אניה קוזלובה

מדריך

קצת על אניה קוזלובה

אניה קוזלובה, מדריכה מוסמכת, חברה באיגוד מורי הדרך של רוסיה, מומחית למוסקבה וסביבותיה, ולכל מדינות ברית המועצות לשעבר.
נולדה ברוסיה ובגיל 14 עלתה לישראל – גדלה על ברכי שתי התרבויות שאת שפתן היא יודעת על בוריין. במהלך העשור האחרון הדריכה מאות מטיילים.
קיבלה החלטה להיות מדריכת טיולים כדי לשמור על הקשר הרציף עם ישראל ולהביע את אהבתה לכל מדינות ברית המועצות לשעבר ולעיר הולדתה מוסקבה בפני מטיילים ישראליים בשפה העברית.
מאמינה שהאהבה הזאת צומחת לא מעובדות יבשות וסיורים בדרכים מוכרות לכולם אלא מחוויות מותאמות אישית לכל מטייל המלוות בהסברים היסטוריים, תרבותיים, חברתיים ואישיים , אשר מתובלים בחיוך ובסיפורים שלא ניתן למצוא באף ספר הדרכה. גם בחייה הפרטיים היא מטיילת בעולם כולו ולומדת ללא הרף.
מדריכה בכירה במדינות מרכז אסיה – אוזבקיסטן , טג'יקיסטן וקירגיזסטן , ולארצות הקווקוז – גיאורגיה , ארמניה ואזרביז'אן, ולמגוון רחב של הרפובליקות  ויעדים בתוך רוסיה – דאגאסטן , אלטאי ,קוריל , סיביר , קמצ'טקה וכן בליבה של רוסיה למוסקבה וסנט פטרבורג .

המלצות

מכתב תודה למדריכה אניה קוזלובה עבור טיול לאוזבקיסטן מיום 6/4/23 עד 16/4/23

למדריכה החמודה שלנו, אניה, תודה על ההדרכה הנפלאה בטיול לאוזבקיסטן בפסח 2023. בזכותך נהנינו מכל רגע בטיול. הטיול היה מגוון, מאורגן להפליא, ומלא ידע ועניין. בזכותך ולשמחתנו הקבוצה התלכדה מהיום הראשון והרגשנו טוב זה עם זה. נחמד מאוד לטייל בקבוצה קטנה. הארוחות המשותפות סביב אותו שולחן שלוש פעמים ביום היו חלק בלתי נפרד מהכיף בטיול והרגשנו ממש כמו משפחה.

אניה, את מדריכה מעולה מכל הבחינות. יודעת ללכד את האנשים, את חביבה, נחמדה וסימפטית לכל אחד ואחת בקבוצה. את מחייכת כל הזמן ומשדרת שהכל טוב ובטוח וברור כי באנו רק ליהנות.

את הפתעת אותנו באישיות הכובשת שלך ובמיוחד בידע העשיר שלך. אנחנו מקווים שקלטנו מעט מהידע שלך, אבל מבטיחים לך שנמשיך להתעניין בנושאים השונים של אוזבקיסטן והתרבות וההיסטוריה שלה.

נהנינו מאוד מהמסגדים, מהמדרסות, מהמאוזולאומים, מהשווקים, מהקניות ובעיקר מחיפוש חלוקים...

הארץ הזאת מדהימה בצבעוניות שלה, בשפע של אוכל טוב, ביחס האדיב והנדיב של המקומיים ובאווירה בטוחה ושקטה השוררת באוזבקיסטן.

זכינו לטיול נפלא ולמדריכה נפלאה שהובילה את הטיול בצורה מושלמת ונעימה. 

תודה רבה גם לחברת "אקו" על הארגון המעולה של הטיול.

ושוב תודה רבה או כמו שאומרים ברוסית מדוברת ספאסיבה בולשוי .

מכל מטיילי הקבוצה.