טיול מאורגן לפורטוגל

טיולים לפורטוגל

פורטוגל היא ארץ של הרפתקאות, תרבות, היסטוריה, חופים נפלאים ומטבח טעים. טיולינו לפורטוגל עוברים בשלבים ההיסטוריים השונים שלה- בפורטוגל הקתולית שלאחר הרקונקיסטה, בתור הזהב של היהודים וביהדות האנוסה שאחריו, וכן בעת החדשה ותקופת התגליות. בעברה, פורטוגל היתה מעצמה ימית שממנה יצאו מגלי הארצות למושבותיהם העתידיות, באפריקה, במזרח הרחוק, וכמובן בדרום אמריקה. הם אלה שהביאו רעיונות ותרבויות חדשים לליסבון.

טיול מאורגן לפורטוגל עם אקו טיולי שטח

נסייר בסנטיאגו דה קומפוסטלה, מקום העלייה לרגל של צליינים מרחבי העולם, ונבקר בקתדרלה המפורסמת שנבנתה במאה ה-11. נשוט בין מפרצוני ריאס באחאס. נבקר בולנסיה דו מיניו, עיירה עתיקה המוקפת בחומה, שבמבט על, צורתה מזכירה כוכב מרופד בדשא. נסייר בבראגה, מקום מושבה של בית המלוכה הפורטוגזי, ובכנסייה המפורסמת בום ג'סוס. נסייר בפורטו שעל נהר הדאורו. נטעם את יין הפורט המפורסם, ונבקר בארמון בולסה, שם התנהל המסחר של פורטו במאה ה-19. נבקר במחוזות האנוסים, טרנקוזו ובלמונטה. נטייל ביער בוסאקו, הנמצא ברכס ההרים הגבוה ביותר בפורטוגל- סיירה דה אשטרלה. נסייר בעיר האקדמית קוימברה. נבקר במנזר הגותי המרשים של בטאליה. נטייל בין סמטאות העיירה הקסומה והעתיקה סינטרה, וניסע לנקודה המערבית ביותר של אירופה- קאבו דה רוקה. נסייר בליסבון, שם נעלה לתצפית מרהיבה ממצודת סאו ג'ורג' ונבקר ברובע העתיק אלפאמה ובבלם.

טיול באי מדירה עם אקו טיולי שטח

עם אקו, תוכלו לבחור בטיול מאורגן גם לאי הפורטוגלי מדירה, המרתק לא פחות. מדירה ממוקמת מול חופי מרוקו, ונופיה הם הרים פראיים, עמקים, סלעי ענק היורדים לים, מפרצים קסומים, גנים מטופחים וגפנים. נסתובב בסמטאות פונשל, עיר הבירה של מדירה. נבקר בעיירה מונטה ובכנסיית גבירתנו של מונטה. נתנסה במזחלות עץ, שבעבר היו כלי התחבורה העיקרי באי. נטייל בכפר הציורי קמרה דה לובוס, ונבקר במערות של הכפר סאן ויסנטה, שנוצרו מפעילות געשית לפני מאות שנים. נגיע לפסגה הגבוהה ביותר במדירה, פיקו דה אוריירו, ונצפה אל חופיו, עמקיו ומפרציו של האי. עם אקו, תוכלו לבקר במדירה בזמן הקרנבל הססגוני, הכולל תהלוכות, מוסיקה ותלבושות צבעוניות, עם להקות סמבה, שריד להשפעה מעבר לים. מיטיבי הלכת יוכלו לגלות את מדירה בדרך מקורית- בטרק העובר במצוקים שבמזרח האי, בשמורת קאמאדס עם המפלים המרהיבים והלוואדות, בפסגות הגבוהות ביותר באי, וביער ראבאסל.

טיולים מאורגנים לאירופה והמזרח התיכון