טיול מאורגן לקמצ'טקה

טיולים לקמצ'טקה

האי קמצ'טקה נמצא במזרח הרחוק של הפדרציה הרוסית. הוא מהווה קטע מ"טבעת האש" המקיפה את שולי האוקיינוס. זהו אזור געשי פעיל מאוד עם למעלה מ-100 הרי געש, ש-29 מהם עדיין פעילים, ויותר ממאה גייזרים, מעיינות חמים ובריכות בוץ מבעבעות. זהו טבע בראשיתי במיטבו, בו ניתן לצפות בדובים הצדים דגי סלמון במפלים, עופות ימיים הדורסים דגים באגמים ובפלגים הצלולים, עדרי איילים במישורים ויונקים ימיים המתפרקדים בחופי האוקיינוס. התושבים המקוריים הם שבטים נוודיים, שחלקם חצה את הדרך לאלסקה, ולימים נודע בתור ה'אסקימואים'. כפריהם עדיין קיימים היום, לצד ישובים וערים סלאביים. זהו אי להרפתקנים ואוהבי טיולים, שאינם מפחדים מלינת שטח ומקומות נידחים. מיקומו של האי בלב ים, בקצה המזרחי של סיביר, הוא כמובן אתגר תחבורתי, שניתן להתגבר עליו רק בהליקופטרים, שיט בסירות, לינה בקמפינג והליכות רגליות, הכלולים בטיול של אקו לקמצ'טקה ומוסיפים לחוויה המיוחדת.
17 יום

אין תאריכים כעת

קבוצה בינלאומית – היציאה מובטחת

טיול לקמצ'טקה עם אקו טיולי שטח

בטיול לקמצ'טקה נחצה את יער הטייגה הענק המשתרע על שטחים נרחבים מרוסיה. נטפס אל המדרונות הדרומיים של הר הגעש פלוסקי טולבאצ'יק, המכוסה בלבה עקב ההתפרצות האחרונה ב-2012. נערוך סיורים על משטחי הלבה האימתניים, וגם באזור "היער המת" ומערות הלבה התת קרקעיות. נטפס על קונוסים של הרי געש. נבקר באסו, הישוב של בני האיבן, המתפרנסים ממסחר בפרוות של החיות שצדו, ומגידול אילי הצפון. נטוס לתוך הלוע של הר הגעש קסודץ'. נפליג בסירות מנוע על אגם קוריל, ביתם של דגי הסלמון והדובים הצדים אותם. נתרחץ במעיין החם של חודוטקה היוצר אגם גדול וחם. נבקר בעמק הגייזרים ולוע אוזון. נשוט בסירה במפרץ אבצ'ה ונבקר באי סטאריצ'קוב, שם נצפה בציפורי ים וביונקים שונים, ונראה את אזור פטרופאבלובסק במבט מהים. על הסירה ניהנה מארוחת דגים טרייה.

טרק מיוחד לקמצ'טקה עם אקו טיולי שטח

מטיילים בכושר טוב יוכלו ליהנות מטרק בקמצ'טקה המיוחד לאקו. הטרק כולל את הר מוטנובסקי – שם נלך לאורכו של קניון צר אל לוע הר געש פעיל, נצפה בבורות פעילים הפולטים אדי גופרית צהובים, ונעלה אל אגם חומצי המוקף בקרחונים. נלך להר גורלי, נטפס על פסגת הר אבצ'ה, ניסע לפראטונקה, חבל המעיינות החמים, ולבסוף- ניהנה מאירוח בחווה הכפרית של האיכר סאשה, עם אלכוהול בבישול מקומי, ארוחה אורגנית ומוסיקה רוסית.

טיולים מאורגנים לאסיה והפסיפיק