אבנר סופר

מדריך

מדריך טיולים אבנר סופר

קצת על אבנר סופר

איש רשות שמורות הטבע ותושב הגליל. מגלה חיבה יתרה למסעות רגליים, וללינות שטח בחיק הטבע. מדריך ותיק לארצות מזרח אפריקה, לאגן הים התיכון למרכז אסיה.

 

אפריקה, שם הכל התחיל ואנחנו ממשיכים להנות ממנעמיה

הטיולים הבאים בהדרכתו/תה

המלצות

המלצה על הטיול לטנזניה וזנזיבר ועל המדריך אבנר סופר / מאת
מסלול הטיול:
המסלול בטנזניה היה מעולה. המעבר בין השמורות השונות היה במידה הנכונה, וניצלנו עד תום כל יום (מצאת החמה ועד השקיעה). גם המפגשים עם המקומיים היווה תוספת מרתקת לחיים בטנזניה וזנזיבר. לגבי זנזיבר, אני מודה שפחות התחברתי לסיורים בחוות התבלינים ובשווקים, אבל יכולה להבין מדוע לוקחים אותנו, התיירים, לשם.
מוצלח מאוד מגוון ומעניין
המסלול תוכנן נכון. הייתי מוסיפה עוד שלושה ימים בטנזניה
מעולה

תנאי הטיול:
התנאים היו מעולים, מהנהגים והג'יפים ועד מקומות הלינה, בין הלודג'ים המפנקים ובין המאהלים, שהיוו חוויה בפני עצמה שלא אשכח הרבה זמן.
טובים מאוד, חוויתים
כמצופה
בהתאם לצורך ולמגבלות מתאימים

מדריך הטיול:
אבנר היה נחמד מאוד ומלא ידע. הוא חילק את זמנו בין שני הג'יפים, אך בעצם כשהיה בג'יפ השני, אנחנו פחות הרגשנו בנוכחותו ולהפך. סיפוריו בסוף היום היו מרתקים ומלמדים כאחד. הארגון שלו והאחריות שלו כלפינו היו מעל ומעבר גם לפני הטיול וגם בזמן הטיול.
מצוין
עם ידע רב, סבלנות רבה והתייחסות אישית. מקצועי מאוד. בזכותו הטיול הצליח.
מעולה, בעל ידע רב, נעים הליכות ומשתף.

הצוות המקומי:
הנהגים היו מקסימים ואדיבים ומלאי נכונות לעצור ולהסביר ולענות על שאלות, ולעזור. תמיד לעזור. גם צוותי מקומות הלינה היו אדיבים מאוד ושרותיים ביותר.
מצוין
אדיבים
מעולה

תהליך ההכנה לטיול (איכות המידע והשירות):
תהליך ההכנה לטיול היה בסדר גמור וסיפק את כל המידע שנזקקנו לו. ומה שהיה חסר אבנר השלים בכלמצב במענה.
טוב מאוד
כמצופה
טובים

קבוצת טיול לטנזניה וזנזיבר 24.7.2019 בהדרכת אבנר סופר
מהרגע הראשון שנפגשתי עם אבנר הרגשתי שאני בידיים טובות ואחראיות. ובאמת כך הרגשתי. דואג לכולם ובעל מצב רוח וחוש הומור בריא במיוחד. מסוגל להתחבר לכל הגילאים וסוגי האנשים. ההדרכה הייתה מצוינת, מרתקת ומסקרנת – כל פעם רציתי לדעת עוד. אבנר בעל ידע רחב ומגוון. איש מעניין מאד. נהניתי מאד.
עם יכולת מנהיגות, סבלנות, אמפטיה, בעל ידע רב שאת החומר מעביר מתוך אהבה ומתוך הנשמה. סוחף ומאתגר לדעת עוד. השרה אווירה נינוחה, בטוחה, שקטה ומסקרנת מאד.
המלצה על המדריך אבנר סופר / מאת ד"ר יעקב שכטר
דורון שלום רב,
הספארי לטנזניה היה מעולה: קודם כל בזכות אפריקה האנשים והחיות שמביאים אותך לחוויה בראשיתית מדהימה.
אבנר סופר הרשים אותנו כמדריך מעולה, מקצוען בתחומו ובעל אינטליגנציה רגשית גבוהה, מה שהביא לתוצאה מוצלחת במיוחד מבחינת תכנית הספארי בטנזניה. השרות של חברת לאופרד היה מקצועי וטוב והנהגים היו מעולים. גם הנופש בזנזיבר היה ממש ממש מצויין והתאים לנו מאד לנוח אחרי ההרפתקאות בטנזניה. כך שאני ממש מודה לך ששכנעת אותי שלא לבטל את הטיול ועד שחזרנו בתי החלימה לחלוטין.
שנזכה לעוד הרבה טיולים כאלו. בתודה ובברכה.