המלצות על טיול להודו כולל שני פסטיבלים – יריד הגמלים בפושקר וה-“דוו דיוואולי”

לא נגענו, אתם אמרתם

 
המלצה על המדריך ד”ר גלעד (גילי) חסקין / מאת אסתר רוזנטל

אין ספק שהמסע היה נראה אחרת לגמרי ללא גילי. הוא היה הכי טוב שאפשר. הידע הרב, הסיפורים, הניסיון והדרך הייחודית שלו לתאר ולהסביר גרמו לשבועיים האלה להיות חוויה יוצאת דופן. נהנינו מאד מאד ואין לנו ספק שנרצה לחזור ולטייל איתו.

המלצה על המדריך דנה מרזל / מאת גבי רונן
מדריכת הטיול הייתה ברמה שאין מילים בתיאור מעלותיה. הידע, האירגון והדאגה לקבוצה, הגישה הנעימה לחברי הקבוצה, תמיד בחיוך ולא ניכרו בה מתח שמו הסתם יש בהדרכת קבוצות. היא גרמה לי לאהוב את דרום הודו על ההיסטוריה התרבות ואנשיה.
המלצה על המדריך דנה מרזל / מאת מתי שחם
הכי טובה שיש. מדריכה אולטימטיבית :מקצועית,בעלת ידע נרחב מאד,כושר ארגון מעולה, איכפתיות ורגישות לצרכים ולרצונות של המטיילים, מדריכה כזו עושה חשק לנסוע שוב איתה.
המלצה על המדריך דנה מרזל / מאת חני ורמי גוטרמן
דנה מרזל נהדרת! מרגישים את אהבתה לאיזור והידע הרב שלה. אשה נעימה וחברותית. מעולה ביחסי אנוש. נותנת את ההרגשה שהיא תמיד איתנו, קשובה לצרכים ולשגעונות של כל מטייל. נכס אדיר לחברה.
המלצה על המדריך דנה מרזל / מאת אבי אבולעפיה
דנה מרזל מדריכה מקסימה ומעולה. מבחינה מנהלית - דאגה לכל אחד ואחת. וידאה שכולם קיבלו חדרים, שהמזוודות יגיעו לחדרים. בדקה שכל המזוודות יועמסו על המכוניות. פתרה כל עניין מנהלי/טכני. הדרכה - מעולה. ידענית גדולה. יודעת הרבה מאוד. השכילה להסביר בנחת ובסבלנות רבה באוטובוס - רקע כללי על הינדואיזם, בודהיזם וכל הטקסים שראינו. בכל מקום בו עצרנו הסבירה ללא לאות ובסבלנות על הטקסים והפולחנים. חיפשה מקומות ובתים שנוכל להיכנס אליהם כדי שנוכל לפגוש מקומיים. כאשר האוטובוס לא יכול היה להתקדם בגלל תהלוכה או טקס היא לא התעצלה והורידה אותנו מהאוטובוס כדי שנלך ונשתלב בתהלוכה, וזאת תוך כדי הסברים על מה שאנו רואים. הסבירה רבות בנושא צמחים ועצים כאשר שוטטנו ברגל ביערות. נתנה יחס אישי לכל מטייל וכל זאת בסבלנות ועם חיוך. הרעיון של ערכות שמיעה היה מעולה. תודה רבה לדנה על טיול מאלף ומלמד.