המלצות על טיול לאקוודור וגלפגוס

לא נגענו, אתם אמרתם

 
המלצה על צוות אקו / מאת
הי עינת מה שלומך?

אנחנו בעיצומו של הטיול - על דנדן המדריך אכתוב לך אחרי הטיול כי הוא מיוחד במינו וצריך מייל נפרד כדי להודות.

אנחנו רוצות להודות על הטיפול של החברה בצרה הפוליטית שנקלענו אליה. הפגנות על העלאת מחירי הדלק שהתפתחו למהומות אינדיאנים וחסימת כבישים אלימה. מכבישים נידחים וקטנים ועד הפאן אמריקאנה, הכביש החוצה את היבשת לאורכה, הכל חסום עם הבערת צמיגים ואינדיאנים בעלי חניתות שמפנצ’רים את גלגלי המתקרבים למחסום.

החברה לא חסכה מאמץ וכסף כדי להתאים את הטיול למצב ולהחזיר אותו ככל האפשר לתכנית היעודה, תשלום כפול לבתי מלון לפי המקום אליו הצלחנו להגיע, ג’יפים וגם אוטובוס בו זמנים לפי הרכבים שהצליחו לעבור את המחסומים. ולבסוף אתמול לאחר שלושה לילות תקועים אבל במלון מקסים חולצנו במסוקים לקיטו. כל הזמן הזה דנדן ניתב את הקבוצה בסבלנות מומחיות ונועם, עשה מאמצים רבים עם המקומיים בשפתם - אבל על זה כאמור בנפרד.

אתם מוציאים טיולים בהם נדרש ידע מקצועי רב ובאזורים לא יציבים - העובדה שאתם מוכנים ללכת כל כך רחוק למען המטיילים שלכם נוסכת בנו הרבה ביטחון ושמחה בבחירה שעשינו. הגענו בגלל המדריך ואנו נוכחים שהחברה מצדיקה את הבחירה.

תודה

גילמור ואביב
המלצה על המדריך דנדן בולוטין / מאת תמר ועמיקם ארקין

דןדן, שיהיה בריא, נתן את כל כולו להצלחת הטיול, אם זה הידע שלו, כשלא יכולנו לעלות לגבהי הר הגעש, הציע אלטרנטיבה מוצלחת, מדריך משכמו ומעלה.

המלצה על המדריך דנדן בולוטין / מאת עירית ואסא אלבג

הדרכה מצויינת! הסברים מעניינים, מותאמים ומתובלים בסיפורים מרתקים. הן במקומות שהגענו אליהם, הן במהלך הנסיעות והן בערבים בהרצאות במלון. תמיד במינון הנכון ובזמן הנכון. שולט בשטח, נותן הרגשה שמכיר את השטח ככף ידו. כל יום היה בנוי מצויין ובתיאום מלא. סבלני, נעים ונותן מענה מלא לכל בקשה. מסביר יום קודם בצורה מפורטת על היום שאחרי ועונה על כל שאלה. בשטח יודע לזהות הזדמנויות לגילויים חדשים, מתלהב בעצמו וסוחף אחריו את הקבוצה.

המלצה על המדריך דנדן בולוטין / מאת יעל ויואח צורי

בעל ידע רב. סובלני לכל גחמה.

המלצה על המדריך דנדן בולוטין / מאת לייה לב

מקסים, מרגש, מתחשב, מצחיק, עם ידעה אין סופי.

המלצה על המדריך דנדן בולוטין / מאת יעל ומיכה אשר
המלצה על המדריך דנדן בולוטין / מאת גילה קלקשטיין
מצוין, חביב, ידען. בעל חוש הומור. מדבר בגובה העיניים. רואים שהוא בן בית במקומות אלו.
המלצה על המדריך דנדן בולוטין / מאת אריה בירנשטיין
מושלם - המדריך הטוב ביותר שהיה לי בטיולים מאורגנים.
המלצה על המדריך דנדן בולוטין / מאת תחי קאופמן
שלום לחברת "אקו",
חזרתי הבוקר בני ואנוכי מטיול לאקוודור ואיי גלאפאגוס בהדרכתו של דנדן בולוטין. טיילתי כבר בהרבה מקומות בעולם מארצות הברית דרך אסיה ועד לאפריקה בספארי, אבל חוויה כמו שחווינו ב- 19 יום האחרונים באקוודור, האמזונס ולקינוח איי גלאפאגוס אין לה אח ורע.
הטיול הטוב בחיי, מעבר לנופים המדהימים, שפע המראות והטעמים הבלתי נגמר, הייתה תחושה של אבא גדול ששומר עלינו בטיול ומסביר לנו ומלמד אותנו כל הזמן ובצורה סבלנית, לא משנה אם השואל היה בן 70 ומעלה או בן 13 (כמו בני, שהיה הצעיר בחבורה שטיילה) לדן דן הייתה כל הסבלנות בעולם להסביר ולענות. לא משנה אם היום היה ארוך ומעייף, דנדן לא ויתר על הרצאות בערב והעברת החומר לאוזניים שצמאות להקשיב.
אין על דנדן , שימרו עליו הוא נכס.
אני בטוח שאצא לעוד טיולים בהדרכתו ובינהם הטיול לקוטב הדרומי. (כבר היום מתחיל באיסוף הכסף....)
תמסרו לדנדן בשמי תודה רבה מרועי בן ה- 13 וצחי אביו שנהנו מכל שניה.
תודה שוב לחברת "אקו" ולדנדן.
המלצה על המדריך דנדן בולוטין / מאת נעמי שימר
הי!
חזרתי לפני שבוע מאקוודור והגאלאפגוס, בהדרכתו של דנדן בולוטין. אני רוצה להודות על טיול נפלא שמזמן לא חוויתי. המדריך היה מעולה, ידע, גישה לאנשי הקבוצה, סבלנות עד אין קץ, ובכלל אדם נפלא, זה היה תענוג אמיתי. זה היה טיול כזה שרק יכולתי לחלום, מסלול מעניין ומגוון, המון חוויות, וטבע במלוא הדרו.