טיול לנמיביה

נמיביה, המדינה האפריקאית השוכנת לחופי האוקיינוס האטלנטי, פותחת בפני המטייל מרחבים ריקים ופראיים, מדבריות יבשים עם דיונות חול כבירות, נופי ירח טרשיים, נהרות ומפלים גועשים, ועולם חי עשיר. האוכלוסייה הקטנה של מדינה זו, המונה כ-2 מיליון איש, כוללת שבטים שונים, שמנהגיהם, שפותיהם ולבושם המעניין מוסיפים צבע וחיות למדבר. השבטים הללו הם הבושמנים, הנאמה, האובמבו, ההררו, הקבנגו וההימבה.

טיול לנמיביה עם אקו טיולי שטח

הטיול לנמיביה מתאים לאוהבי הטבע והספארי, לצלמים, למשפחות, לסקרנים ולהרפתקנים, לצעירים ולמבוגרים.  זהו טיול מלא בנופים וטבע, בו נבקר בשמורת נמיב- נאוקלופט, מדבר חול עצום שדיונותיו נמנות עם הדיונות הגבוהות והיפות בעולם. נמשיך לסוסוסוולי ודדווליי, שם נראה את הדיונות הקסומות מחליפות גוונים במהלך היום תוך כדי סיורים ברכב וברגל. נעבור בקניון קוויסב, ונבקר בנווה המדבר הציורי סווקופמונד, הנמצא לחופי האוקיינוס האטלנטי. נבקר בוולביס, מפרץ הלווייתנים, הידוע במימיו העמוקים. שם נשוט בקטמרן ונפגוש בעלי חיים רבים, ביניהם שקנאים, שחפים, קורמורנים, דובי ים ואולי אף דולפינים. נחזה בצמחי הוולווצ'יה מירביליס המדבריים, צמח ייחודי הגדל אך ורק במדבר נמיב ושאורח חייו הוא מהארוכים בעולם, כ-2000 שנה ואף יותר. בקרבת מקום נוכל לראות את נופי הירח המאפיינים את האזור. בשמורת אטושה נראה את מלֵחת אטושה, ובשוליה בורות מים, שם בעלי חיים רבים באים להרוות את צמאונם, כולל פילים, אריות, קרנפים, ברדלסים ומאות מיני ציפורים. נחזה בתופעת הטבע המעניינת של מכתש הובאס, שנוצר מפגיעת מטאוריט ענק במדבר הקלהארי.

מפגש מרתק עם השבטים בנמיביה

נוסף לנופים הדרמטיים, ניחשף לתרבות הציידים-לקטים העתיקה של המקום, ושרידיה כיום. נבקר בטווייפלפונטיין, המכיל מגוון ענק של חריטות וציורי סלע. בקאוקלנד נפגוש ברועים מסורתיים בני שבט ההימבה, המשמרים את אורח חייהם המסורתי כרועים-נוודים, ונלמד על אורח החיים המיוחד של השבט. וכמובן, איך לא- נכיר את הבושמנים העדינים, אנשים קטני קומה וקמוטי עור, אלופי ההישרדות המדברית, החיים בהרמוניה עם הטבע ומבקשים סליחה מכל חיה שנאלצו לקפד את חייה. נבקר במחנה אנשי השבט ונצא לסיור הישרדות עימם.
באקו, תוכלו לטייל בנמיביה לבדה ולהתעמק בה, או לשלב את הטיול עם ביקור בבוצוואנה השכנה ובמפלי ויקטוריה.

טיולים מאורגנים לאפריקה