יובל לוי

מדריך

מדריך טיולים יובל לוי

קצת על יובל לוי

נולד בשעה האחרונה ל"שנת הנמר" בישוב כמון בגליל התחתון. לאחר שטייל במשך זמן רב בכל מזרח אסיה השתקע בסין על מנת להעמיק את ההיכרות עמה. למד שפה ותרבות סינית בצ'נגדו בירת סצ'ואן וכעת מתגורר בעיר העתיקה של דאלי במחוז יונאן. דובר, קורא, כותב ונושם את השפה והתרבות הסינית ולו היכרות עמוקה עם המיעוטים השונים, הדתות וההיסטוריה של סין. מתמחה בהובלת טיולי עומק בכל רחבי סין, ומוביל טרקים וטיולים גאוגרפיים ייחודיים באזורים הטיבטיים ובדרום מזרח אסיה. בזמנו הפנוי מתרגל טאי צ'י, צ׳י גונג, עורך מסעות צילום בעקבות התרבויות המקומיות וחוקר את האזורים הפחות ידועים של סין ודרום מזרח אסיה.

בנגלה של הדברים עוקצם - בנסתר כוחם

המלצות

טיול ליונאן – יובל לוי / מאת רותי ויוסי גונן

טיול ליונאן בהדרכת יובל לוי 1.11.18


יובל לוי - אחד המדריכים הטובים ביותר שהוביל את הטיול. יחס אישי, סבלנות אין קץ, ידע בלתי נדלה, מעביר אותו בצורה נהדרת. אישיות מקסימה מקרין שלווה ופותר כל בעייה שהתעוררה.
טיול ליונאן – יובל לוי / מאת מיכל אשכול

טיול ליונאן בהדרכת יובל לוי 1.11.18


יובל ידען , רגיש,רגוע , מכיל. מדריך מעולה.

טיול ליונאן בהדרכת יובל לוי 1.11.18


מדריך מעולה ומיוחד: מנהל ומוביל את הקבוצה בנועם הליכות, שופע ידע בתחומים מגוונים, משלב באופן מרתק בין ידע פורמלי לבין ההתנסויות והחוויות האישיות שלו כמי ששולט בשפה ומעורה באוכלוסיה המקומית. גם קטעי הקריאה, השירים ונסיפורים הוסיפו המון. מתייחס לכל חברי הקבוצה גם באופן אישי. תקשורתי מאד. דואג ומפנק בטעימות ופיקניק שארגן בטרסות האורז- חוויה נפלאה.תמיד חיוך נסוך על פניו ומשרה אוירה רגועה ונינוחה.

טיול ליונאן – יובל לוי / מאת אביבה הבר

טיול ליונאן בהדרכת יובל לוי 1.11.18


מעולה, נעים הליכות, סובלני, הרצאות מעניינות ובעיקר בעל ידע רב בכל התחומים הקשורים באיזור בו התנהל הטיול ובסין בכלל.

טיול ליונאן – יובל לוי / מאת מיכאל לאופולד אלקן

טיול ליונאן בהדרכת יובל לוי 1.11.18


יובל מדריך משכמו ומעלה. אישיות נעימה וידע מעמיק, יכולת לאלתור כשצריך, ויצירת רוח טובה בטיול, שיהיו ל"אקו" הרבה מדריכים כמוהו, איש איש. יובל נתן לנו תחושה שהוא אחראי לכול, ואכן, הכול פעל כפי שתוכנן, ללא ויתורים אלא אם השטח הכתיב זאת. העובדה שיובל מדבר סינית שוטפת העמיד אותו במקום בו הוא הכתיב לצוות המקומי את התכנית, ולא הובל על ידו.

טיול ליונאן – יובל לוי / מאת ירדנה אלקן

טיול ליונאן בהדרכת יובל לוי 1.11.18


המדריך יובל לוי .קשוב.מתחשב.סבלני.בעל מנהיגות שקטה וידע מקיף בתרבות ,בהסטוריה של סין במנהגי המקום ויונאן  במיוחד.תאור הרקע הדתי והרחבה  על הבודהיזם כמו כן נגיעה בספרות והשירה הסינית .מרתק..אנחנו כבר מתגעגעים  .אחזור ואצטרף בשמחה לטיול נוסף בהדרכתו

יובל הוא אלוף; קודם כל הוא בחור נחמד, רגוע, חכם ובעל ידע עצום אותו הוא השכיל להעביר לנו באופן מעניין ומרתק. לא פחות חשוב, היו פעמים בהם יובל לא התבייש להודות שאינו יודע משהו. זה שהוא חי בסין ודובר את השפה, נותן לו ולנו יתרון עצום על פני מדריך ישראלי שתלוי במדריך המקומי

טיול לטיבט ומערב סצ'ואן – יובל לוי / מאת עליזה ועמרם מצנע

יובל לוי , מדריך הטיול - מצויין!!! שולט היטב בחומר , מתמצא מאוד באזור , שולט בשפה. ניהול וניהוג הקבוצה - טובים מאוד. סבלני , קשוב וזמין בכל עת ועניין.

מעולה, בעל ידע רב, השפה הסינית השגורה בפיו לא תסולא בפז, מיטיב לנהל קבוצה, נעים הליכות, ומנהל הכל בדרכי נעם.