צוקים תלולים, פלגי מים זכים, יערות ירוקי עד וטבע עוצר נשימה. טיול ליוון יחשוף בפניכם כפרים מסורתיים של בתי אבן המשולבים בסלעי ההרים, ונבקר בכנסיות וקפלות המשרות את האווירה עתיקת היומין שכה מאפיינת את יוון ההררית.

טיול ליוון ההררית

טיולי תרבות וטבע

אתונה וסלוניקי בשילוב טבע, ערים עתיקות, מיתולוגיה לצד צלילי הבוזוקי והאוזו

טיול ליוון ההררית, בין ת'סלוניקי ואתונה, הוא טיול המשלב נופים מדהימים והלא מוכרים של צפון מערב יוון […]

10 ימים

מועדי יציאה: 14.10.24

טיול ליוון – אטרקציות מרכזיות

טיול ליוון יגלה לכם עולם של חוויות קולינריות עם שלל יינות, מאכלי חלב וטברנות תוססות. גם לערי יוון יש מה להציע- אותם ערים עמדו במרכז הציביליזציה היוונית העתיקה, עם המיתולוגיה המרתקת שלה, פריצת הדרך האומנותית והארכיאולוגית שהתפשטה מכאן לשאר העולם, ועולם התרבות העשיר, המרשים והמלא תפיסות ומנהגים שונים ומשונים, המשפיעים על כולנו עד היום. אלה מוצאים את ביטויים בעיר הרומית של סלוניקי, בפלה, ווריה וורגינה המוקדוניים, באקרופוליס של אתונה, ובמוזיאונים השונים האוצרים את ההיסטוריה של המקום.

נכיר גם את התרבות הנוצרית של יוון, דרך המנזרים התלויים של מטאורה ומנזר אוסיוס לוקאס עם פסיפסיו המוזהבים. ניחשף לתולדותיה של הקהילה היהודית הוותיקה שבעבר שגשגה ביוון, דרך ביקור ברובע היהודי של יואנינה ובאתרים יהודיים אחרים.

וכמובן,  אין טיול ליוון שלא עובר באיים של יוון. איי יוון, שהם רבים ומגוונים, ומהווים טיול בפני עצמם- חצי האי פולופנסוס, תעלת קורינתוס המפורסמת, ושייט לאי זקינתוס עם מערותיו הכחולות.

עם שפע של פינות חמד, לא פלא שמדינה עתיקה זו משכה מבקרים רבים לאורך הדורות. טיול ליוון – עם אקו טיולי שטח.

טיולים מאורגנים לאירופה והמזרח התיכון